Buducnost-Zvezda 02.10.2005

hehehehehe, ovaj je jedan od najsmesnijih tema... pa sta ste vi crngogorci nesto umisljeni..
za vas "varvare" nisam cuo do prosle sezone... koliko vas ima... a zasto ne bi dosli....


Daj vise odcepi se!!! Molim te!!!!!!!

Za 2h na motoru obidjes Crnu Goru....


ajde molim vas ne pojavljute se....

a vidim da vam je Milo uveo i internet, blago vama, sad kada imate internet mozete u Evropsku Uniju
 
JA BOLESTAN?? Vi ste ti koji skandiraju "UBI UBI UBI SRBINA!" - gori ste od ustasa i gadim se na takve ljude...

P.S. I gadim se na ljude koji vode taj klub... pocev od onoga LOPOVA od Vucinica! Pokrao je sve sto je mogao da stigne kao Direktor javnog komunalnog, pa preko jos par takvih "VELIKIH" ljudi iz vase uprave i preko nepismenih ljudi kao sto vam je trener i par igraca koje sam imao "zadovoljstvo" da slusam! Uvukli ste politiku u sport i zato prezirem i klub... i vas navijace koji se tako ponasate! I necu vise da se prepirem uopste!

I nemoj slucajno vise da me psujes!
 
Macro_ek:
JA BOLESTAN?? Vi ste ti koji skandiraju "UBI UBI UBI SRBINA!" - gori ste od ustasa i gadim se na takve ljude...

P.S. I gadim se na ljude koji vode taj klub... pocev od onoga LOPOVA od Vucinica! Pokrao je sve sto je mogao da stigne kao Direktor javnog komunalnog, pa preko jos par takvih "VELIKIH" ljudi iz vase uprave i preko nepismenih ljudi kao sto vam je trener i par igraca koje sam imao "zadovoljstvo" da slusam! Uvukli ste politiku u sport i zato prezirem i klub... i vas navijace koji se tako ponasate! I necu vise da se prepirem uopste!

I nemoj slucajno vise da me psujes!
KO skandira UBI UBI UBI SRBINA????????????????????????????
dal si ti normalan???????
bio sam na 75% meceva fk buducnosti prosle NI JEDNOM se nije skandiralo UBI UBI UBI SRBINA, niti sta slicno!!!!!
a to sto si t procitao u beogradskim novinama da su varvari mrzitelji srba i sl. ne znaci nista!
 
Hej, ako ja nisam slobodan da u SVOM RODNOM GRADU navijam za koga ja hocu... ej! I bilo je skandiranja na utakmici protiv Partizana prosle god. kad je bila ona bakljada... a da ne pricam o varvarima KK! Hej 5orica takvih su me pretukla u SRED MORACE dok su panduri sve to mirno gledali... eto...

JA NISAM protiv DOBRIH ljudi koji navijaju za Bud, i ako si ti takav onda hocu da ti se izvinim! JA SAM PROTIV LJUDI koji vode klub bas zbog nacina na koji ga vode i lopovluka na drugoj strani! MRZIM sto je uvucena politika jos od kako je MILO "kupio" KK, Buducnost je postao klub koji promovise seperaciju! U zadnje vrijeme strasti su se stisale, ali... daj! I sam znas kako ste kamenovali autobus sa navijacima CZ dok su prolazili trgom Republike!! Ko normalan to radi! GLEDAO SAM TO UZIVO!
 
Macro_ek:
Hej, ako ja nisam slobodan da u SVOM RODNOM GRADU navijam za koga ja hocu... ej! I bilo je skandiranja na utakmici protiv Partizana prosle god. kad je bila ona bakljada... a da ne pricam o varvarima KK! Hej 5orica takvih su me pretukla u SRED MORACE dok su panduri sve to mirno gledali... eto...

JA NISAM protiv DOBRIH ljudi koji navijaju za Bud, i ako si ti takav onda hocu da ti se izvinim! JA SAM PROTIV LJUDI koji vode klub bas zbog nacina na koji ga vode i lopovluka na drugoj strani! MRZIM sto je uvucena politika jos od kako je MILO "kupio" KK, Buducnost je postao klub koji promovise seperaciju! U zadnje vrijeme strasti su se stisale, ali... daj! I sam znas kako ste kamenovali autobus sa navijacima CZ dok su prolazili trgom Republike!! Ko normalan to radi! GLEDAO SAM TO UZIVO!
slobodn si ti al mi nije jasno kako neko moze da mrzi klub iz svog grada...
hmmmmm.... bio sam na tekmi sa pfc-om,bilo je skandiranja E VIVA MONTENEGRO ali sta tu ima lose?????posle su nas kritikovali a niko ne kritikuje cigane/grobare kad skandiraju srbija,srbija??????u cemu je razlika????
poslije tekme jedan od vodje je rekao da nece da cuje vise ,,ustaske" povike kad su neki varvari na skandiranje srbija,srbija vikali na ku*ac!!!!!
otvori oci!!!!u varvarima ima i srba i to dosta i ne stidim se toga!!!!
 
a mene jos nesto veoma cudi, kad ste toliki "prijatelji" sa Srbima i protiv ustasluka, za vreme evropskom prvenstva koliko sam cuo samo ste kamenovali jedan bus sa novinarima i posekidali nekoliko tablica... a sta je sa onih hiljudu hrvata koji su se setali sa dresovima zastavama kapama, i to si kroz Podgoricu isli kao da su u Zagrebu... a koliko ja znam policija se dogovorila da za evrpskog prvenstva ce biti zabranjeno unosenje klubskih zastava i dresova, a kod vas u hali se samo viorilo TORCIDA BBB a sta da pricam za dresove i salove???? a ko je to dozvolio nego POLICE DE MONTENEGRO.
a i vi "OPASNI" varvari ste se bas potrudili, zasto ni jedan vas transparent nije bio u sali?
 

Back
Top