Poslanik SNS "pojeo" svoj status na Fejsbuku i dao maestralno obrazloženje

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
Poslanik SNS "pojeo" svoj status na Fejsbuku i dao maestralno obrazloženje
Blic | 16. 01. 2015. - 14:35h izmena vesti 16:56h | Komentara: 56

Poslanik Srpske napredne stranke Vladimir Đukanović objavio je danas na svom Fejsbuk nalogu komentar u kome napada "ale i vrane koje žele da podele SNS" - ali ge je ubrzo izbrisao! Đukanović je ovo "gutanje" vlastitog statusa objasnio kao genijalni plan da nasanka medije. Ovaj lucidni projekat započeo je ovako.

Đukanović je prvo u svom statusu udario na "spoljni faktor":

"Neviđena je želja raznoraznih ala i vrana da nas podele. Evo. uvek 'dobro obavešteni' Vladimir Goati već zna da je na delu otvoreni sukob Nikolića i Vučića. Ima ona narodna - što je babi milo to joj se i snilo! Sanjaće Goati i mnogi drugi još dugo, dugo, kako da podele Srpsku naprednu stranku", napisao je Đukanović.

Onda se obrušio i na neke unutar stranke:

"Kao što već napisah, podele nam podstiču oni koji sa strane sufliraju pojedinim i našim funkcionerima da po medijima pričaju o navodno dva tabora - Vučićevom i Nikolićevom", napisao je Đukanović.

Naime, potpredsednica Vlade Zorana Mihajlović je u jednom intervjuu izjavila da se razlika između Nikolićevih i Vučićevih kadrova ogleda i u različitoj energiji.

A onda je zaključio:

"Kao, razlika im je u energiji. Čini mi se da sam od mnogih koji to lupetaju bar deset puta energičniji, a nisam član nijednog ni drugog 'tabora' već isključivo SRPSKE NAPREDNE STRANKE. Jedinstvene i snažne, spremne za nepopularna rešenja da bi Srbija krenula napred. ŽIVELA SRPSKA NAPREDNA STRANKA!"

Ipak, Đukanović je ubrzo obrisao svoj status, a to je objasnio ovako:

"Namerno sam malopre objavio status i brzo ga povukao, a svedoci ste da nisam imenovao nijednog funkcionera SNS, čisto da vidim koji će mediji nastaviti sa harangom na SNS sa pričama oko podela. Hvala Blicu što je pokazao svoje pravo lice. To mi je bila želja. A dobro je što su funkcionera oni imenovali i stali mu u odbranu. To dosta govori."

Inače, Vlada Srbije usvojila je 8.januara ostavku Đukanovića na mesto predsednika Skupštine Državne lutrije Srbije. Đukanović je početkom novembra „posmatrao” izbore koje su organizovali ruski separatisti, zbog čega je Ukrajina žestoko protestovala.

On je posle ovog incidenta, na pitanje da li će podneti ostavku u parlamentu zbog svog odlaska na nezakonite izbore, poručio:

- Drug Tito bi vam sada rekao: Ne priznajem sud „Blica”, samo sud svoje partije .

I tako će i biti. Đukanović sada čeka sednicu Glavnog odbora SNS na kojoj će biti doneta odluka o sudbini neposlušnih posmatrača.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/5...tus-na-Fejsbuku-i-dao-maestralno-obrazlozenje

Po meni ovo je ozbiljan dokaz da se nesto desava u SNSu. Ovoliko insistiranje na jedinstvu znaci samo jedno. Ono ne postoji. Gospodar resio da krati glave jer se oseca ugrozeno. Ima zica da radi.
 
Ma jok bre,
to samo Djuka potvrđuje dupelizački status ....
Takav je bio i u SRS, takav ostao u SNS ....

Od čoveka .... Pa jedino kad padne sneg, a on prođe pa naivni pomisle da prošao čovek ....
Ma imam info da su prsli. Paranoja zestoka uhvatila Vua.

Послато са SM-T805 уз помоћ Тапатока
 

Back
Top