Najgori pokloni!!!

Girl next door

Ističe se
Poruka
2.117
sta dobijete za rodjendan a da vas najmanje (ili nimalo) obraduje?
necu sad da pricam o tome da je vazna namera, od koga je, i tako dalje, nego sta vam se stvarno svidja najmanje.
ja mrzim kad dobijem 6-7 solja (jedna, dve je okej), pa dezodoranse (opet, sako se ne ponavlja, okej), i sve ostalo sto dobijem nekoliko komada, zatim ramove za slike (uf!)...
 
Slazem se sto se tice tih imbecinih ajde-da-da-uzmemo-bilo-sta-hej-vidi-moze-solja poklona.MRZIM IH!
pissed.gif

A najgori poklon u zivotu mi je bio ogroman poster iz inostranstva i identican kalendar sa slikama brini spirs od tetke.Poklon je objasnila sa "Ma svi to sad kupuju!"
BLJAAAAAAAAAAAAAAK.
eek3.gif
 
Manje vise sto su to pokloni koji mi se ne svidjaju, nego sto se tada bas razocaram u tu osobu... Npr. Kupi mi neki najjeftiniji dezodorans u prodavnici, samo sto mi ne kaze "kupio/kupila sam ti prvu stvar koju sam video/videla"... Strasno... Kupujem i ja ponekad klasicne poklone ljudima koje ne poznajem, ali se barem uvek potrudim da budu do dobri klasicni pokloni...
 
dezodoransi su najusranije shto mozhesh pokloniti nekom.
a kad sam ja bio klinja i pravio rodjendane, masovno sam dobijao dezodoranse i proklete glinene figurice sa natpisima "happy birthday". mogao sam jebeni muzej od toga da napravim da sam to sve sachuvao ;p
 
u poslednje vreme sam dobijala ok poklone.
ali mrzim,mrzim ako mi neko uz poklon donese veliku belu cokoladu sa lesnicima :roll:
e da,mrzim da dobijem cd sa nekom muzikom koji niti sam iakda slusala niti imam nameru da slusam...znaci,dobila sam jednom za novu godinu valjda (dobro nije rodjendan) spice girls i to greatest hits :roll:a ja ih mrzela jos kad sam bila mala...mrzim beskorisne cd-ove.mrzim kada dobijem lak za nokte :-x jer nikada ne lakiram nokte i uvek su mi kratki.mrzim da dobijam sminku jer ne volim da se sminkam...ali ukapirali su do sada.
i ubedljivo najvise mrzim da dobijem mindjuse i to stalno,iz godine u godinu se ponavljaista prica...a ja nemam busene usi. :roll:
 
Hmm meni je najgori poklon bio kada sam dobio fudbalsku loptu jel jedva da igram fudbal mislim mogao sam tako i za bejzbol da dobijem imala bi istu svrhu onda kada dobijem dezadorans ili kupku ili tako nesto za licnu higijenu imam osecaj da mi hoce reci OKUPAJ SE!
 
najogri...pa sve te figurice i ramovi koje iz postovanja moras da drzis u sobi...blah...ja ih en postujem,pa nek se ljute kolko hoce :lol: i da...mrzim plisane igrackice jer su mi bile ooodvraneeee cak i kad sam bila klinka...bljak!!!

a najsmesnije mi je bilo kad je moja drugarica od tetke dobila neku budjavu majicu pa je prosledila drugoj,pa ta druga meni,pa ja opet "slala dalje" i tako u krug i doslo do prve drugarice... :lol: majica je ocajna...na kraju smo se slozile da je vratimo tetki... :lol: :
 
Hm,nemam pojma...
Nesto sto stalno dobijam a volim su plisane igrackice :)
Najgori poklon mi je bio neki bljak bljak bljak neseset od mog sadasnjeg naj druga.... a kasica sta sam podobijala :o strasno! Ali ja postujem ono {kod osoba koje NE poznajem bas najbolje,tj.one mene ne poznaju} da je bitna namena...a i kad bi neko ko me extra poznaje promasio,bila bih majecno uvredjena,ali ne bi mi bilo bitno!
 
ja volim solje,al ako su cool... skupljam ih nemam ih jos tako puno(50-ak) ali ih volim.

MRZIM RAMOVEEEEEEE! volim cdove. naravno-ako nisu britni i spajs girls. volim knjige, i dvd i dvxe,ne volim keramicke figurice i RETARDIRANE RAMOVEEEEEEEE!!
 
e a kad malo porastete kao ja onda ce poceti da vam poklanjaju stvari za kucu :roll:
servis sa caj(a mrzite caj),zidni sat koji vam se nikako ne uklapa uz namestaj,milje da stavite na televizor :roll: ,mislim ili poklanjas poklon za "u kucu" ili meni ali nemoj da se vadis da je cinija za slatko poklon koji cu samo ja da koristim...
vise volim da mi daju cek na 20€ nego poklon od 50€
a moj muz voli da mi da poklon u kesi,neupakovan.bolje upakovana jabuka nego majica u kesi :roll:
 

Back
Top