Potreban garant iz USA

Sport_Billy

Primećen član
Poruka
623
Trazim nekoga ko je drzavljanin USA, a bio bi voljan da mi pruzi garancije koje americka vlada trazi prilikom useljenja putem green card lutrije. Garancije su mi potrebne samo na papiru, ne trazim stvarnu pomoc, samo neki papir koji ce sluzbenici na razgovoru u ambasadi prihvatiti kao verodostojan. Takodje, ako je bilo ko imao slicna iskustva ili moze da mi da bilo kakve informacije na tu temu, neka pise. Hvala unapred svima. Pozdrav
 
Ma ljudi ostavite se lutrije, nikada tako necete uci u USA sedeci kuci i cekajuci da vas izvuku medju milionima drugih koji su to isto uradili.
To vam je isto kada bi ocekivali da se obogatite na lutriji, nema od toga nista.
Zavrni rukave i na posao, radi sta god znas i umes ako te odlazak u USA zanima.
 
klika:
Ma ljudi ostavite se lutrije, nikada tako necete uci u USA sedeci kuci i cekajuci da vas izvuku medju milionima drugih koji su to isto uradili.
To vam je isto kada bi ocekivali da se obogatite na lutriji, nema od toga nista.
Zavrni rukave i na posao, radi sta god znas i umes ako te odlazak u USA zanima.


Moj komsija je pre nekoliko godina otisao u USA preko lutrije. A nakon samo nekoliko meseci i njegova sestra takodje....Sada su oboje u New Yorku, on se ozenio, ona udala i tu je nastao problem....Njoj je muz Srbin i ne moze nikako da dobije papire i ode tamo. A sto je najgore imaju i dete, koje on jos nije ni video, a klinac ce jos malo tri godine......
 
Ja sam skoro probao da dobijem H-2B vizu ali uzalud.Zena koja radi vize je obican prevarant.Dobio sam odbijenicu a oni koji su probali da se zale dobili su jos jednu tako da sada imaju zabranu od godinu dana.U svakom slucaju ne verujte nikom ko daje garancije ali ipak probajte pa sta vam bog da.Srecno!!!
 

Back
Top