Dosta svadje! Dosadili ste svima!

teardrop:
Da li ste svesni koliko je tema zaključavano samo zbog glupavih prepucavanja i pljuvačina?! Morate li se stalno svadjati?! Čitam šta pišete i skoro da čujem krešteće i vrišteće glasove! "Ti si meni ovo..." "Ja sam ono..." Kome se je*e za vaše nesuglasice? U*erete svaku temu pljuvačinama!

KAKO SE TO PONAŠATE, MAJKU MU?! SMEJTE SE, LJUDI! ZABAVLJAJTE SE!

Baš me briga da ova tema bude izbrisana, moderatori rade svoj posao. Samo se nadam da će makar neko od forumaša-svadjalica da pročita šta je pisao i da se zamisli.
Umete li da shvatite ovaj nestvarni svet kao kutak za šalu? Budite pristojni! Budite ljudi! Da li ste svesni da ste srećni što ste se jutros probudili, što je jutro uopšte svanulo?

hehe... Sad shvatam zašto ovaj podforum zovu kokošinjac. :mrgreen:

P.S. Ništa upućeno tebi Teardrop... Komentar na pomenutu situaciju... 8)
 
Hellen:
Kако то све пикантерије протекну без мене?
Осећам се као Воја Коштуница...
Nema takvih sada, draga gospođo. Nema, i tačka!
Niko nije više od vas za maj..ana voli milovana :-) :razz:

Kada dođe krasni maj,
Deca mole malo fraj,

Da odu u šumicu da naberu cveća,
Da se svako divnog maja uvek rado seća :roll:
 
teardrop:
Da li ste svesni koliko je tema zaključavano samo zbog glupavih prepucavanja i pljuvačina?! Morate li se stalno svadjati?! Čitam šta pišete i skoro da čujem krešteće i vrišteće glasove! "Ti si meni ovo..." "Ja sam ono..." Kome se je*e za vaše nesuglasice? U*erete svaku temu pljuvačinama!

KAKO SE TO PONAŠATE, MAJKU MU?! SMEJTE SE, LJUDI! ZABAVLJAJTE SE!

Baš me briga da ova tema bude izbrisana, moderatori rade svoj posao. Samo se nadam da će makar neko od forumaša-svadjalica da pročita šta je pisao i da se zamisli.
Umete li da shvatite ovaj nestvarni svet kao kutak za šalu? Budite pristojni! Budite ljudi! Da li ste svesni da ste srećni što ste se jutros probudili, što je jutro uopšte svanulo?
aKO SI IM REAKO/LA!!!!!!!!!!!!!!mAJKU MU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
:lol: Pajamaco, a što ovaj post u ovoj temi!?! :lol: :lol:

Ako već imamo pesničku slobodu, da pitam: da li i vama porukice luduju dok ih pišete i pretvaraju se iz fonta u font!?! Mislim, slova mi igraju ples svaki put kad otvorim ovaj prozor i Verdana se transformiše u Arial i obratno.:shock:

:arrow: My fonts have a life of their own.
 
teardrop:
Da li ste svesni koliko je tema zaključavano samo zbog glupavih prepucavanja i pljuvačina?! Morate li se stalno svadjati?! Čitam šta pišete i skoro da čujem krešteće i vrišteće glasove! "Ti si meni ovo..." "Ja sam ono..." Kome se je*e za vaše nesuglasice? U*erete svaku temu pljuvačinama!

KAKO SE TO PONAŠATE, MAJKU MU?! SMEJTE SE, LJUDI! ZABAVLJAJTE SE!

Baš me briga da ova tema bude izbrisana, moderatori rade svoj posao. Samo se nadam da će makar neko od forumaša-svadjalica da pročita šta je pisao i da se zamisli.
Umete li da shvatite ovaj nestvarni svet kao kutak za šalu? Budite pristojni! Budite ljudi! Da li ste svesni da ste srećni što ste se jutros probudili, što je jutro uopšte svanulo?

I ja isto to pricam, ali dzabe kad im se svadja. :mrgreen:
 

Back
Top