Treba li vam pastir?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mladi Čoban

Aktivan član
Poruka
1.602
Imate li potrebu da se krećete u stadu?
Dajete li prednost velikim nad malim ljudskim stadima?
Jeste li ikad pojurili nekud zato što drugi tamo jure?
Smatrate li da su vas ošišali i da bi sada da vam deru kožu s leđa?
Verujete li da jači tlači?
Treba li vam pastir?
 
treba mi pastir, kad odem na hor i povinujem se dirigentu posle sam drushtvenija. shto veci autoritet to sam ja bolja. ali pazi autoritet koji nije agresivan, agresija je zhakslabosti
 
Mladi Čoban:
Imate li potrebu da se krećete u stadu?
Dajete li prednost velikim nad malim ljudskim stadima?
Jeste li ikad pojurili nekud zato što drugi tamo jure?
Smatrate li da su vas ošišali i da bi sada da vam deru kožu s leđa?
Verujete li da jači tlači?
Treba li vam pastir?
Da
Da
Da
Ko?
Da
Da

Za uzvrat ja imam samo jedno pitanje-molbu: da li je izvodljivo da se ispoštuje tematski naslovljen Forum?
 
ma da ,,, pa zar ceo grad nije uniformisan ,,, važi pravilo ---ako vidiš negde red ---stani u njega ,,,,, ako ti se svidja garderoba od koleginice --- pitaj je gde je to kupila i sutra se pojavi totalno isto obučena ,,, ili drugar ima dobar MOB ,,,, pa se tebi svidja i odma kupi isti takav ...----- ipak stado smo nasledili --- u srba je to genetski potencijal koji nije u opadanju ,,,,, vidim nestašica ulja u mahiju ,,,, kad ono čuo neko isto pa razglasio i sada svi samo ulje kupuju ,,,,,, ma kako ne treba čobanin ,,,, u vidu diktatora ----pa da imam čiju sliku da stavim u vitrinu
 
zainteresovana:
Da
Za uzvrat ja imam samo jedno pitanje-molbu: da li je izvodljivo da se ispoštuje tematski naslovljen Forum?
Verovatno nije. Prvo bi trebalo nedvosmisleno odrediti tematski domen svake oblasti foruma. Formalno logički - naravno. Potom bi verovatno trebalo ukinuti slobodu shvatanje teme i uvesti forumsku policju, kako bi se ispoštovao zagrobni mir pojedinih tabu oblasti. Jer, skoro svako formalno logičko ograničenje se može formalno logički izigrati.

"Filozofiju" bi verovatno trebalo osloboditi budalastih mišljenja tima "znam samo da ništa ne znam" i prepustiti je mediokritetima koji znaju znanje.

A što se potrebe za pastirima ljudskih stada tiče... Znamo gde oni stanuju, zar ne? Oni se ne odriču ni jedne zalutale ovčice.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top