muskarci skorpije

  • Začetnik teme girl 111q11
  • Datum pokretanja
Тај кинематографски тренд је ехо, ширег, геополитичког тренда у којем су Срби приказани као ''мали Руси'', тако да не треба да нас чуди што Холивуд као истакнуто средство Новог светског поретка који је антируски настројен, нас третира у истом пакету као и Русе, као непријатеље тог ''либералног, демократског, атлантског, хуманитарног'' поретка. Баш један од најексплицитнијих израза медијског приказивања Срба као опасних зликоваца, који су у спрези са својом браћом Русима (један од Срба носи руску униформу и шапку) је ''The Empty Hearse'' епизода, верзије Холмса у којој Шерлока глуми онај иритантни и ружни Ракоња, Камбербач.

Znači onaj picopevac praseće njuške je Rak
Toliko mi je ružan da nisam htela ni da gledam koji je znak
Al je dobar glumac i posle par epizoda sam oguglala na onu ružnoću:zcepanje:
A za analizu korena srbohejtovanja si u pravu
 
Dovoljno je pogledati GTA IV gde je Srbin Niko Belić predstavljen kao bivši vojnik crvene armije.

https://serbiathroughamericaneyes.w...bophobia-how-hollywood-helps-push-propaganda/

U GTA V postoji ovaj NPC

image.png

Šta misliš generalno o GTA?
 
Pa, GTA sam počeo da igram još na Playstation-u i tada je bilo u Bird's Eye perspektivi. Jedna od retkih igara u kojoj si kriminalac na otvorenoj mapi. U to vreme je to bilo super, ali ljudi nisu hteli da igraju masovno.

us_Z4_Qq_X.jpg

GTA 3 kada se pojavio nisam bio preterano srećan iako je pratilo isti koncept. GTA 3 je bio fatalni uspeh, a onda je došao i Vice City koji je kod nas doživeo još veći uspeh do te mere da sam bio u kontaktu sa nekim likovima koji su pravili srpske modove.

Gta Vice City je bio ujedno i najsavršeniji što se mene tiče, dok je posle San Andreas dosta zakomplikovao stvari. Imao sam osećaj kao da igram Sims, a ne GTA. Mnogi su počeli od San Andreasa, ugl. klinci. Liberty City sam isto tako igrao na Playstationu. Bila je poprilično zatvorena igra, u neke ulice nisi mogao da uđeš, ali su misije bile relativno zanimljive.

GTA IV mi se dopao, ali ništa ne možeš da kupuješ niti da započinješ biznis. To je veoma bezveze.

GTA V još uvek nisam igrao, mada ono što sam video mi se veoma dopada. Multiplayer aspekt - nisam ljubitelj.


Uvek sam voleo da slušam nenormalne reklame u svakom GTA :)
 
Znači onaj picopevac praseće njuške je Rak
Toliko mi je ružan da nisam htela ni da gledam koji je znak
Al je dobar glumac i posle par epizoda sam oguglala na onu ružnoću:zcepanje:
A za analizu korena srbohejtovanja si u pravu
Од филмова у којима он глуми, сам само два гледао: ''Tinker Tailor Soldier Spy'' и ''Doctor Strange'', а и те филмове нисам наравно гледао због његове маленкости - ''Tinker'' сам гледао због Олдмана, Џона Херта, а Доктора сам гледао првенствено због Микелсена. Кроз ова остварења (2 филма + серија) у којима се појављује се провлачи као његов индивидуални и препознатљиви стил - арогантност и ћудљивост. Западају му улоге антипатичних ликова, које изванредно одигра.... до те мере да ти дође да узмеш пиштољ и испалиш пар метака у телевизор или да зграбиш телевизор и бациш кроз прозор.
 
Pa, GTA sam počeo da igram još na Playstation-u i tada je bilo u Bird's Eye perspektivi. Jedna od retkih igara u kojoj si kriminalac na otvorenoj mapi. U to vreme je to bilo super, ali ljudi nisu hteli da igraju masovno.

us_Z4_Qq_X.jpg

GTA 3 kada se pojavio nisam bio preterano srećan iako je pratilo isti koncept. GTA 3 je bio fatalni uspeh, a onda je došao i Vice City koji je kod nas doživeo još veći uspeh do te mere da sam bio u kontaktu sa nekim likovima koji su pravili srpske modove.

Gta Vice City je bio ujedno i najsavršeniji što se mene tiče, dok je posle San Andreas dosta zakomplikovao stvari. Imao sam osećaj kao da igram Sims, a ne GTA. Mnogi su počeli od San Andreasa, ugl. klinci. Liberty City sam isto tako igrao na Playstationu. Bila je poprilično zatvorena igra, u neke ulice nisi mogao da uđeš, ali su misije bile relativno zanimljive.

GTA IV mi se dopao, ali ništa ne možeš da kupuješ niti da započinješ biznis. To je veoma bezveze.

GTA V još uvek nisam igrao, mada ono što sam video mi se veoma dopada. Multiplayer aspekt - nisam ljubitelj.


Uvek sam voleo da slušam nenormalne reklame u svakom GTA :)

Ja sam igrao trojku, SA i VC, tim redosledom.

Igrao sam trojku kad je malo ko znao za nju, i obožavao sam je, prvih godina osnovne mi je igranje te igrice bila najbitnija stvar u životu. Nakon nje sam igrao SA, i njega sam isto obožavao.
Znači, omiljen ti je VC. I njega volim, ali najmanje, jer sam ga igrao tek nakon ova 2. Dopala mi se priča (to mi je uvek bilo bitno kod GTA), misije, muzika mi je isto super, a i motori su mi bolji nego u SA. Nije mi se dopalo to što mi se čini da je manja mapa u odnosu na druga dva dela + ako slupaš auto jednom, potrebno ti je puno vremena da ga opet pokreneš.
Sad vidim da je četvorka izašla pre skoro deset godina, zar je moguće da je toliko vremena prošlo? Mator sam. :lol: Bila je hit kada je izašla.

I ja volim reklame u GTA, trenutno mi pada na pamet iz SA, za Glory hole theme park. :hahaha:

Jel' znaš zašto Liberty City Stories i Vice City Stories nisu za PC? Koji ti je omiljeni soundtrack?

Inače, da ne bih otišao off topic, kad sam bio klinac, bio sam toliko zaluđen da sam tražio šta su likovi iz igrice u horoskopu. :mrgreen: Sećam se kako sam bio oduševljen kad sam negde video da je Claude iz trojke Škorpija. :)
 
U originalnoj varijanti GTA igre su prvotbitno bile za Playstation. GTa igre su faktički igre za sisteme poznatije danas kao ''konzole''. Svaki GTA koji je izašao za PC je u stvari port igre sa konzole, malčice modifikovan po pitanju kontrola i ponekad grafike, ponekad zvuka i slično.

Čak se i GTA V čekao skoro godinu dana da izađe za PC.

Kada je GTA III izašao PC tržište se prebacivalo sa Pentium III na Pentium IV kompjutere.

GTA II je potpuno drugačiji doživljaj od drugih delova. Jedno vreme je na ovoj lokaciji http://www.rockstargames.com/classics/ bilo potpuno besplatno da se preuzme.

Inače, preporučio bih ti da odigraš Half-Life serijal ako već nisi.
 
Srecno vam bilo. Moj uvek omasi rodjendan za jedan dan, iako najavljujem pola meseca unapred svakodnevno :D

Hvala :) Ne znam da li će mašiti, nagovestila sam pre neki dan...večeras idemo u bioskop. Godišnjica k'o godišnjica mi ne znači puno, samo volim takvim zgodama da izokolnim znacima stavljam do znanja da je neka posebna prilika - večeras ću da obučem istu haljinu kao i na taj dan godinu dana ranije. Baš me zanima da li će shvatiti, ali čisto sumnjam, samo još jedan dokaz kako ženski i muški mozak potpuno različito funkcionišu :lol:
 
Hvala :) Ne znam da li će mašiti, nagovestila sam pre neki dan...večeras idemo u bioskop. Godišnjica k'o godišnjica mi ne znači puno, samo volim takvim zgodama da izokolnim znacima stavljam do znanja da je neka posebna prilika - večeras ću da obučem istu haljinu kao i na taj dan godinu dana ranije. Baš me zanima da li će shvatiti, ali čisto sumnjam, samo još jedan dokaz kako ženski i muški mozak potpuno različito funkcionišu :lol:

Škorpiona zanima šta je ispod haljine. :per:
 
Hvala :) Ne znam da li će mašiti, nagovestila sam pre neki dan...večeras idemo u bioskop. Godišnjica k'o godišnjica mi ne znači puno, samo volim takvim zgodama da izokolnim znacima stavljam do znanja da je neka posebna prilika - večeras ću da obučem istu haljinu kao i na taj dan godinu dana ranije. Baš me zanima da li će shvatiti, ali čisto sumnjam, samo još jedan dokaz kako ženski i muški mozak potpuno različito funkcionišu :lol:
Зачудила би се кад би сазнала колико мушкарци воле да изигравају слепце.
 
Зачудила би се кад би сазнала колико мушкарци воле да изигравају слепце.

Nema veze. Vole to i žene, prilično često :)

jeste
I zgodan i šarmantan i voli Beograd
Evo ga na splavu merači sa pevaljkom:D
hqdefault.jpg

A evo ga i na našoj terasi
7cc0cd3fb1a0020fdcdcf4f752d66c21--regency-hotel-crazy-people.jpg

:lol:
Možda tripujem, nekako mi se čini da većina ima svetle oči...
 

Back
Top