Da li ste razmišljali

dzordzV76

Primećen član
Poruka
980
kako ljudska bića, jedina među svim stvorenjima, imaju kontrolisani sex?
Sigurno vam se dešava da pre izbacivanja semena morate da ga vadite, jeste!
Tako nešto ne postoji u životinjskom svetu!
I tako razmišljajući mi pade napamet, da li prečesto upražnjavamo sex i da li smo ga izopačili?
Jer, onda kada nam je naj slađe mi moramo napolje, pa je onda logično pitanje, da li smo mi stvoreni isto samo za reprodukciju? Normalno, u današnje vreme, bi to značilo da ste imali sex dva puta u životu, ako uzmemo da je prosek dece u porodici dvoje dece! Tu bi se omrsili samo oni koji teže začinju. Ali stvarno, pitam se da li bi ređi sex imao skoro istu draž kao prvi put? Ili bi važilo kao kod životinja, jedan muškarac i gomila žena, muškarac koji čuva svoj harem, i koji je reprezentativan za svoju okolinu?
Temu nek zaobiđu koji imaju sexualnog iskustva manje od 10 god. Zato što o ovome ne mogu da razmišljaju realno zbog uzburkanosti hormona.
 
dzordzV76:
kako ljudska bića, jedina među svim stvorenjima, imaju kontrolisani sex?
Sigurno vam se dešava da pre izbacivanja semena morate da ga vadite, jeste!
Tako nešto ne postoji u životinjskom svetu!
I tako razmišljajući mi pade napamet, da li prečesto upražnjavamo sex i da li smo ga izopačili?
Jer, onda kada nam je naj slađe mi moramo napolje, pa je onda logično pitanje, da li smo mi stvoreni isto samo za reprodukciju? Normalno, u današnje vreme, bi to značilo da ste imali sex dva puta u životu, ako uzmemo da je prosek dece u porodici dvoje dece! Tu bi se omrsili samo oni koji teže začinju. Ali stvarno, pitam se da li bi ređi sex imao skoro istu draž kao prvi put? Ili bi važilo kao kod životinja, jedan muškarac i gomila žena, muškarac koji čuva svoj harem, i koji je reprezentativan za svoju okolinu?
Temu nek zaobiđu koji imaju sexualnog iskustva manje od 10 god. Zato što o ovome ne mogu da razmišljaju realno zbog uzburkanosti hormona.
Evo zbog čega još niko nije odgovorio
icon_mrgreen.gif
Evo, ja sad izračunala, imam iskustva devet godina, blizu sam pa mogu valjda da odgovaram
icon_razz.gif


Prvo, ne moraju svi da ga vade; postoje kontraceptivna sredstva. Drugo, svakako se ne bi svelo na dva sexa u životu, jer dok smo trudne možemo se sexamo do mile volje
icon_cool.gif

Hmmm... Vidi ovako: ne mislim da je obavezno kvantitet sexa povezan sa izopačenošću. Šta znači prečesto? Neko ga upražnjava svaki dan, a neko jednom godišnje
icon_confused.gif

U stvari sam najviše od svega htela da ti ukažem na to da životinje SVAKE GODINE donose mladunce na svet. Isto toliko bismo i mi mogli da se sexamo, bukvalno isto; samo što naravno nećemo da rađamo svake godine dete. Računica ti ide ovako: sexaš se par puta dok ne zatrudniš, znači ako ne uhvatiš ovulaciju može i po godinu dana da 'ne vadiš', a da navodno radiš na reprodukciji. Kad žena zatrudni - takođe. Pa sve Jovo-nanovo posle godinu dana. U svakom slučaju, nije stvar u tome da imamo previše sexa, nego samo nećemo da rađamo toliko koliko to rade životinje.
I iskreno, meni svaki sledeći sex ima sve veću draž nego prvi, drugi ili prethodni
icon_confused.gif
 
dzordzV76:
kako ljudska bića, jedina među svim stvorenjima, imaju kontrolisani sex?
Sigurno vam se dešava da pre izbacivanja semena morate da ga vadite, jeste!
Tako nešto ne postoji u životinjskom svetu!
I tako razmišljajući mi pade napamet, da li prečesto upražnjavamo sex i da li smo ga izopačili?
Jer, onda kada nam je naj slađe mi moramo napolje, pa je onda logično pitanje, da li smo mi stvoreni isto samo za reprodukciju? Normalno, u današnje vreme, bi to značilo da ste imali sex dva puta u životu, ako uzmemo da je prosek dece u porodici dvoje dece! Tu bi se omrsili samo oni koji teže začinju. Ali stvarno, pitam se da li bi ređi sex imao skoro istu draž kao prvi put? Ili bi važilo kao kod životinja, jedan muškarac i gomila žena, muškarac koji čuva svoj harem, i koji je reprezentativan za svoju okolinu?
Temu nek zaobiđu koji imaju sexualnog iskustva manje od 10 god. Zato što o ovome ne mogu da razmišljaju realno zbog uzburkanosti hormona.

Pa..ajde da kazem..da ulazim u -prozvanu - grupu...
i mogu da dam prvo jednu ispravku-prosek u nashoj zemlji je 0.8 dece...po porodici...
zaboravljas da itekako vlada bela kuga i da nam populacija izumire...
Drugo..imamo kontrolisan...jer imamo svest i samokontrolu....znaci koristimo i mozak...za razliku od zivotinja koje to rade samo nagonski....
Ne znam shta reci..one imaju taj -nagon- tj -teranje- u odredjenom periodu u godini...a kod nas , ocigledno on traje cele godine...;-)
A to sto nama treba milion godina da se odlucimo da imamo decu...to je drugi problem....
Inace lepo gazdinka veli- zasto ga uopste vadish?????
Cuo si za durex valjda?
A i ..ako si sa osobom do koje ti je stalo..ti ga ne vadi...
znash li koliko je njih koji i ne mogu da imaju decu?
 
Suzy:
Pa..ajde da kazem..da ulazim u -prozvanu - grupu...
i mogu da dam prvo jednu ispravku-prosek u nashoj zemlji je 0.8 dece...po porodici...
zaboravljas da itekako vlada bela kuga i da nam populacija izumire...
Drugo..imamo kontrolisan...jer imamo svest i samokontrolu....znaci koristimo i mozak...za razliku od zivotinja koje to rade samo nagonski....
Ne znam shta reci..one imaju taj -nagon- tj -teranje- u odredjenom periodu u godini...a kod nas , ocigledno on traje cele godine...;-)
A to sto nama treba milion godina da se odlucimo da imamo decu...to je drugi problem....
Inace lepo gazdinka veli- zasto ga uopste vadish?????
Cuo si za durex valjda?
A i ..ako si sa osobom do koje ti je stalo..ti ga ne vadi...
znash li koliko je njih koji i ne mogu da imaju decu?

Ne kapiraš, znam ja kad da vadim, ili ne, ili šta mogu da koristim, pričam o iskonskoj prirodi, koja nije izbacila kondom, spiralu isl, da se ubere sa grančice drveta Eros.
 

Back
Top