Резултати гласања на тему Пут (Путеви и стазе)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Moghrion

Veoma poznat
Poruka
12.703
Дакле, резултати кажу следеће


I
93 поена
фотографија 8

Regina Mills

II
82 поена
фотографија 5

Moghrion

III
71 поен
фотографије 2 и 11

Karpoš11

tab503

IV
67 поена
фотографија 4
Nina

V
55 поена
фотографија 6
Shade

VI
53 поена
фотографија 3
Modesti B.

VII
46 поена
фотогарфија 12
smokva

VIII
44 поена
фотографија 15
Tol

IX
41 поен
фотографија 1
Adriana Lima

X
34 поена
фотографија 13
Vecky

XI
27 поена
фотографија 7
BLAJBI

XII
25 поена
фотографија 14
Poli46

XIII
9 поена
фотографија 10
Karen_Souza

XIV
2 поена
фотографија 9
Brajan Koen


Честитам и хвала
 
Medju prve tri nema mojih favorita, svejedno čestitke, kao i ostalim učesnicima...

- - - - - - - - - -

meni i mojoj deci se najvise dopala tvoja,kazu da je kao iz nekog filma strave i uzasa :)

Beše li to slika puta koji ulazi u tunel (ne mogu da se setim sad bez slika)?
Ako jeste od mene je greškom dobila samo 3. poena, pošto sam i ja kao i neki drugi, loše (i)zbrojala, zaslužila je više..
 
Свака част свим учесницима такмичења , опет сте показали да имате оштро око к`а соколи, сигурну руку к`а Вук Мандушић,

а да вам душе кипте од дарова свих девет муза.

Победници, наравно, највећа част и најлепше жеље.

Пошто победницу ове теме знамо као и "принцезу на белом коњу" са теме "Да вам видим кућног љубимца" онда ми

непреостаје ништа друго него да јој пожелим да нађе "принца на зрну грашка", да се венчају, имају много деце

и живе срећно и весело до краја живота као у бајци.
 
Свака част свим учесницима такмичења , опет сте показали да имате оштро око к`а соколи, сигурну руку к`а Вук Мандушић,

а да вам душе кипте од дарова свих девет муза.

Победници, наравно, највећа част и најлепше жеље.

Пошто победницу ове теме знамо као и "принцезу на белом коњу" са теме "Да вам видим кућног љубимца" онда ми

непреостаје ништа друго него да јој пожелим да нађе "принца на зрну грашка", да се венчају, имају много деце

и живе срећно и весело до краја живота као у бајци.

Bas ti hvala :pivce:

- - - - - - - - - -

Jao pobedila sam :heart:

Hvala na cestitkama, i hvala konkurenciji na odlicnim fotografijama.
 
Bas ti hvala :pivce:

- - - - - - - - - -

Jao pobedila sam :heart:

Hvala na cestitkama, i hvala konkurenciji na odlicnim fotografijama.
i ja sam uzivala u tojoj slici,al sam svaki put kad je pogledam ponovo pomislila kako bre ovaj sto je slikao nije otisao da skloni ono granje sa staze :lol:
prava sam domacica,ja bih verovatno i prasinu pobrisala:zcepanje:

- - - - - - - - - -

Medju prve tri nema mojih favorita, svejedno čestitke, kao i ostalim učesnicima...

- - - - - - - - - -



Beše li to slika puta koji ulazi u tunel (ne mogu da se setim sad bez slika)?
Ako jeste od mene je greškom dobila samo 3. poena, pošto sam i ja kao i neki drugi, loše (i)zbrojala, zaslužila je više..

nije to tunel,put se samo gubi u mraku.fantasticno docaran bauk :aaa:
 
meni i mojoj deci se najvise dopala tvoja,kazu da je kao iz nekog filma strave i uzasa :)
Pogodak sto posto..Slika se zove ..Put bez povratka.Znas ja imam tu naviku da slikama dajem imena..profesionalna deformacija..hvala tiz:)

- - - - - - - - - -

Medju prve tri nema mojih favorita, svejedno čestitke, kao i ostalim učesnicima...

- - - - - - - - - -



Beše li to slika puta koji ulazi u tunel (ne mogu da se setim sad bez slika)?
Ako jeste od mene je greškom dobila samo 3. poena, pošto sam i ja kao i neki drugi, loše (i)zbrojala, zaslužila je više..
Hvala i tebi Biljo ,nije tunel ali je seoski neosvetljen put...Put bez povratka..z:)
 
Pogodak sto posto..Slika se zove ..Put bez povratka.Znas ja imam tu naviku da slikama dajem imena..profesionalna deformacija..hvala tiz:)

- - - - - - - - - -


Hvala i tebi Biljo ,nije tunel ali je seoski neosvetljen put...Put bez povratka..z:)

Nespretno sam se izrazila, ali iskreno nisam znala da slika nosi taj naziv, dobila bi svih 15. poena, i zato postoji razlog osim da je zaista (sad kad znam više) bez konkurencije, sve čestitke:)
 
Честитке за све учеснике! Овај пут су скоро све фотографије биле прелепе. :ukras6:



Жао ми што нисам на време видела `конкурс` за ово такмичење, имала сам неке интересантне фоткице, али нема везе, идемо даље.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top