Da li vam se vec desilo..........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lav607

Domaćin
Poruka
3.919
Da pokazete svoju iskrenu ljubav prema nekome..................a da vas taj neko tako nemilosrdo gazi [vas i vasa osecanja]..........i na neki nacin jos vise vam otezava zivot......


Ps.Molim samo dobronamerne ljude da se jave i olaksaju mi sve OVO............
 
Steffan:
hehehe cao brate lave! :D iskreno, ne mislim.. :roll: jedini stvar koja mi je u mislima je kako da preotmem Suzi od onog seronje Lozaca.. :lol:

Pa kazi joj istinu o svojim dimenzijama.............provereno znam da joj je to devojacka fantazija..........samim tim nece moci da odoli..........i ocas posla je tvoja..............nema na cemu zato braca i sluze.............

A ti bi bas nju..............[ nisi ni ti mutav ]...........znas ti dobro sta je krtina.......
 
lav607:
Pa kazi joj istinu o svojim dimenzijama.............provereno znam da joj je to devojacka fantazija..........samim tim nece moci da odoli..........i ocas posla je tvoja..............nema na cemu zato braca i sluze.............

A ti bi bas nju..............[ nisi ni ti mutav ]...........znas ti dobro sta je krtina.......


u jeeeeeee
ma....da mu je -mamac- dobar upecao bi on neshto do sada...ha, haaaaaaa
 
lav607:
Pa kazi joj istinu o svojim dimenzijama.............provereno znam da joj je to devojacka fantazija..........samim tim nece moci da odoli..........i ocas posla je tvoja..............nema na cemu zato braca i sluze.............

A ti bi bas nju..............[ nisi ni ti mutav ]...........znas ti dobro sta je krtina.......

ma.. ja se samo zezam.. volim da je przim.. :D nije bre Suzi moj tip, da jeste vec bi odavno ona bila moja.. :wink:
 
Steffan:
Yebote burazeru sto neko od nas dvoje nije cupi, kakav bi to strava seks bio.. hahaha :lol:

Ma djaba ti imas ruznu bulju ne bi te guzio nema tih para..........a sta kazes Suzy.......krs riba............ko bi reko a ovamo mi salje neke fotke sve nesto sa dva kilometra slikano........i kao nema ovde na sljaci pa kao kuci su joj..........ali kao tvrdi neces se pokajati ako me upoznas............sta ti mislis da pristanem ili da odustanem..........
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top