Мрачне тајне СНС! Како је Маја Гојковић доспела код Томе и Вучића?

Poruka
1.516
Мја Гојковић бивша чланица СРС и градоначелница Новог Сада , бивша чалница ДСС , УРС и ко зна чега све још.
Тиква у СРС између ње лично и Томислва Николића пукла је оног тренутка кад су медији објавили снимак на коме се видело да је Маја гласала за Бориса Тадића уместо за Тому. Добила је шут-карту из СРС и тада је настала криза на личном плану јер је остала без новца. Убрзо је у Новом Саду основала неку своју странкицу која је на локалу остварила толико да добије којег одборника и одведе део бирача СРС и то је било довољно да се Маја учлани прво у ДСС, одакле је убрзо избачена ,па је онда прешла у УРС са којим је ушла у прошли сазив парламента. Поново је у игри има приступ медијима, зна много о Томи и Вучићу али се уздржава да проговори да неби криминализовала себе и нуди нагодбу овој двојици да је приме и да јој дају одговарајућу плату и функцију у замену за њено ћутање. Тома и Вучић су били широке руке, што и неби кад су њихова доооопета у питању а дају народни наовац а не свој. Тако нам је наша Маја дошла поново у загрљај старих партијских разбојника и лопова са којима је лаптала помије власти и пре 5. октобра.
Ето то је цела истина како се рециклира политичар који "много зна" о онима о којима треба да зна.
 
Тиква у СРС између ње лично и Томислва Николића пукла је оног тренутка кад су медији објавили снимак на коме се видело да је Маја гласала за Бориса Тадића уместо за Тому.

Koji baksuz, covece :lol:
 
Maja Gojkovic je prisla njima da bi je oni zastitili od sudjenja povodom visemilionske stete koje je nanela gradu u aferi "autobuska stanica" u NS. Grad mora da placa uzasno veliku odstetu,a ona se sakrila kod Vucica koji je stiti od istrage i suda.

nije ona kriva.krive su stranke koje joj daju stit.

ona je politicko dno
 
Gospodar je postavio Maju na celo skupstine jer on zna da ona nije kriva i zna da ce rezultati istrage to i da pokazu (kad ih bude objavio).

Од члана тима за одбрану В.Шешеља.....до напредњачког прилепка.....релативно кратак пут...
ПС. Одајем признање М.Рагуш на њеној доследности......и знању.....( ако није члан СРС више...? )...
 
Koji baksuz, covece :lol:

Ali eto zna gde sta su Vucic i Toma radili koliko su para uzeli, koliko su maloletnika naghuuzili u orgijama koje su pravili (mozda ima i neki snimak) i eto nje ponovo nas jase!

- - - - - - - - - -

A što su radikali ćutali o ovoj pljački kod novosadista ? Ona je tad vladala kao radikalka.

Tad su bili Toma i Vucic... Sta mislis odakle pare za onoliku kampanju?

- - - - - - - - - -
 
мислим да није.
тада је била председница своје партије, Народне партије.
Mislim da jeste:

"Maja Gojković često ističe da je najponosnija na trenutak kada je u direktnoj trci pobedila za gradonačelnika Novog Sada.
- Bila je to prva velika pobeda radikala, prvo osvajanje vlasti. Mnogi nisu verovali, ali ja sam bila ubeđena da ću biti gradonačelnica mog Novog Sada. Ušla sam u zgradu, videla sliku Svetozara Miletića, najčuvenijeg gradonačelnika Novog Sada. I pomislila: ovo je istorija, i ja sam sada deo istorije. Čudesno - prisećala se ona. "

1136237-9.jpg

„Narodnjački“ pakt sa Veljom i Vojom | Foto: FoNet

z:lol:
 
Istog momenta, kada sam saznala da joj je data funkcija predsednice skupštine, znala sam da od borbe protiv korupcije nema ni "b" i da neće biti sprovedena niti jedna jedina istinska reforma bilo čega.
Činjenica da u stranku ne samo da prihvataš osobu koja je promenila više stranaka nego gaćica i pri tom joj daješ visoku državnu funkciju, druga posle predsednika države, automatski govori i o ličnom kvalitetu.
Narodna uzrečica kaže:Skim si, taki si.
 
Poslednja izmena:

Back
Top