Шеста београдска гимназија

mixy

Zainteresovan član
Poruka
252
Ова тема би требало да постане мали клуб свих оних који су имали част похађати наставу или, пак, предавати у улици Милана Ракића 33... Такође, намењена је младима којима је Шеста београдска гимназија једна од оних које би желели уписати, као и онима који залутају на ову тему...

Свима желим лепо дружење...

Срдачан поздрав!

:)
 
love_girl:
Weeeee,a nista o onima koji idu u sestu?:)

Meni je extra u poslenje vreme u sestoj,jos sutra exkurzija :lol: extra!

Наравно, ви који сте тренутно привилеговани се исто узимате у обзир... Извини што сам вас у налету емоција искључио из текста иако не из намере...

Поздрав и леп провод на екскурзији;)
 
Ja sam jutros doshla iz Grchke sa ekskurzije...
Bilo je neverovatno....posebno sam prijatno iznenadjena odnosom profesora prema nama....postavili su se ko ortaci, a tek moja legenda od razredne(prof. Pudar)...nemam rechi....
Tako sam puna utisaka...:)
Stvati u generaciji su se popravile na bolje.....Svi smo se medjusobno bolje upoznali i tako je sad strava....Ne mogu da verujem da cu ovo reci....ali....jedva chekam u ponedeljak u shkolu.... ;)
 
love_girl:
Jesmo...na Tari,Beli bor...maaaaaaaa,sve jedno,bilo je odlicno..a u busu je bilo najjace,izgubila sam glas,ali je opet bilo dobro :)

Не могу да верујем да се у првом разреду још увек иде на Тару у "Бели бор". Нама је било сасвим добро, али се ја, данас, нешто посебно ни не сећам те екскурзије... Све је било ново - и људи и места... Биће боље касније. Четврти разред има, природно, најбољу дестинацију - Италија :) Искуство живота :)

Поздрав.

П.С. Шесту ћете тек заволети;)
 
IvAnA:):
kakav beli dvor..?pricha se o belom boru, hotelu na tari gde shesta beogradska gimnazija ide na ekskurziju u prvoj godini...

prvo da se izvinim za slovnu gresku koja je dovela do zablude. trebalo je da pise Beli bor.

Ako pogledate postove malo unazad primeticete da se prica pretvorila u prepricavanje dozivljaja ekskurzije sto zaista nije poenta ove teme. pozz
 

Back
Top