Potreban garant iz USA
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Potreban garant iz USA

Primećen član Sport_Billy (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Potreban garant iz USA

Trazim nekoga ko je drzavljanin USA, a bio bi voljan da mi pruzi garancije koje americka vlada trazi prilikom useljenja putem green card lutrije. Garancije su mi potrebne samo na papiru, ne trazim stvarnu pomoc, samo neki papir koji ce sluzbenici na razgovoru u ambasadi prihvatiti kao verodostojan. Takodje, ako je bilo ko imao slicna iskustva ili moze da mi da bilo kakve informacije na tu temu, neka pise. Hvala unapred svima. Pozdrav
    It has to start somewhere....it has to start sometime...
    what better place than here, what better time than now!

Početnik
    Učlanjen
    20.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Potreban garant iz USA

Mislim da ce to tesko neko uraditi. Ipak oni garantuju za tebe i ako te ne poznaju. Znaci ako se tebi slucajno nesto desi ili sta god oni su ti koji ce biti obavesteni i placati tvoje racune. srecno...

Ističe se klika (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Ma ljudi ostavite se lutrije, nikada tako necete uci u USA sedeci kuci i cekajuci da vas izvuku medju milionima drugih koji su to isto uradili.
    To vam je isto kada bi ocekivali da se obogatite na lutriji, nema od toga nista.
    Zavrni rukave i na posao, radi sta god znas i umes ako te odlazak u USA zanima.

Aktivan član ivana bg (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio klika
    Ma ljudi ostavite se lutrije, nikada tako necete uci u USA sedeci kuci i cekajuci da vas izvuku medju milionima drugih koji su to isto uradili.
    To vam je isto kada bi ocekivali da se obogatite na lutriji, nema od toga nista.
    Zavrni rukave i na posao, radi sta god znas i umes ako te odlazak u USA zanima.

Moj komsija je pre nekoliko godina otisao u USA preko lutrije. A nakon samo nekoliko meseci i njegova sestra takodje....Sada su oboje u New Yorku, on se ozenio, ona udala i tu je nastao problem....Njoj je muz Srbin i ne moze nikako da dobije papire i ode tamo. A sto je najgore imaju i dete, koje on jos nije ni video, a klinac ce jos malo tri godine......

Početnik
    Učlanjen
    27.11.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ja sam skoro probao da dobijem H-2B vizu ali uzalud.Zena koja radi vize je obican prevarant.Dobio sam odbijenicu a oni koji su probali da se zale dobili su jos jednu tako da sada imaju zabranu od godinu dana.U svakom slucaju ne verujte nikom ko daje garancije ali ipak probajte pa sta vam bog da.Srecno!!!

Slične teme

1. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.06.2008., 17:35
  2. PARTNERSTVO ZA MIR - GARANT ZA SRBIJU ILI...
    Autor Militaris u forumu Politika
    Odgovora: 68
    Poslednja poruka: 01.12.2006., 21:45
  3. Potreban bassista, potreban vokal...
    Autor iNvADer_Zim u forumu Muzika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.05.2005., 08:29
  4. A ove se garant niko ne sjeca
    Autor limunada u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.02.2004., 17:58

Pravila za slanje poruka