Да ли сте за независну Србију?

Гласај

  • Да

    glasova: 30 76,9%
  • Не

    glasova: 9 23,1%

  • Ukupno glasova
    39
  • Anketa je zatvorena .
borisbg:
Од свих република бивше СФРЈ једино Србија није питала своје грађане да ли су за останак у Југославији. Како то да нам судбина увек зависи од других?
pa zato sto ste uvijek htjeli da drugima sudbina zavisi od vas,ev'vidis nece ni Montenegrini da im sudbina zavisi od vas
 
borisbg:
Од свих република бивше СФРЈ једино Србија није питала своје грађане да ли су за останак у Југославији. Како то да нам судбина увек зависи од других?

Zar to ne bio nepotreban referendum!? I da su odlučili ostati u jugi-pljugi, opet bi se sveli samo na Srbiju ako drugi odu......
Sada čak ni pitanje: 'Da li ste za to da se CG odvoji od Srbije' ne bi imalo smisla, šta bi sa tim rezultatom ako glasi NE, a Crnogorci kažu na svom DA za nezavisnost: Ispraćali bi opet tenkove ili!!???
 
Kako god da ispadne to ce biti jer odgovara nekome ko je u ovoj drzavi bitnije od samog naroda. E, bem ti demokratiju. I ako bude nesto sto ne valja, a nadam se da nece biti bas drasticno, naebace opet narod jer tome i sluzi.
Ovi koji se busaju u grudi bilo Srpstvom, bilo cojstvom i junastvom ce poletjeti da se krpe kao ludi. Znas kad na vasaru dovedu neduzne pjevce pa ih gurnu da se biju a gazde se okupe i umiru od smijeha. Onda pobjednik uzme neke sitne pare i svima od toga plati pice. Onda oni pijani se grle i vole. Gazda pijetla pobjednika casti gazdu pijetla porazenog... A pijevci raskasapljeni i unakazeni i frustrirani leze i kidisu sa poda jedan na drugoga... Tako se na Balkanu ratuje...
 
Ма причате више него смешне ствари... ЦГ је изразила жељу за издвајањем из Заједнице СЦГ - ЦГ треба да организује рефередум.
Данас су баш добили веома лепу поруку ДА СЕ НЕ НАДАЈУ БИЛО КАКВОЈ ИЛИ БИЛО ЧИЈОЈ АРБИТРАЖИ НЕГО ДА ЛЕПО ОРГАНИЗУЈУ РЕФЕРЕНДУМ ПО, ЗНА СЕ, ЕВРОПСКИМ СТАНДАРДИМА... и тачка... и извол'те... нема више хипотетичких питања... а шта би кад би... извол'те на референдум и запушите више ... СРБИЈА ЋЕ СИГУРНО ПРИХВАТИТИ СВАКО РЕШЕЊЕ ЗА КОЈЕ СЕ ИЗЈАСНИ НАРОД ЦРНЕ ГОРЕ (поштујући напред наведене услове)...
Проблерм је у томе што Мило и Милојевићи знају да НЕЋЕ ДОБИТИ РЕФЕРЕНДУМ АКО ГА ОРГАНИЗУЈУ ПО ЕВРОПСКИМ СТАНДАРДИМА... и онда и на овакав начин пале ватру да би се некако... ако би икако било могуће... "раздружили" без референдума... море...)(/&/())(/&
 
eremita:
Ма причате више него смешне ствари... ЦГ је изразила жељу за издвајањем из Заједнице СЦГ - ЦГ треба да организује рефередум.
Данас су баш добили веома лепу поруку ДА СЕ НЕ НАДАЈУ БИЛО КАКВОЈ ИЛИ БИЛО ЧИЈОЈ АРБИТРАЖИ НЕГО ДА ЛЕПО ОРГАНИЗУЈУ РЕФЕРЕНДУМ ПО, ЗНА СЕ, ЕВРОПСКИМ СТАНДАРДИМА... и тачка... и извол'те... нема више хипотетичких питања... а шта би кад би... извол'те на референдум и запушите више ... СРБИЈА ЋЕ СИГУРНО ПРИХВАТИТИ СВАКО РЕШЕЊЕ ЗА КОЈЕ СЕ ИЗЈАСНИ НАРОД ЦРНЕ ГОРЕ (поштујући напред наведене услове)...
Проблерм је у томе што Мило и Милојевићи знају да НЕЋЕ ДОБИТИ РЕФЕРЕНДУМ АКО ГА ОРГАНИЗУЈУ ПО ЕВРОПСКИМ СТАНДАРДИМА... и онда и на овакав начин пале ватру да би се некако... ако би икако било могуће... "раздружили" без референдума... море...)(/&/())(/&

ishod njihovog referenduma je njihova stvar...

ovde je pitanje shta gradjani srbije misle o drzavnoj zajednici i da li zele samostalnu srbiju ili ne. a trebalo bi da se postavi to pitanje, jer su mi preko qrca neke njihove gluposti...

ali... sutra kad odu, tretman kao prema bilo kom drugom strancu!!!

recimo...nema vishe shkolovanje na vezu a na rachun srpskih poreskih obveznika

znate ono pitanje-vic "koji grad je najveci crnogorski grad?"

odgovor "Studentski Grad"

bilo bi smeshno da nije tuzno :evil:
 
Ebaste mi sve po spisku sa tom pricom - e, da znate, mi cemo vas tretirati kao strance i nema vise vatanja veza, nema za dzabe fakultet, nema studentski dom za dzabe, zao mi je... Kad god se pomene odvajanje to nabijate.
Medjutim, kao sto si i sam rekao, Crow, pitanje se odnosi na gradjane Srbije. Sta mislite, kako ce se oni izjasniti ako ih neko pita. Pitanje je da li ste za nezavisnu SRBIJU? E, vidis, sad je to gotovo isto pitanje kao "sta mislite o nezavisnosti CG". E, ali nije isto.
Nego svi kazu kako ih boli uvo i neka se odvoje smaraci, ali im mi necemo onda dati ovo ni ono, pa ni ono i sve tako.
Poenta je, medju zrelim ljudima, da li smatrate da ce ovakav ili onakav ishod ove balade dobro ili lose uticati na ljude. Pazi, ne na drzavu, ne na crkvu, ne na vojsku, nego na narod, na ekonomiju, na uslove zivota, na odnose medju ovim drzavama...

Obicno se prica svede na inacenje u fazonu "moj tata ima pusku, e ali moj im top!!!
 
Срби ДЗ СЦГ доживљавају као своју државу... што она и јесте... од кога она да отцепљује... ОД СЕБЕ САМЕ... мислим да је тема доста непримерена и наивна... Црна Гора је величине општине Нови Бгд. и у њој је пола народа за останак а пола народа је за отцепљење из ДЗ СЦГ - Е САД, У ЧЕМУ ЈЕ ФОРА... ФОРА ЈЕ У ТОМЕ ШТО ОНА ДРЖАВА КОЈА ИНСИСТИРА НА ОТЦЕПЉЕЊУ И КОЈА НА ПР. РЕФЕРЕНДУМОМ ДОБИЈЕ САГЛАСНОСТ ЗА ТО - МОРА ИЗ ПОЧЕТКА ДА СЕ УЧЛАЊУЈЕ У СВЕ МОГУЋЕ И НЕМОГУЋЕ ЕВРОПСКЕ И СВЕТСКЕ ОРГАНИЗАЦИЈЕ - Е, ТО СВРБИ МИЛА И МИЛОЈЕВИЋЕ...па није то као што мисле црногорцки џукци да "само добијеш две столице"...

Нису Срби луди да плаћају и организују референдум због Милових мафијаша... свашта... нека то они виде сами са собом... зато они свакодневно и на све начине покушавају да дигну притисак Србима и Србији... али од тога нема ништа... МР'Ш НА РЕФЕРЕНДУМ... па да видимо "су чим ће Црногорци пред Милоша"???
Неки кажу: нећемо имати море... а ја велим: неће Црногорци имати копно ... па нек пливају до Месића...
 
Чини ми се да појединци уопште нису схватили тему. Наиме, поента приче је да нас нико ништа није питао, нити нас пита, као да ми нисмо никакав фактор. Овде причамо о Србији и њеној будућности, за Црну Гору постоји друга тема.

ПС Не интерсује ме шта ће бити са ЦГ, ако се Србија отцепи.
 
borisbg:
Чини ми се да појединци уопште нису схватили тему. Наиме, поента приче је да нас нико ништа није питао, нити нас пита, као да ми нисмо никакав фактор. Овде причамо о Србији и њеној будућности, за Црну Гору постоји друга тема.

ПС Не интерсује ме шта ће бити са ЦГ, ако се Србија отцепи.

tacno...
yebe mi se za referendum u CG...
ja hocu referendum u Srbiji!
 
borisbg:
Чини ми се да појединци уопште нису схватили тему. Наиме, поента приче је да нас нико ништа није питао, нити нас пита, као да ми нисмо никакав фактор. Овде причамо о Србији и њеној будућности, за Црну Гору постоји друга тема.

ПС Не интерсује ме шта ће бити са ЦГ, ако се Србија отцепи.

U pravu si, ukapirao sam sa 'malim' zakašnjenjem! Naime, da Srbi Srbije odluče da neće živiti više u Jugoslaviji(SCG), birokracija/administracija te zajedničke države bi se trebala preseliti u Podgoricu, ili je treba RASPUSTITI jer bi tamo ostala samo CG....
 
borisbg:
Чини ми се да појединци уопште нису схватили тему. Наиме, поента приче је да нас нико ништа није питао, нити нас пита, као да ми нисмо никакав фактор. Овде причамо о Србији и њеној будућности, за Црну Гору постоји друга тема.

ПС Не интерсује ме шта ће бити са ЦГ, ако се Србија отцепи.

Драга браћо енд пријатељи... па ја вам управо причам о томе да већина народа у Србији сматра Црну Гору једном од две српске државе - џабе букачи букаче... неће бити референдума у Србији - јер нема ЗБОГ ЧЕГА ???

А да ли ви уопште знате КОЈЕ СУ ПОСЛЕДИЦЕ ЗА ОНУ ДРЖАВУ КОЈА СЕ ОТЦЕПИ... МАЛО ЛИ НАМ ЈЕ ПРОБЛЕМА... само нам још то фали...
има она пословица: "НАЉУТИО СЕ НА СЕЛО - ПА ОТСЕКО К*РАЦ"!
 
@еремита
Кажеш да је ЦГ српска држава, не знам шта те је навело да тако мислиш. Зар треба и следећих 10 година да нас зајебавају и прете са референдумом.
А што се тиче сечења органа у твојој пословици, све ми личи на то да смо ми к.рац.
 
@borisbg

Неће нас зајебавати ЦГ наредних 10 година ЈЕР ПРЕМА ПОВЕЉИ 2006. РАСПИСУЈУ РЕФЕРЕНДУМ...

... ја потпуно разумем Твој бес (о свом бесу нећу ни да говорим) АЛИ РАДИ СЕ О ТОМЕ ДА БИ РЕФЕРЕНДУМ САМО БИО НА ШТЕТУ СРБИЈЕ ЈЕР БИ ОНА ТИМЕ СЕБЕ ИЗОПШТИЛА ИЗ СВИХ МОГУЋИХ ЕВРОПСКИХ И СВЕТСКИХ ОРГАНИЗАЦИЈА...да ли Ти уопште размишљаш о последицама ???
... е, сада да ли смо ми к*рац... не знам... то зависи од наше памети а не од емоција...
 
borisbg:
@фосилвасо
Која администрација, ако уопште постоји нека се сели где хоће, много ме заболе за савезну скупштину и Маровића.

imaš pravo na svoje mišljenje, ali oni:
troše lovu srpskog i crnogorskog naroda
su priznati u svetu i sa njima se pregovara....
 

Back
Top