muskarci skorpije

  • Začetnik teme girl 111q11
  • Datum pokretanja
Pa nije da niste u pravu,ali........
Skorpije:
-svako osecanje osecaju jaaaako duboko
-imaju ogromnu unutrasnju energuju
-strastveni su
-magneticni
-tajnoviti

-osvetoljubivi
-ljubomorni
-posesivni
-destruktivni
-tvrdoglavi
-okrutni
 
sad ja treba da pljujem skorpije zato sto su neke skorpije pljuvale lavove? :roll:
eto ja nisam srela glupu skorpiju,inteligentne su.ali i vrlo zle.sa njima mogu da funkcionisem samo u krevetu.brrrr kad samo pomislim,stvarno su talentovani(bar muskarci)!!!a ovako-nikako,ne mogu duze vreme da provedem u razgovoru sa skorpijom
 
nemoj tako.evo ja npr. nisam zla iako sam dupla shkorpija...shkorpije su jako osecajne samo to nikada ne ispoljavaju.mistichne su,provokativne i strashni prijatelji.a u ljubavi strastveni i extra ljubomorni...
 
-svako osecanje osecaju jaaaako duboko
-imaju ogromnu unutrasnju energuju
-strastveni su
-magneticni
-tajnoviti

Sve je to tacno, ali smo i pricalice, prva liga. A jos ako pocne filozofiranje o zivotu, ljudima.... uh nema kraja, nema nam ravnog.Pozdravljam sva skorpije
 
re kabe:
-procenjuju dobro ljude
-NE PRICAJU PUNO
-iskreni prijatelji
-vole da flertuju
-iskreni
-ne vole laz i foliranje
-otkriju laz
-privlacni
-tesko je uci u njihov zivot
-svesni svojih vrednosti
-staju na stranu slabijih
-brizni
-hrabri
-ljubomorni i sebicni u ljubavi
-samokriticni
-brane sve sto je njihovo
-jako agresivni ako diras nesto sto je njihovo(dete,majka...prijatelj itd.)I U STANJU SU TAD DA TE UNISTE
-posteni i pravedni
-ako si fer prema njima-duplo vracaju,i obrnuto
-otvoreno pokazuju svoja osecanja(kad nekog vole ili nevole)
-ZA NJIH JE sve ili nista U ZIVOTU
-TAJANSTVENI
-cesto imaju dobro razvijenu intuiciju
-cesto hladnokrvni(nikad prema prijateljima i porodici!!!)
-OSECAJU DA SU NESTO POSEBNO
-idealisti
...i tako dalje

BRAVO!!!! Pravi opis.....
 
Pa da, vidim zesce popularni, prve cetiri teme su samo o njima :roll:
Mene interesuje da li oni po vasem misljenju imaju i nekih drugih kvaliteta osim toga sto su dobri u seksu??? Mislim, gde god da pogledam nesto o njima samo to pise seksualno nezasiti, strasni... I kao tajanstveni i dubokoumni. To bi bilo to, pa po cemu su vam onda toliko zanimljivi?
Meni su ok prijatelji skorpije, nemam nista protiv njih, samo kazem nisu bas toliko inspirativni.
 
Upravo na ovoj temi imas malo vise o skorpionima a da se ne tice samo i samo sexa.
Inace, slazem se sa tobom, mislim da su na kraju (ali samo zbog jako izrazene ljubomore - moje iskustvo) mnogo bolji prijatelji nego partneri.
 
Fireball:
zavodljiva1976:
Solution:
EVO O MUSKARCIMA SKORPIONIMA
LJUBAVNI ZIVOT:
Njegova senzualna priroda cesto ga nagoni da praveci neki izbor bude rukovodjen jedino fizickom i estetskom privlacnoscu.Zbog toga su njegove ljubavi cesto burne i zavrsavaju se brzo,posle jednog kratkog perioda jakog uzbudjenja.Tek kada se potpuno uveri da su njegova osecanja visestruko uzvracena,on prema zeni koju voli,moze da postane nezan i blag.
EROTSKI ZIVOT:
U sexu trazi nemoguce,a vrhunac zadovoljstva za njega predstavlja zlostavljanje partnerke.Nezni dodir dojke nikad ga nije uzbudio kao,na primer,snazan samar.Morace da vise ceni osecanje,da suzbije svoje sadisticke sklonosti,pa ce tada i njegov sexualni zivot postati lepsi i vredniji.
E ovo je glupo!!!!!!!
Ovo govori mnogo o onome ko je pisao a ama bas nista o skorpijama.
Da Nina tu si u pravu kad je sa devojkom samo je sa njom a ostale kao da i ne postoje.
Al za oci???? E pa sad ima nas i zeleno-plavih znas?

Ja mislim da ipak nisu skorpioni bas toliko verni kao sto vi pricate... Stavise, znaju da budu ektremno neverni. Samo sto to tako vesto odrade da to njihova draga uopste i ne primeti... :(
 
Miss_Jo:
Pa da, vidim zesce popularni, prve cetiri teme su samo o njima :roll:
Mene interesuje da li oni po vasem misljenju imaju i nekih drugih kvaliteta osim toga sto su dobri u seksu??? Mislim, gde god da pogledam nesto o njima samo to pise seksualno nezasiti, strasni... I kao tajanstveni i dubokoumni. To bi bilo to, pa po cemu su vam onda toliko zanimljivi?
Meni su ok prijatelji skorpije, nemam nista protiv njih, samo kazem nisu bas toliko inspirativni.

Pa sex im je jako bitan i oni su jako dobri u sexu... ALI, isto tako su ambiciozni (kada nesto sedne da uradi, radice ga do samog kraja dok ne zavrsi pa makar i da ne spava celu noc), odgovorni i pouzdani (ako ti nesto obeca to ce i da ispostuje), cvrstog karaktera (nije labilan, ima svoje stavove, svoje misljenje na koje ne moze da se utice, kao sto neko rece "ne moze se manipulisati njima"), uvek tu za prijatelje (pa makar ga cimali i u pola noci), duhoviti su, sarmantni, ne drzi ih mesto (stalno bi da se krece, da se nesto desava... za ovih godinu i nesto dana ga NIKAD nisam videla da lezi i gleda TV ili spava posle rucka), uvek razmislja par koraka unapred (i dok je s tobom on planira i razmislja gde bi dalje mogao da ide i sta da radi), brizni su (cuvaju ono sto je njihovo i nikako ne dozvoljavaju bilo kakvo mesanje sa strane), u svemu traze dubinu (nista sto je povrsno ne prolazi kod njih, u svemu trazi smisao), vole da dominiraju, vole disciplinu, vole da je sve cisto i na svom mestu, oni su muskarci u pravom smislu te reci..... Ma OBOZAVAM IH!!!!!!
 
Ja kao dupla skorpija ne krijem da me muske skorpije jako privlace. Trenutno mi se jako dopada jedan decko koji je rodjen 1.11(ko i ja). Izgled mu je definitivno skorpionski.Nizi je,ima crnu kosu,tamniji ten,hipnoticke tamno-braon oci,veoma zanimljive i sexy crte lica. Doduse mrsaviji je i ima neznije crte lica. Karakten je takodje prilicno tipican za ovaj znak:bockav cesto neprijatan humor,dostojanstveno drzanje,strastvena priroda,velika energija,veoma inteligentan,sarmantan
 
eh skorpije, skorpije... nikad dosta tema i price o vama :D
ne znam sta da mislim o vama, na zalost... nisam imala prilike da se druzim sa skorpijama, ni da se zabavljam sa njima.. a cini mi se da bi smo se lepo slagali. tako bar kazu strucnjaci ;) (ja Riba)
 
Manje vise svaka generalizacija je besmislena...jedna zenska skorpija mi je najbolji prijatelj, znamo se 20 godina i to je jedina osoba kojoj bezrezervno verujem i volim do neba. Jedna druga zenska skorpija mi je bila dugogodisnja drugarica i to se zavrsilo veoma ruzno. Sada vise ne kontaktiramo. Muske skorpije razlikuju se od zenskih utoliko sto je moja perspektiva zenska, samim tim :mrgreen: - druga je to prica. Ali ne slazem se s tim da malo pricaju, da su samokriticni - kriticni jesu prema drugima, ali prema sebi jok :nono: - kao ni sa tim da su bas pravedni, njihova pravednost nimalo nije objektivna, i to sto oni dele tesko se moze nazvati pravdom. Ovo iz perspektive jedne Vage, btw :)
 
Manje vise svaka generalizacija je besmislena...jedna zenska skorpija mi je najbolji prijatelj, znamo se 20 godina i to je jedina osoba kojoj bezrezervno verujem i volim do neba. Jedna druga zenska skorpija mi je bila dugogodisnja drugarica i to se zavrsilo veoma ruzno. Sada vise ne kontaktiramo. Muske skorpije razlikuju se od zenskih utoliko sto je moja perspektiva zenska, samim tim :mrgreen: - druga je to prica. Ali ne slazem se s tim da malo pricaju, da su samokriticni - kriticni jesu prema drugima, ali prema sebi jok :nono: - kao ni sa tim da su bas pravedni, njihova pravednost nimalo nije objektivna, i to sto oni dele tesko se moze nazvati pravdom. Ovo iz perspektive jedne Vage, btw :)

Možda su Vage pomalo nježnije i previše samokritične prema sebi,
pa joj Škorpijina odlučnost i hladnokrvnost u nekim situacijama djeluje nepravedno
i sebično.

Ma,ima tu uticaja i kućno vaspitanje...:whistling:
 
Manje vise svaka generalizacija je besmislena...jedna zenska skorpija mi je najbolji prijatelj, znamo se 20 godina i to je jedina osoba kojoj bezrezervno verujem i volim do neba. Jedna druga zenska skorpija mi je bila dugogodisnja drugarica i to se zavrsilo veoma ruzno. Sada vise ne kontaktiramo. Muske skorpije razlikuju se od zenskih utoliko sto je moja perspektiva zenska, samim tim :mrgreen: - druga je to prica. Ali ne slazem se s tim da malo pricaju, da su samokriticni - kriticni jesu prema drugima, ali prema sebi jok :nono: - kao ni sa tim da su bas pravedni, njihova pravednost nimalo nije objektivna, i to sto oni dele tesko se moze nazvati pravdom. Ovo iz perspektive jedne Vage, btw :)



Škorpioni su prema sebi kritičniji nego prema drugima...samo što neće priznati nekom drugom da su pogrešili, ni pod mukama.:mrgreen:
Otuda i nesporazumi u vezi Škorpiona - oni su prema drugima, u stvari blaži nego prema sebi!!!! Ali ko će im to poverovati? I, tako, oni drugima izgledaju previše kritički, a sebi izgledaju baš...:lol:

Da li neko priča malo ili mnogo, zavisi i od drugih faktora, ne toliko od znaka, pa tako može biti i ovakvih, i onakvih Škorpiona.

Pravednost kako je vide Vage, i kako je vide Škorpioni, su dve sasvim različite stvari - Škorpioni uglavnom duboko emotivno doživljavaju stvari, pa u tom svetlu i pravednost izgleda ...malo drugačije.:). Vage su vazdušni znak, pa u njihovim reakcijama ima više uticaja um.
 

Back
Top