gde da nadjem igru?

E ja imam 01/02 , 02/03 , 03/04 imam i 5... ali...
Nabavio sam ga odma (Manager 5) kad je izašo ali nisam mogo da ga instaliram i igram... a baš sam hteo da vidim na šta liči... nego problem je u tome što kada kliknem Install, pojavi se normalno prvo Install Shield Wizard (znači još pre instalacije, biranja destinacije itd.) i onda učita dve crtke i pokoči se, tj. prijavi neku grešku u vezi kernel-a (srce kompjutera) ... šta da radim aj pomagajte... reinstalirao sam windows al nije to, instalirao Service Pack 2 za XP (pošto je u prijavljivanju greške pisalo i Service Pack 1, pa sam mislio da traži SP2)... će izađe sledeći deo a ja nisam video još ni ovaj... :(
 
Ali-G:
E ja imam 01/02 , 02/03 , 03/04 imam i 5... ali...
Nabavio sam ga odma (Manager 5) kad je izašo ali nisam mogo da ga instaliram i igram... a baš sam hteo da vidim na šta liči... nego problem je u tome što kada kliknem Install, pojavi se normalno prvo Install Shield Wizard (znači još pre instalacije, biranja destinacije itd.) i onda učita dve crtke i pokoči se, tj. prijavi neku grešku u vezi kernel-a (srce kompjutera) ... šta da radim aj pomagajte... reinstalirao sam windows al nije to, instalirao Service Pack 2 za XP (pošto je u prijavljivanju greške pisalo i Service Pack 1, pa sam mislio da traži SP2)... će izađe sledeći deo a ja nisam video još ni ovaj... :(
aj mi narezi te stare..trebaju mi hitno....!
 
pa dzorajte se.
sokisole je rekao da ima peticu a tebi mozda nije dobra verzija pa zato imas gresku pa jedan drugom narezite i eto resen problem obojci.
Nemorate da se zahvaljujete na savetu
36_1_32v.gif
 
Pa da izgleda samo da ne valja instalacioni disk,samo se zamenite i gotova stvar,a evo i ja se nudim za ovu 5,provereno radi i odlicna je za game............pa ako mogu da pomognem javi te se.

poz
 
Važi be', nego probao sam kod drugara (više njih) i radi im, a meni NE (isti disk)... !?!?!?!
Uostalom probao sam i njihove diskove (izgleda da je u pitanju moj komp., pa ako se neko razume oko kernel-a...) A za ove ostale, važi, samo kako da obavimo transakciju... :)
 
Važi be', nego probao sam kod drugara (više njih) i radi im, a meni NE (isti disk)... !?!?!?!
Uostalom probao sam i njihove diskove (izgleda da je u pitanju moj komp., pa ako se neko razume oko kernel-a...) A za ove ostale, važi, samo kako da obavimo transakciju... :)... ***** ti PARTIZAN... kad su primili onaj 4, ponadao sam se da prime i 5, pa da konačno ode onaj vermez... JAOOO MUKO...
 

Back
Top