Jedno pitanje
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Jedno pitanje

Guest

Podrazumevano Jedno pitanje

Koliko obicno kosta vrednosna kartica 064 pri kupovini i koliko od tog novca ostane kada dopunim racun?

Hvala unapred!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Jedno pitanje

Citat Original postavio Anonymous
    Koliko obicno kosta vrednosna kartica 064 pri kupovini i koliko od tog novca ostane kada dopunim racun?

Hvala unapred!
    Sto se tice vecih dopuna, nisam siguran! U svakom slucaju, njihova najmanja dopuna iznosi 230 dinara. Ako kupujes dopunu na kiosku ili tako nekako, izaci cete npr. oko 280-300 din. Od toga ti 230 ostane na racunu. Vece dopune rade na istom principu, s tim sto nisam siguran koji su tacno iznosi u pitanju. Nemoj da me drzis za rec ali mislim da su to 550 i 1100 dinara.

Guest

Citat Original postavio Guardian

Hvala unapred!
    Sto se tice vecih dopuna, nisam siguran! U svakom slucaju, njihova najmanja dopuna iznosi 230 dinara. Ako kupujes dopunu na kiosku ili tako nekako, izaci cete npr. oko 280-300 din. Od toga ti 230 ostane na racunu. Vece dopune rade na istom principu, s tim sto nisam siguran koji su tacno iznosi u pitanju. Nemoj da me drzis za rec ali mislim da su to 550 i 1100 dinara.
    Hvala al znaci sto se ovoga tice da je 063 isplativiji ili grijesim jer njihove dopune su 220 a 200 ostane na racunu,zar ne?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio Guardian

Hvala unapred!
    Hvala al znaci sto se ovoga tice da je 063 isplativiji ili grijesim jer njihove dopune su 220 a 200 ostane na racunu,zar ne?
    Kostaju 220 ako uplatis preko cini mi se Nacionalne stedionice ili u Mobtelovim korisnickim servisima (kao onaj na Novom Beogradu pored Telekoma). Ako ih kupujes na ulici (kao vecina nas) onda je razlika u ceni malo visa i onda te dopune kostaju oko 260-280 din.

Slične teme

1. jedno pitanje
    Autor kosta1703 u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 15.03.2009., 19:43
  2. Jedno pitanje za sve
    Autor SrkiLee u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.02.2005., 21:51
  3. jedno pitanje za sve vas
    Autor Rankovic u forumu Arhiva
    Odgovora: 4