Ujedinjenje srbske desnice!

Autobus 88

Primećen član
Banovan
Poruka
634
Da li ce ikada svi Srbski nacionalisti stati u jedan front.
Cilj je isti ili barem slican. Problem je u tome sto mi svi odvojeno i razjedinjeno pokusavamo da ga dostignemo.
I ako je moguce da postoje ideoloske razlike izmedju pojedinih formacija to bi trebalo biti manji problem od onog glavnog a to je propadanje i unistavanje nase drzave.

Vidim da vas ima ovde ( vas nacionalista ) pa sta vi mislite o toj ideji.
 
super ti je ideja...nadam se da tje zazhiveti i da tjete osloboditi ovu zemlju od zlih sila...usushtini ja ne podnosim nacionaliste i mislim da su to shupljoglavi likovi koji se primaju na pogreshne stvari...mada nikad se ne zna....
 
marlon:
E sad brate, ne znam sta da radim zajebao sam se priznajem, moracu malo da se ispovedim pa ako mi paroh kaze da mogu eto mene ovde opet. :lol:

Не знам шта ће да Ти каже парох... АЛИ БРАТЕ ОВЕ ДЕМОНОКРАТЕ ДОВРШАВАЈУ "ПОСАО" САДА СУ НАВАЛИЛИ ДА ПОУНИЈАТЕ СПЦ... и наравно ко их у томе подржава него њихови, комунисти и сви остали исти..исти...исти...
 
eremita:
Не знам шта ће да Ти каже парох... АЛИ БРАТЕ ОВЕ ДЕМОНОКРАТЕ ДОВРШАВАЈУ "ПОСАО" САДА СУ НАВАЛИЛИ ДА ПОУНИЈАТЕ СПЦ... и наравно ко их у томе подржава него њихови, комунисти и сви остали исти..исти...исти...

Ma ne brinem ja za paroha , on je covek odmeren, nego za vekslu i one njegove mlatimudane kad krenu da me jure sto sam postovao, brate ima da budem ko Radovan na listi za odstrel. :lol:
 
Autobus 88:
Da li ce ikada svi Srbski nacionalisti stati u jedan front.
Cilj je isti ili barem slican. Problem je u tome sto mi svi odvojeno i razjedinjeno pokusavamo da ga dostignemo.
I ako je moguce da postoje ideoloske razlike izmedju pojedinih formacija to bi trebalo biti manji problem od onog glavnog a to je propadanje i unistavanje nase drzave.

Vidim da vas ima ovde ( vas nacionalista ) pa sta vi mislite o toj ideji.

Šta, U matici još nije zaživela ona, nama odavno poznata: Samo Sloga Srbina Spašava!!??
 
marlon:
O etotako, ti si opet na Politici...koja slucajnost. Ako ove amebe punktiranog mozga pocnu opet da smrde po nacionu, vracam celu ekipu na Politiku i krecemo u kontraofanzivu. :lol:

Па војску су скрцкали и разбили у парампарчад... сада је остала још једино СПЦ - али УСЛОВ ЗА ПРИЈЕМ У ЕУ ЈЕ ДА СЕ ПРАВОСЛАВНИ ПОКЛОНЕ "КНЕЗУ ОВОГА СВЕТА" - тако је Грчка ушла у ЕУ... прво су захтевали да се разбије православна црква - ПА БОРИС ТАДИЋ УВЕЛИКО УЧИ ПРОТОКОЛ КАКО ТРЕБА ДА СЕ САГНЕ И ПОЉУБИ ПАПУЧУ ПАПИ - да до краја понизи Србију, да он у име Србије ПРИЗНА ВЛАСТ ПАПЕ НАД НАМА ... трагедија...
 
E kada se ujedinite onda svi odmah u crkvu po blagoslov,preporucujem i post od 40 dana na hlebu i vodi a onda tako osveceni i prosvetljeni mozete lepo i kod Pahomija Straznjega da vam osveti i procisti i analni otvor onako bratski,srBski,kako valja i trebuje,pa tek onda u spasavanje srBstva!
 
zox:
E kada se ujedinite onda svi odmah u crkvu po blagoslov,preporucujem i post od 40 dana na hlebu i vodi a onda tako osveceni i prosvetljeni mozete lepo i kod Pahomija Straznjega da vam osveti i procisti i analni otvor onako bratski,srBski,kako valja i trebuje,pa tek onda u spasavanje srBstva!


Rekao ja da oni njegovi demokratski prijatelji samo misle o njegovom analnom otvoru. Etotako ti si psiholog, sta zakljucujes iz ovog posta doticne amebe?
 
etotako:
a nisam znala da je eremita u hindu, joga, meditativnom fazonu, pogledaj mu avatar... položaj prstiju za meditaciju, ali ne znam za šta tačno se njegova kombinacija koristi...

Ха,хах... па Ти изгледа никада ниси била у некој Хришћанској цркви... али, ево да Ти растерам и помисли на "хинду,јога,медитативни фазони..."

Када је нека икона у СПЦ чудотворна, онда је људи који верују да им је иста помогла обично је дарују... драгим камењем које се уграђује на ореол, или слично или је окују у сребро, злато итд.... е етотако, ето видиш ОВО ЈЕ СРЕБРНИ ДАР НА ЈЕДНОЈ ОД ИКОНА ЗА ШАКУ СВЕТИТЕЉА КОЈА БЛАГОСИЉА... е, сад како се благосиља??? Благосиља се знаком од кога бежи сатана и његове зле силе, оним знаком у коме живи човечанство 2 000 година а то је знак ИС ХС тј. Исус Христос... ова рука је тако постављена, кажипрст у знаку слова И, средњи прст у знаку слова С, палац и домали прст у знаку слова Х, и мали прст у знаку слова С... 8-)

ДАКЛЕ, ЈА ВАС ЗРАЧИМ ДИВНИМ ЗНАКОМ БОГОЧОВЕКА И СПАСИТЕЉА ЉУДСКОГ РОДА ...

...само овим мали предавањем из области веронауке - СКРЕЋЕ СЕ СА ТЕМЕ !!! :evil:
 

Back
Top