Opet ujed psa

ROTVAJLERI RASKOMADALI DETE OD DVE GODINE:
Roditelji spavali u drugoj sobi![/h]Četiri rotvajlera ubila su dvogodišnje dete dok su njegovi roditelji, pod dejstvom narkotika, spavali u drugoj sobi. Tragedija se dogodila na Floridi, a roditelji su uhapšeni i optuženi za ubistvo iz nehata

152kzrq.jpg


Stravično! Američki par sa Floride Kristofer Kamejo (29) i Klaudija Skarbro (31) optuženi su za ubistvo iz nehata pošto nisu pazili na svoje dete staro dve godine koje su napali i usmrtili rotvajleri koje su oni držali u kući.

Policajci koji su istraživali ovu stravičnu tragediju, naveli su da su roditelji kobnog dana bili kući, ali da su bili pod dejstvom narkotika.
Četiri psa usmrtila su u napadu nemoćnog dvogodišnjaka, a sreća je da u toj tragediji nije povređeno drugo dvoje dece Kristofera i Klaudije.


Nakon što je par uhapšen, njihovo dvoje dece, devojčica (5) i dečak star godinu dana, odvedeni su u centar za zaštitu dece.
(Telegraf.rs)

http://www.telegraf.rs/vesti/136596...od-dve-godine-roditelji-spavali-u-drugoj-sobi

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------


Strašno je ovo što se dogpdilo ovoj izjedanoj devojci, ali ovo je tek unikum!
 
generalno rotvajler je degenska rasa pasa. Nisam do sada video normalnog psa te rase. Bukvalno svaki je bio agresivan.Trenutno jednog drugarica ima....Ima isti problem ..najradije bi ga uspavala ali joj zao.

Pa nije samo rotvajler, ima tu ihihi jos rasa koje su u Srbalja omiljene rase.

Ja bih za vlasnike, a u prvoj liniji za odgajivace tih pasmina uvela tezak porez, za vlasnike stenaca osiguranje od 200 evra godisnje, pa ko ume, voli, ima,
nek izvoli. Sta vredi sada ovoj mladoj zeni da tuzi vlasnika? Nece dobiti ni kintu jer ce sud odluciti da je on neki siromasan covek koji ima i dvoje nejake
dece, roditelje i kojesta i da ne moze da plati nista.
 
Pa nije samo rotvajler, ima tu ihihi jos rasa koje su u Srbalja omiljene rase.

Ja bih za vlasnike, a u prvoj liniji za odgajivace tih pasmina uvela tezak porez, za vlasnike stenaca osiguranje od 200 evra godisnje, pa ko ume, voli, ima,
nek izvoli. Sta vredi sada ovoj mladoj zeni da tuzi vlasnika? Nece dobiti ni kintu jer ce sud odluciti da je on neki siromasan covek koji ima i dvoje nejake
dece, roditelje i kojesta i da ne moze da plati nista.

Аууу, а јадне куце?
 
Цццц, кад сам ја писао ово што ти сада пишеш био сам мрзитељ животиња комплексаш, фобичар итд..

Ti si pisao i pises, nako an zeneral, a i sam znas da iz nekih ( meni nerazumljivih razlpoga) mrzis sve sto ima cetri noge i pobio bi, otrovao
svaku macku, mache, kuce, svejedno da li je veliko, malo, opasno ili ne. Pa i sam si preporucivao recepte sa nekim mlevenim mesom
i staklom unutra.
 
U Srbiji je zrtva uvek kriva. To je takva jedna lopovsko mafijaska drzava.
Citam u USA lik pokusao da siluje neku devojku naleteo njen decko i ovoga odvalio od batina bukvalno mu promenio licni opis. Dosla murija uhapsila silovatelja a ovaj normalno pusten bez ikakvih posledica. kod nas bi neje.bao
Tako i u ovom slucaju da je decko te devojke pobije te pse nadrljao bi. Ovako nece biti nikom nista sem sto ce toj devojci ostati traume do kraja zivota. U normalnoj drzi bi ti psi bili uspavani momentalno a gazda bi nadrljao samo tako
 
U Srbiji je zrtva uvek kriva. To je takva jedna lopovsko mafijaska drzava.
Citam u USA lik pokusao da siluje neku devojku naleteo njen decko i ovoga odvalio od batina bukvalno mu promenio licni opis. Dosla murija uhapsila silovatelja a ovaj normalno pusten bez ikakvih posledica. kod nas bi neje.bao
Tako i u ovom slucaju da je decko te devojke pobije te pse nadrljao bi. Ovako nece biti nikom nista sem sto ce toj devojci ostati traume do kraja zivota. U normalnoj drzi bi ti psi bili uspavani momentalno a gazda bi nadrljao samo tako[/QUOTE]

Ajde ako moze malo ozbiljnije. Kako bi i gde gazda nadrljao samo tako? Devojci koja je pretrpela bol, shok, traumu treba neko da plati odstetu, a to bi trebalo
da bude gazda tih pasa, ali u Srbiji je osiguranje nepoznato, zakon ne propisuje ni osiguranje za kola kako treba, a o psima i da ne govorimo.
Da je pas osiguran devojka bi od osiguranja dobila nekoliko desetina hiljada evra, traume bi ostale, ali bi ipak imala neku satisfakciju za pretprljen strah, bolove
pa i izostajanje s posla.
 
Ajde ako moze malo ozbiljnije. Kako bi i gde gazda nadrljao samo tako? Devojci koja je pretrpela bol, shok, traumu treba neko da plati odstetu, a to bi trebalo
da bude gazda tih pasa, ali u Srbiji je osiguranje nepoznato, zakon ne propisuje ni osiguranje za kola kako treba, a o psima i da ne govorimo.
Da je pas osiguran devojka bi od osiguranja dobila nekoliko desetina hiljada evra, traume bi ostale, ali bi ipak imala neku satisfakciju za pretprljen strah, bolove
pa i izostajanje s posla.

Psi bi bili uspavani posto su agresivni a gazda bi krivicno odgovarao plus sto bi morao lecenje devojci da plati i odstetu ako bi ga tuzila
 
Ti si pisao i pises, nako an zeneral, a i sam znas da iz nekih ( meni nerazumljivih razlpoga) mrzis sve sto ima cetri noge i pobio bi, otrovao
svaku macku, mache, kuce, svejedno da li je veliko, malo, opasno ili ne. Pa i sam si preporucivao recepte sa nekim mlevenim mesom
i staklom unutra.

Ето ти га сад. Јесам препоручивао, јер је то препоручљиво у држави која не постоји, и то је све...

- - - - - - - - - -

U Srbiji je zrtva uvek kriva. To je takva jedna lopovsko mafijaska drzava.
Citam u USA lik pokusao da siluje neku devojku naleteo njen decko i ovoga odvalio od batina bukvalno mu promenio licni opis. Dosla murija uhapsila silovatelja a ovaj normalno pusten bez ikakvih posledica. kod nas bi neje.bao
Tako i u ovom slucaju da je decko te devojke pobije te pse nadrljao bi. Ovako nece biti nikom nista sem sto ce toj devojci ostati traume do kraja zivota. U normalnoj drzi bi ti psi bili uspavani momentalno a gazda bi nadrljao samo tako[/QUOTE]

Ajde ako moze malo ozbiljnije. Kako bi i gde gazda nadrljao samo tako? Devojci koja je pretrpela bol, shok, traumu treba neko da plati odstetu, a to bi trebalo
da bude gazda tih pasa, ali u Srbiji je osiguranje nepoznato, zakon ne propisuje ni osiguranje za kola kako treba, a o psima i da ne govorimo.
Da je pas osiguran devojka bi od osiguranja dobila nekoliko desetina hiljada evra, traume bi ostale, ali bi ipak imala neku satisfakciju za pretprljen strah, bolove
pa i izostajanje s posla.

Осигурање за кола на сву срећу постоји, и добро је регулисано овде
 
Pa oni ce verovatno biti uspavani, nego kakvu odstetu da ti placa neki slepac koji kupuje za sebe i pse torte sa kragujevacke deponije?

svako nek nosi po jednu tortu kad ga napadne podivljali gladan rotvajler da se brani....

secam se, jednom se vracao iz segedina i riknuo mi auto...nikog nema, prazan put , a pun auto klope, dve saher torte i neka ko ova vocna.... i dok ceko da naidje policija ili neko da me spase bedaka, dodjose tri kera lutalice i nesto reze.... sta da im dam pomislim da mi se skinu s q, racunam ako krenem sa pick zimskom salamom ima sve da izedu, tortu vlajda ne vole, a ta vocna pocela da se topi... i ja im dam po parce...sine, jbt, kako su lapali jagode ono u zivotu nisam vido.... njih tri i ja jedan izedesmo celu za nekih 10 minuta.
 
svako nek nosi po jednu tortu kad ga napadne podivljali gladan rotvajler da se brani....

secam se, jednom se vracao iz segedina i riknuo mi auto...nikog nema, prazan put , a pun auto klope, dve saher torte i neka ko ova vocna.... i dok ceko da naidje policija ili neko da me spase bedaka, dodjose tri kera lutalice i nesto reze.... sta da im dam pomislim da mi se skinu s q, racunam ako krenem sa pick zimskom salamom ima sve da izedu, tortu vlajda ne vole, a ta vocna pocela da se topi... i ja im dam po parce...sine, jbt, kako su lapali jagode ono u zivotu nisam vido.... njih tri i ja jedan izedesmo celu za nekih 10 minuta.

Тако ти је то, пусти Србин и керовима мора да плати рекет..
 
Ето ти га сад. Јесам препоручивао, јер је то препоручљиво у држави која не постоји, и то је све...

- - - - - - - - - -

Осигурање за кола на сву срећу постоји, и добро је регулисано овде

osiguranje za pse mi se cini kao dobro resenje.

placanje po rasi psa.veci psi u visu klasu i godisnje 100 evra manji po 50 , civave po 10 .

odsteta po ujedu 10 000 evra.
 

Back
Top