Proglasenje pobednika

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Dame i gospodo, :-)

finala ocigledno nece biti,
posto smo dojadili i bogu i ljudima,
a i sebi,
samo da proglasimo pobednika!

Mr. foruma Krstarice leto 2005. je niko drugi do

vatromet1.JPG



Buntovnik bez razloga! :-D

Vidite ga, kaki je sladak!

168b%20james%20dean%20up1.jpg


Zalbe ne uvazavamo, nego da vidimo koja je nagrada za ovako vaznu ulogu i breme koje ce od sada pa na dalje da nosi Bunta! :lol:
Devojke da vas cujem.
 
Da, sladak je kao bombona i romantičan i nežan i pravi prijatelj ako se skapirate od početka... Jel znaš šta mu fali, divlja, da bi i ja podelila mišljenje sa tobom?

Fali mu trunka one zlobe, sujete i posesivnosti kojih se sve kao nešto gadimo i odbijamo da poverujemo da su u izvesnom smislu to i osobine koje čine da neko bude poželjan a ne samo onako, drugarski i bebasto voljen.

Drago mi je što je to buntovnik... Da me ne izbaciš iz konteksta nekim odgovorom na ovu opasku - za njega imam samo pohvalne reči :D

ČESTITAM
 
majcheki:
Fali mu trunka one zlobe, sujete i posesivnosti kojih se sve kao nešto gadimo i odbijamo da poverujemo da su u izvesnom smislu to i osobine koje čine da neko bude poželjan a ne samo onako, drugarski i bebasto voljen.

ČESTITAM

Razni ljudi se pale na razne stvari. :wink:
Inace, po mom misljenju nijedan kanditat na listi polufinala, bas ne moze da se pohvali zlobom, sujetom i posesivnoscu.:-)
E, sad, da li im je to falinka ili ne...ne zelim da ulazim u analizu! :lol:
 
aaaaa znala sam, znala sam da ćeš to da uradiš :lol: :lol: :lol:

Jače je od tebe, jel da?

Neću da kažem šta sam mislila da kažem - mrzi me a i dobro sam raspoložena, tako da oberučke prihvatam pobedu buntovnika (i ako nisam glasala za njega) :D
 
divlja u srcu:
Pa zar nisam u pravu? :lol:
Evo ja se prva palim na sve i svasta! :cool:

Da ali.... zar nisam i ja u pravu? Znaš ono - nagoveštaj postojanja nekih mračnih strana koje samu suštinu čine svetlijom nego što u stvari jeste... Ja se ne palim na Juliana ali mislim da ima tu neku oštrinu u izražavanju i u izgledu, kao što verujem da se ni ti ne pališ na buntovnika već da ti se svojim nežnim i iskrenim nastupom i izgledom zavukao pod kožu ;-)
 
majcheki:
Da ali.... zar nisam i ja u pravu? Znaš ono - nagoveštaj postojanja nekih mračnih strana koje samu suštinu čine svetlijom nego što u stvari jeste... Ja se ne palim na Juliana ali mislim da ima tu neku oštrinu u izražavanju i u izgledu, kao što verujem da se ni ti ne pališ na buntovnika već da ti se svojim nežnim i iskrenim nastupom i izgledom zavukao pod kožu ;-)

Buntu dozivljavate forumski,
a posto sam mu ja sestra, poznajem ga malo vise i bolje! :wink:
E, sad dosta, nisam ovde u ulozi njegovog PR-a! :lol:

A moj glavni favorit nije ni bio na listi. :lol:
 

Back
Top