"Skidanje" devojaka

Alexxandar

Ističe se
Poruka
2.776
Momci jeste li to nekad uradili? Kako je prošlo? Posledice kakve su bile? :D Devojke vas da čujem :D

P.S. Aj ja da odgovorim na svoju temu ja nisam nikad nekome skinuo ribu niti mi je skinuta.Mada iskreno receno meni to dodje kao kad me prevari onom ko mi skine devojku svaka mu čast i onako mi je bolje bez nje ako nije mogla odbiti il kako već bolje da se izrazim ;)
PozZz
 
Nikad mi dosad nije neka ortakinja skinula decka,...ili direktno prikazano u ovom svetlu skinuta riba nekome,...donekle me je i "skinuo" jedan lik.Ali bili smo prvi razred srednje,klinci,...kad smo nas dvoje bili zajedno i njegov ortak mi je udelio jedan bedni poljubac dok je bio pijan.Ovaj je naravno popizdeo,i dan danas mi nekad prebaci to,..a taj lik koji me je poljubio kasnije(par god kasnije) mi je postao decko,stalan.
 
AlyonA:
Nikad mi dosad nije neka ortakinja skinula decka,...ili direktno prikazano u ovom svetlu skinuta riba nekome,...donekle me je i "skinuo" jedan lik.Ali bili smo prvi razred srednje,klinci,...kad smo nas dvoje bili zajedno i njegov ortak mi je udelio jedan bedni poljubac dok je bio pijan.Ovaj je naravno popizdeo,i dan danas mi nekad prebaci to,..a taj lik koji me je poljubio kasnije(par god kasnije) mi je postao decko,stalan.
Ko pre devojci njegova devojka ;)
Sto se mene licno tice... Mislim da se ni jedan moj ortak ne bi usudio da to uradi cak ni da je pijan. A da se desi slucajno mislim da bi mu to bilo poslednje-> ziv ne bi ostao u prevodu, s tim sto garantujem da moja devojka ne bi njega "ispratila" u tome. Znaci bolje da kazem ovako, ako bi pokusao to bi mu bilo poslednje :evil:
 
Da,sigurna sam da je to hteo da kaze,..
thumb.gif
 
POP Mare:
Ko pre devojci njegova devojka ;)
Sto se mene licno tice... Mislim da se ni jedan moj ortak ne bi usudio da to uradi cak ni da je pijan. A da se desi slucajno mislim da bi mu to bilo poslednje-> ziv ne bi ostao u prevodu, s tim sto garantujem da moja devojka ne bi njega "ispratila" u tome. Znaci bolje da kazem ovako, ako bi pokusao to bi mu bilo poslednje :evil:
Mare ne kapiram te tripove ne bi se usudio ,ziv ne bi ostao itd...
Evo meni jednu ex devojku valjda drug iz shkole(ne secam se vishe) hteo da poljubi dok se ona sa drugaricama vracala sa zurke i n ih sreo dal je bio pijan ili ne nije bitno zagrlio je i pokushao je da je poljubi (a znao je za mene) a shta je ona uradila?? Bacila ga je na zemlju :D :D :D Tom liku rech nisam rekao jel on za mene ochigledno nije bio konkurencija... A devojku sam samo josh vishe voleo. A i da devojka mi to ucini pa recimo da zavisi ako verovatno bih raskinuo osim ako joj bash ne bi bilo zao ili npr nije bila pri sebi mada i tada bi bilo sankcija ;) A za lika pa ne znam bash mada treba puno da se ja bash naljutim :) Pre se razocharam u ljude i toliko nema svrhe troshiti energiju na njih :)
 
pa ivako...par puta su mi drugarice "slikadle" frajere kao i ja njima ali iskljucivo ako je to jos dok se mivamo/muvaju i nije bilo nista...i ako jedno drugom ne znace...

a da li sam ja enkome "skinuta"...hmmm...pa ne bih znala reci ;)
 
Hm,pa kod mene je cudna situacija...moja drugarica se lozila na jednog,i ja sam se smuvala sa njim kada se ona smuvala sa drugim...
Tako je bilo i sa drugim deckom...
Tako da se nadam da ja nikome nisam "skinula decka" a da li sam ja "skinuta" to vam ne bih mogla reci ;)
 
POP Mare:
Ko pre devojci njegova devojka ;)
Sto se mene licno tice... Mislim da se ni jedan moj ortak ne bi usudio da to uradi cak ni da je pijan. A da se desi slucajno mislim da bi mu to bilo poslednje-> ziv ne bi ostao u prevodu, s tim sto garantujem da moja devojka ne bi njega "ispratila" u tome. Znaci bolje da kazem ovako, ako bi pokusao to bi mu bilo poslednje :evil:
pazi brate lik je toliko bio komiran da je jurio ribe i gadjao ih flasama po stanu tako da je ortak izbacio te ribe sa zurke (trip) , pa kad su izasle napolje on je nastavio da ih juri da im uzme kisobran zato sto pada kisa :D
ako bi ti takvog lika (koj ti je najbolji ortak) prebio onda svaka ti cast...
a sto se ribe tice tu sam doooosta razmisljao...
 
Alexxandar:
Mare ne kapiram te tripove ne bi se usudio ,ziv ne bi ostao itd...
Evo meni jednu ex devojku valjda drug iz shkole(ne secam se vishe) hteo da poljubi dok se ona sa drugaricama vracala sa zurke i n ih sreo dal je bio pijan ili ne nije bitno zagrlio je i pokushao je da je poljubi (a znao je za mene) a shta je ona uradila?? Bacila ga je na zemlju :D :D :D Tom liku rech nisam rekao jel on za mene ochigledno nije bio konkurencija... A devojku sam samo josh vishe voleo. A i da devojka mi to ucini pa recimo da zavisi ako verovatno bih raskinuo osim ako joj bash ne bi bilo zao ili npr nije bila pri sebi mada i tada bi bilo sankcija ;) A za lika pa ne znam bash mada treba puno da se ja bash naljutim :) Pre se razocharam u ljude i toliko nema svrhe troshiti energiju na njih :)
Pa da ti pojasnim sto se mog licnog primera tice... Znaci ako ja imam devojku to kao prvo znaju svi moji ortaci. Posto me svi postuju i super sam sa svima i naprosto imam "takav" odnos sa mojim ortacima , ni na kraj pameti im ne bi bilo da je muvaju bilo da je to ispred mojih ociju ili ne. Znaci meni ni jedan ortak nikad ne bi to uradio u to sam SIGURAN. Isto mogu da tvrdim da ja nikad to ne bih uradio njima i oni to znaju. Zbog toga nisam ni trebao mozda da odgovorim na temu ali ajde sad... A znaci ako bi se to desilo nekako... pa ne mogu ni da zamislim sta bi bilo-> vrlo prosto ;)
 
pajser:
pazi brate lik je toliko bio komiran da je jurio ribe i gadjao ih flasama po stanu tako da je ortak izbacio te ribe sa zurke (trip) , pa kad su izasle napolje on je nastavio da ih juri da im uzme kisobran zato sto pada kisa :D
ako bi ti takvog lika (koj ti je najbolji ortak) prebio onda svaka ti cast...
a sto se ribe tice tu sam doooosta razmisljao...
PA ako je tebi to najbolji ortak onda stvarno nemam reci... Mislim skrenucu sa teme sad. Pa sto ga nisi smirio, lupio mu dva samara i gotovo. A ovaj drugi izbacio te ribe zbog njega, pa ja bih njega izbacio tj. otisao bih sa njim kuci(odve bih ga kuci) ako mi je ortak, ali pre toga ne bih mu ni dao da se tako otkine od pica...
A i gde si ti bio kad ti se tvoja devojka uletvila i kasnije pocela da se krlja sa njim...?
Mislim nebitno je, da ne kvarim temu sad ;)
 

Back
Top