muskarci skorpije

  • Začetnik teme girl 111q11
  • Datum pokretanja
Mislim da kad bi napravili anketu o najomrzenijim znakovima,bilo bi tesno izmedju Skorpiona i Blizanaca.
Ja ne znam ko njih voli,a da nisu pripadnici tih znakova
Cak sam na granici da pocnem da gotivim te Znakove,kad ih svi ostali toliko mrze.
Sta cu kad sam humanista
u potpisu Bik :lol:
 
Mislim da kad bi napravili anketu o najomrzenijim znakovima,bilo bi tesno izmedju Skorpiona i Blizanaca.
Ja ne znam ko njih voli,a da nisu pripadnici tih znakova
Cak sam na granici da pocnem da gotivim te Znakove,kad ih svi ostali toliko mrze.
Sta cu kad sam humanista
u potpisu Bik :lol:
Ja volim bitchice :)
A slažem se da blizance može samo rođena majka da voli.
 
Taj osmeh skorpije i pogled :zaljubljena:
Sve skorpije koje znam zrace sexualnoscu, ima neceg misticnog u njima.. slazem se sa ovim sto je napisala Nina, mislim da je sve tacno tako ;) btw , i moj decko je skorpija, ja sam rak i za sada nam odlicno ide :p
 
Znaci,uz Skorpiona bi mi trebalo i uputstvo za upotrebu? :mrgreen:


:hahaha:Tako nešto!:rotf:
Ali pre mislim da bi važilo ono: "očekuj neočekivano".:lol:
Kažu da je, u ljubavnim odnosima, od svih znakova najidealnija kombinacija Bik -Škorpion, a još bolje je ako je žena Bik, a muškarac Škorpion.:) (mm i ja smo obrnuto :) )
Ne bih znala za prijateljstvo, oba znaka vole da su glavni...:think:
Ali, da svako pravilo ima i izuzetaka, potvrđuje moje (duplo škorpionsko) iskustvo sa muškim Škorpijama - oni ne mogu da me ne provociraju, čim me vide, ni ne znaju koji sam znak, ni glas mi nisu čuli!:eek: A, kao, trebalo bi da se slažemo....:dash:
Šta da se radi, prema Škorpionima ljudi nisu ravnodušni - ili ih baš vole, ili ih uopšte ne podnose...:)
Tja, bolje i to, nego da su ravnodušni..:heart:.:bye:
 
od svih znakova najidealnija kombinacija Bik -Škorpion, a još bolje je ako je žena Bik, a muškarac Škorpion.:) (mm i ja smo obrnuto :) )
Ne bih znala za prijateljstvo, oba znaka vole da su glavni...:think:

Jeste,najidealnije.

Zena Skorpion kad tad izludi muskarca Bika :hahaha:
Mislim,moze on dosta podneti...ali kad pukne,pukao je...:mrgreen:

Sto se tice prijateljstava sa zenama,nekako su se bas sva zavrsila neslavno.
Ja i te histericarke nikako ne mozemo zajedno.:lol:
Ja k'o muskarac Bik,kad puknem,gotove su!
Naravno,ne zelim da generalizujem,to je samo moje iskustvo ;)
 
Jeste,najidealnije.

Zena Skorpion kad tad izludi muskarca Bika :hahaha:
Mislim,moze on dosta podneti...ali kad pukne,pukao je...:mrgreen:

Sto se tice prijateljstava sa zenama,nekako su se bas sva zavrsila neslavno.
Ja i te histericarke nikako ne mozemo zajedno.:lol:
Ja k'o muskarac Bik,kad puknem,gotove su!
Naravno,ne zelim da generalizujem,to je samo moje iskustvo ;)

Jadan moj Bik!:) Al' da znaš da je žilav!:lol:
Dobro, ja imam "olakšavajuću" okolnost, da mi je ćera u Kineskom zodijaku slična po osobinama kao naš Bik (kad pukne, misle ljudi da je zemljotres :lol: ), pa sam se, valjda, izvežbala.... (da stanem na vreme):rotf: :bye:


Sa ženama Škorpionima ume da bude teško, dok ne shvate sebe...i kako deluju na druge...Kad ti se neka "popne na glavu", otresi je...ali, da znaš, ona pojma nema - baš misli da je normalna...samo je niko ne razume...:lol:
 
Poslednja izmena:
Kad ti se neka "popne na glavu", otresi je...ali, da znaš, ona pojma nema - baš misli da je normalna...samo je niko ne razume...:lol:

Pa ja kazem"alo zena jesi luda? smiri se malo,ne vristi,narusavas mi mir"
A ona,nisam luda nego ne moze mene svako da razume,ja sam ti posebna osoba...
samo odabrani to shvataju...ostali su ljubomorni na moju lepotu/pamet/zivot bla bla bla :rotf:
Zezam se ;)
 
:hahaha:Tako nešto!:rotf:
Ali pre mislim da bi važilo ono: "očekuj neočekivano".:lol:
Kažu da je, u ljubavnim odnosima, od svih znakova najidealnija kombinacija Bik -Škorpion, a još bolje je ako je žena Bik, a muškarac Škorpion.:) (mm i ja smo obrnuto :) )
Ne bih znala za prijateljstvo, oba znaka vole da su glavni...:think:
Ali, da svako pravilo ima i izuzetaka, potvrđuje moje (duplo škorpionsko) iskustvo sa muškim Škorpijama - oni ne mogu da me ne provociraju, čim me vide, ni ne znaju koji sam znak, ni glas mi nisu čuli!:eek: A, kao, trebalo bi da se slažemo....:dash:
Šta da se radi, prema Škorpionima ljudi nisu ravnodušni - ili ih baš vole, ili ih uopšte ne podnose...:)
Tja, bolje i to, nego da su ravnodušni..:heart:.:bye:


Škorpije,bile one mirne i povučene,il' drske i provokativne,
ljudi neće ostaviti na miru,i to je činjenica.

Ta njihova energija će iz i onih najmirnijih i najpasivnijih
priroda izvući neočekivane reakcije.:bye:
 
Pa bas sad...:neutral:
Bikovi su najverniji i najlojalniji znak,koliko ja znam.
To sto je tebi neka Bičica bila neverna,to je vec druga stvar,ako je to u pitanju?
Pa bio sam sa nekoliko njih i isto se završilo.
Šteta.

A karakteristično im je još i da imaju psa i jedno 150 malih životinjica u kući ... ili jednog psa koji je debeo kao 150 malih životinjica :lol:
 
taote ti si jedna fina Skorpija ;)

Ima bas dosta Skorpija na ovom Forumu.

Pa ja kazem"alo zena jesi luda? smiri se malo,ne vristi,narusavas mi mir"
A ona,nisam luda nego ne moze mene svako da razume,ja sam ti posebna osoba...
samo odabrani to shvataju...ostali su ljubomorni na moju lepotu/pamet/zivot bla bla bla :rotf:
Zezam se ;)


Šta da ti pričam, kad sve znaš...:lol:
Još nisam čula za Škorpiju koja ne voli što je Škorpija....:mrgreen:
I naravno, kada se u naslovu nađe reč "Škorpija", eto ti nas, "na buljuke"!:lol:
 
Pa bio sam sa nekoliko njih i isto se završilo.
Šteta.

A karakteristično im je još i da imaju psa i jedno 150 malih životinjica u kući ... ili jednog psa koji je debeo kao 150 malih životinjica :lol:


Mi smo u jednom momentu imali tri psa - sve je mm Bik, doveo u kuću, "zbog mene", jer ja volim životinje!:lol:
A uveče, ne pita jesam zaključala kapiju, ili već tako nešto, već: "Jesi nahranila psa?":rotf:
 

Back
Top