Biblioteka 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Čitala sma Dom gospođice Peregrin za čudnovatu decu i bila mi je ok ali nešto joj je falilo. Listajući danas šta da gledam, naišla sam na ovaj film i rešila da ga pogledam. Dopada mi se kako je urađen (malo je strašan ali nije mi bilo previse da ne mogu da gledam), ali problem je u tome što sam se sećala price u načelu ali nikako nisam mogla da se setim da li film prati priču kako treba ili ima odstupanja. Knjigu sam čitala pre sad već 3 godine, a nije to neki ogroman period. Na Sajmu sam Elefterii rekla da nije knjiga koja mora da se ima (ima tri nastavka), ali sam me ovo baš nervira (jer ne mogu da se setim svega) da bih sad sve tri knjige kupila i čitala (kako sam luda možda to i uradim u oktobru).

Ovaj Kerefekin film ću da potražim, a Del Piero, taj sam gledala:)

Dovršila sam Staru prodavnicu retkosti i mnogo mi se dopala. Svi su to čitali pa da ne dužim, ali ako neko eventualno nije, neka je slobodno pročita. Čitala sam izdanje Otvorene knjige i iako su oni meni drag izdavač, moram da priznam da su mi smetale pravopisne greške, te bi trebalo da angažuju nekog boljeg lektora.

Ovaj vikend neću čitati već ću ga maksimalno iskoristiti da budem sa porodicom i sa društvom.

Srećno Badnje veče vama i vašim porodicama.:)
 
:vatromet: Mir Boziji,Hristos se rodi. :vatromet: :vatromet:

Volim kad ima vatrometa,prosle noci su minimum tri bila.

-14 napolju ne ustaje mi se iz kreveta .

Imam tri knjige kod sebe a vec su spominjane,citane,sigurica da se odmara i uziva.

Imate li vi takve?
 
Poslednja izmena:
Srećan Božić svima koji slave. Trenutno čitam Prozraci 2 - Svetlana Velmar Janković, knjiga je dobra, ali je prvi
deo bio bolji čini mi se, barem meni.

P.S. Danas mi je rođendan, 29.

Srećan rođendan. Kažu da su srećni ljudi koji su rođeni na veliki praznik.

(Moja ćera na Svetog Stefana, za 2 dana. (pravim joj mafine))


Мир Божији, Христос се роди!

Morala sam da pređem na ćirilicu da ovo napišem.
 
Mir Boziji, Hristos se rodi! Srecan Bozic svima :heart:

- - - - - - - - - -

Srećan Božić svima koji slave. Trenutno čitam Prozraci 2 - Svetlana Velmar Janković, knjiga je dobra, ali je prvi
deo bio bolji čini mi se, barem meni.

P.S. Danas mi je rođendan, 29.

Srecan rodjendan Baudrillard:rodjendan:

- - - - - - - - - -

Мир Божији, Христос се роди!

Morala sam da pređem na ćirilicu da ovo napišem.

Vaistinu se rodi :) (nisam mogla da predjem na cirilicu, zeza me lang. bar :roll:)

- - - - - - - - - -

Naisla sam skoro (na netu) na jednu zanimljivu knjigu..
http://dereta.rs/5af95d7a-f3f5-4bab-bed8-9150446378f1/Covek-velike-duse-knjiga-o-Sostakovicu.aspx

Jos uvek me drzi grip :(
 
Srecan Bozic!
A srecan i rodjendan!

na nekom od ovih novoukljucenih HBO kanala, videh da je bio film Keri, po knjizi Stivena Kinga.Nameravam da ga pogledam.Imam opciju za vracanje.Eto ya one koj bi na brzaka da bar neki utisak steknu o Kingu.
 
Divni ljudi, prvi vam zagrljaj šaljem ove godine!
Želim vam mogo osmeha - radujte se užitku, radujte se osmesima, radujte se hedonizmu, knjigoljublju, planiranim i neplaniranim susretima, planiranim i neplaniranim ljubavima!
Volite - volite one koji vas nasmeju, obraduju, zagolicaju na nova otkrivanja, volite lepšu stranu života koja se događa i tokom tužnih, tamnih dana od kojih smo satkani!

I čitajte, čitajte koliko vam prija, prekidajte zarad čavrljanja, zarad nežnosti, zarad žurbi koje nas (tako je kako je) određuju i nagone na stalne hitnje.
I pišite, pišite o sebi (sebi ili nama o sebi), o knjigama, o utiscima, o životu, o onim besmisleno-smislenim trenucima u kojima ste postojali!

I čekam vaše spiskove, da nagrnu nove preporuke!
z:)
 
srecan Bozic.
bodrijar, srecan rodjendan

munlajt, verovatno si propustila ali vec je deo nas izbacio spiskove, vrati se malo nazad.

taj keri je takva bljuvotina od filma, da nemam reci. ja sam filmofil i svasta mogu da gledam ali keri me je bilo sramota, sto sam izgubio vreme

veceras u 20.45 na cinestaru ima Bezvremenska Adelain. neko ga je spominjao pre dan, dva.

poceo sam sa citanjem Otadžbine od Roberta Herisa.
 
Христос се роди! Срећан Божић свима и Бодријару рођендан (годиште је мог брата :))

Би, а за нас где су мафини?
Добила сам пар књига сад за празнике, а највише сам се обрадовала Пипи Дугој Чарапи. Мени људи иначе избегавају да поклањају књиге пошто мисле да све имам или да сам већ читала, па ми је драго кад ипак добијем.
 
Evo i za vas mafini. Taman posla da za vas ne bude. Nemoj neko da stavlja primedbu što kačimo slike kolača...
mafini3.jpg


Spremni za transport (bila je još jedna kutija).

- - - - - - - - - -

A ima još

mafini1.jpg


mafini2.jpg


mafini5.jpg

- - - - - - - - - -

srecan Bozic.
bodrijar, srecan rodjendan

munlajt, verovatno si propustila ali vec je deo nas izbacio spiskove, vrati se malo nazad.

taj keri je takva bljuvotina od filma, da nemam reci. ja sam filmofil i svasta mogu da gledam ali keri me je bilo sramota, sto sam izgubio vreme

veceras u 20.45 na cinestaru ima Bezvremenska Adelain. neko ga je spominjao pre dan, dva.

poceo sam sa citanjem Otadžbine od Roberta Herisa.

To neki sinestar premiere 2, idem da ga tražim kod ćerke na televizoru, ona ima taj HD3. Ima pored običnog, još 4 cinestar programa. A i nekih drugih ima više. Previše!
 
Msm, ovo nije tema o kolacima zar ne? :zelenko2:

- - - - - - - - - -

Jao, kavi mafini bogtemazo!

- - - - - - - - - -

Evo nesto da pronadjem i ja za našeg Lošeg (malo sutra lošeg) đaka Božu i sve ostale.
Knjiga onih intervjua Nede Valčić Lazović sa nekim piscima.
Drugarica mi je danas otkrila postojanje te knjige koju ona ima.
https://www.knjizara.com/Sve-sto-ne-kazem-pogresno-je-Neda-Valcic-Lazovic-134221

- - - - - - - - - -

Nadam se da ste svi ozdravili. Water?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top