EVIL DEAD TV serija (2015)

markocheda

Iskusan
Moderator
Poruka
5.260
Ko nije cuo,cujte sada. Evil Dead TV serija izlazi ove godine,zvace se ASH VS EVIL DEAD!!
Prva sezona (nadam se ne i jedina) imace 10 epizode u trajanju od pola sata,dakle 300 minuta ukupno!
Glavna uloga bice jedini i neponovljivi BRUCE CAMPBELL!
Premijera bice krajem leta ili pocetkom jeseni 2015. Na kanalu Starz.
http://www.imdb.com/title/tt4189022/

intervju daje BRUCE licno ovde http://insidetv.ew.com/2014/12/22/evil-dead-bruce-campbell-interview/ nadam se da znate engleski,ako ne,pitajte me i odgovoricu vam sta vas zanima.

AshVsEvilDead.jpg
 
Svi kazu da je Evil Dead 2 najbolji, mada meni se nije svideo. Efekti su odlicni, ali praktican humor, lupaj se po glavi i sl. nije mi smesno jednostavno. Stavise, treci mi je bolji tu, jer ide vise onako bezumna akcija, sa klasicnim akcionim herojem, iskljucis mozak i cepaj.
Steta sto u rimejku nema Kembela, ma ni njegovog lika uopste, nije to to bez njega. Za seriju nisam cuo, ali videcemo sta ce biti :) Super je sto se Campbell vraca, samo deluje mi malo matoro, mada videcemo kako ce se pokazati.
 
Svi kazu da je Evil Dead 2 najbolji, mada meni se nije svideo. Efekti su odlicni, ali praktican humor, lupaj se po glavi i sl. nije mi smesno jednostavno. Stavise, treci mi je bolji tu, jer ide vise onako bezumna akcija, sa klasicnim akcionim herojem, iskljucis mozak i cepaj.
Steta sto u rimejku nema Kembela, ma ni njegovog lika uopste, nije to to bez njega. Za seriju nisam cuo, ali videcemo sta ce biti :) Super je sto se Campbell vraca, samo deluje mi malo matoro, mada videcemo kako ce se pokazati.
U rimejku,Brus se pojavljuje na kraju kredita,nisi gledao film SKROZ do kraja :) Brus je cak i PRODUCENT od Evil Dead (2013) :) Dakle,dok se rimejk snimao,Brus je celo vreme bio iza kamere,davao uputstva :)
 
Poslednja izmena:
Ovo je prica koju ce da koristi serija:
"Poslednjih 30 godina Ash izbegava da odraste i bilo kakvu odgovornost odrasle osobe,izbegava i da se suoci sa mracnom silom koja preti da unisti covecanstvo(secate se kraja treceg dela?)
nekako mracna sila uspeva da Esha dotera do tacke,da mora da se ponovo suoci sa KNJIGOM i njenom silom,ESH postaje jedina nada za opstanak covecanstva
"
Ash ce u seriji imati licne psihicke probleme,traume iz proslosti ce ga pratiti svuda,ali izbegavace da prica o tome bilo kome,a to da nema desnu saku koristice da smuva ribe,lagace da je izgubio saku u nekom ratu. Ash ce biti sredovecni covek sa umom 20-godisnjaka,nezreo,u nekim situacijama idiot,ali na kraju dana,kakav god da je,zeleces da bude na tvojoj strani,u borbi protiv ZLIH MRTVIH. :)
 
Poslednja izmena:
Snimanje serije pocinje u Aprilu. Bruce Campbell kaze da planiraju 5 sezone,u jednom trenutku bice i putovane kroz vreme,kad se prica razvije (kao u Army of Darkness)
Takodje Bruce izjavljuje da serija Walking Dead,nece moci vodu da im nosi.
evil_dead_!!.jpg
 
Одувек је био комедија. У првом делу је био нешто напетији садржај.

Zanimljivo je to,da prvi deo iz '81 nije trebao da bude komedija,i snimali ga kao cist horor,jedino to sto su glumci bili amateri,svi do jednog,pa cak i sam reziser Sam Raimi,to mu je bio prvi dugometrazni film. :) Ispalo je kao napeta horor komedija,za gledaoce,sasvim samo iz tog razloga. :)
 
Svi kazu da je Evil Dead 2 najbolji, mada meni se nije svideo. Efekti su odlicni, ali praktican humor, lupaj se po glavi i sl. nije mi smesno jednostavno. Stavise, treci mi je bolji tu, jer ide vise onako bezumna akcija, sa klasicnim akcionim herojem, iskljucis mozak i cepaj.
Steta sto u rimejku nema Kembela, ma ni njegovog lika uopste, nije to to bez njega. Za seriju nisam cuo, ali videcemo sta ce biti :) Super je sto se Campbell vraca, samo deluje mi malo matoro, mada videcemo kako ce se pokazati.

Pa ima...makar na samo mali sekund. :-)

Cudi me da krecu serijom; cuo sam da se pravi Evil Dead II i da planiraju i Army of Darkness II paralelno...izgleda da se odustalo od toga...
 
Pa ima...makar na samo mali sekund. :-)

Cudi me da krecu serijom; cuo sam da se pravi Evil Dead II i da planiraju i Army of Darkness II paralelno...izgleda da se odustalo od toga...

Bolje sto krecu sa serijom,jer da su krenuli,na primer sa Army of Darkness 2,garant bi dobili cenzuru PG13 (bez krvi,bez psovki,kamera se sklanja kad je nesto gadno i slicno sto nije za decu),po meni se tu zajebali kad je Army of Darkness u pitanju,celog ga prilagodili za mladju publiku.. a i film bi trajao sat ipo,ovako dobijamo 5 sati zagarantovanih u prvoj sezoni NECENZURISANO (R rated) Bas kao Evil Dead 2 iz 1987. Pa ako se serija ispostavi uspesna,doci ce i druga sezona (a planiraju 5 sezone). Razlog zasto ce serija biti necenzurisana je sto je na kanalu STARZ..a oni ne udaraju cenzuru,Starz je prvi prikazivao seriju SPARTACUS,a to je krvava serija,primer samo sta kanal STARZ dozvoljava da se prikazuje,i sta mozemo da ocekujemo od Ash vs Evil Dead,jer neki ljudi sto su radili seriju Spartacus,sad rade i Ash vs Evil Dead,ocekuje se krv.
 
Bolje sto krecu sa serijom,jer da su krenuli,na primer sa Army of Darkness 2,garant bi dobili cenzuru PG13 (bez krvi,bez psovki,kamera se sklanja kad je nesto gadno i slicno sto nije za decu),po meni se tu zajebali kad je Army of Darkness u pitanju,celog ga prilagodili za mladju publiku.. a i film bi trajao sat ipo,ovako dobijamo 5 sati zagarantovanih u prvoj sezoni NECENZURISANO (R rated) Bas kao Evil Dead 2 iz 1987. Pa ako se serija ispostavi uspesna,doci ce i druga sezona (a planiraju 5 sezone). Razlog zasto ce serija biti necenzurisana je sto je na kanalu STARZ..a oni ne udaraju cenzuru,Starz je prvi prikazivao seriju SPARTACUS,a to je krvava serija,primer samo sta kanal STARZ dozvoljava da se prikazuje,i sta mozemo da ocekujemo od Ash vs Evil Dead,jer neki ljudi sto su radili seriju Spartacus,sad rade i Ash vs Evil Dead,ocekuje se krv.

Pa zar nije Armija tame isto imala R?
 
Pa zar nije Armija tame isto imala R?

Za danasnji standard,da. Ranije se drugacije razmisljalo. Danas da je izasao,drugacije bi se snimao,sa vise ogranicenja. Kad snimali Armije Tame,imali su u planu da sto vise napune bioskope,pa smanjili agresiju sto je vise moguce,da i DECA od 15 god mogu da gledaju u bioskopima (u ono vreme) danas je druga prica,morali bi jos vise. Prosto zakon o takvim stvarima je cvrsci. Uporedi danasnje decje filmove i "decje" filmove koji se gledali '90 ih..
 
Za danasnji standard,da. Ranije se drugacije razmisljalo. Danas da je izasao,drugacije bi se snimao,sa vise ogranicenja. Kad snimali Armije Tame,imali su u planu da sto vise napune bioskope,pa smanjili agresiju sto je vise moguce,da i DECA od 15 god mogu da gledaju u bioskopima (u ono vreme) danas je druga prica,morali bi jos vise. Prosto zakon o takvim stvarima je cvrsci. Uporedi danasnje decje filmove i "decje" filmove koji se gledali '90 ih..

Pa i tada je bila.

http://www.imdb.com/title/tt0106308/parentalguide

Rated R for violence and horror
 
http://www.kids-in-mind.com/a/army_of_darkness_1993__175.htm

u delu gde pise "A CAVEAT'' pise:
We've gone through several editorial changes since we started covering films in 1992 and some of our early standards were not as stringent as they are now. We therefore need to revisit many older reviews, especially those written prior to 1998 or so..
U sustini kaze da raniji standardi nisu kao danas stogi,pa moraju opet da prodju kroz razmatranje..
 

Back
Top