Štampa na nemačkom o predsedavanju Srbije OEBS-u

Продати руски народ за чланство у ЕУ?

  • ДА, Европа нема алтернативу

  • НЕ, у том случају срушићу власт


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Преседавање ОЕБС које је преузела Србија , ставља и нове притиске и услове из Брисела.

Брисел тврди да је однос Србије према кризи у Украјини нови услов за чланство у ЕУ!

У преводу, Србија мора да ПРОДА И ИЗДА руски народ у Украјини у замену за чланство у ЕУ!

После продаје СРПСКИХ ГЕНЕРАЛА, ПРЕДСЕДНИКА МИЛОШЕВИЋА И КОСОВА , за српске политичаре ДЕМОКРАТЕ на реду је продаја РУСИЈЕ!

Демократе су продали , што се продати може , Србију и све у њој , а сада ће продати и Руски народ у Украјини.Врло добро се зна , шта се очекује , шта Брисел очекује од Србије и ОЕБС

ПОНИЗНОСТ И ПОЛИТИКУ БРИСЕЛА.

Ако Брисел каже да Русија врши инвазију на Украјину , демократе у Београду ће то морати потврдити .

Prma njenim rečima predsedavanje Srbije OEBS-om je i šansa jer ako to dobro odradi to bi moglo značajno da u unapredi položaj Srbije na međunarodnoj sceni - imajući u vidu i članstvo u EU kao cilj.


http://www.kurir.rs/vesti/politika/stampa-na-nemackom-o-predsedavanju-srbije-oebs-u-clanak-1650412
 
Srbija je qurac na biciklu ne moze nista vise da proda I da hoce.
A normalno da ce izdajnici po raznim medjunarodnim organizacijama raditi po diktatu Brisela.


Демократе су продале и распродале Србију , а сада ће и руски народ у Новорусији

Заправо , они ће ЛАГАТИ ЗА БРИСЕЛ и учествовати у разлогу за бомбардовање Новорусије
 
Демократе су продале и распродале Србију , а сада ће и руски народ у Новорусији

Заправо , они ће ЛАГАТИ ЗА БРИСЕЛ и учествовати у разлогу за бомбардовање Новорусије

Yebe se Rusima za misljenje Brisela a jos manje Vucica.
Ti si nacisto prolupala.
 
Смешно је и помислити да Русија на неки начин зависи од добре воље разноразних џуџана које ће СНС да пошаље на некакво заседање.

Ви људи стварно нисте нормални.

Наравно , зато што ће Србија преседавати ОЕБС..Ако Брисел каже , Русија је извршила агресију на Украјину , Србије ће то да ПОТВРДИ .

Односно , не Србије али они који то раде у њено ИМЕ!

- - - - - - - - - -

Yebe se Rusima za misljenje Brisela a jos manje Vucica.
Ti si nacisto prolupala.

ОЕБС је заслужан за санкције Русије , а биће и за бомбардовање Новорусије у томе ће Србија да учествује

Наредба се слуша понизно .

Ако су продали све ГЕНЕРАЛЕ И СРБЕ , мислиш да неће и Русију
 
Наравно , зато што ће Србија преседавати ОЕБС..Ако Брисел каже , Русија је извршила агресију на Украјину , Србије ће то да ПОТВРДИ .

Односно , не Србије али они који то раде у њено ИМЕ!

Ахахахах.

Све то што ће Србија да потврди, декларише и обзнани и још три и по фунте и таман имаш за један мокаћино у старбаксу у риџент стриту.

Хаахаахахахахх.
 
ОЕБС је заслужан за санкције Русије , а биће и за бомбардовање Новорусије у томе ће Србија да учествује

Наредба се слуша понизно .

Ако су продали све ГЕНЕРАЛЕ И СРБЕ , мислиш да неће и Русију

oce svakako srbija sa svojih 0 aviona lol
 
Србија ће да бомбардује Русију трулим јабукама, теглама пекмеза са камењем унутра и српским свињским полуткама из Аргентине.

Нисам ни написала да ће Србија да бомбардује, али ће свакако да раде они што диктира Брисел

Извештај ОЕБСА ће бити онакав ,каквог га Брисле НАРУЧИ , то ће бити повод за агресију на Новорусију
 
Komunistkinja kazem ti tvoj stav mi se jako svidja,i uvek realno sagledavas situaciju,iskreno ti zelim da postanes religiozna i odbacis te komunisticke dogme.Posto te smatram za super osobom.

Хвала , моја идеологија ме свакако чини бољом особом јер верујем и борим се за истину и правду.

пс
верник сам , то нема везе са мојом идеологијом

- - - - - - - - - -

Dacic ce da potvrdi da je Rusija ZLA.


Влада Србије ће то да уради , свакако и то је жалосно!
 
Хвала , моја идеологија ме свакако чини бољом особом јер верујем и борим се за истину и правду.

пс
верник сам , то нема везе са мојом идеологијом

- - - - - - - - - -




Влада Србије ће то да уради , свакако и то је жалосно!

Posebno za ministra spoljnih poslova.
 
Преседавање ОЕБС које је преузела Србија , ставља и нове притиске и услове из Брисела.
Брисел тврди да је однос Србије према кризи у Украјини нови услов за чланство у ЕУ!
У преводу, Србија мора да ПРОДА И ИЗДА руски народ у Украјини у замену за чланство у ЕУ!
После продаје СРПСКИХ ГЕНЕРАЛА, ПРЕДСЕДНИКА МИЛОШЕВИЋА И КОСОВА , за српске политичаре ДЕМОКРАТЕ на реду је продаја РУСИЈЕ!
Демократе су продали , што се продати може , Србију и све у њој , а сада ће продати и Руски народ у Украјини.Врло добро се зна , шта се очекује , шта Брисел очекује од Србије и ОЕБС ПОНИЗНОСТ И ПОЛИТИКУ БРИСЕЛА.Ако Брисел каже да Русија врши инвазију на Украјину , демократе у Београду ће то морати потврдити .
Prma njenim rečima predsedavanje Srbije OEBS-om je i šansa jer ako to dobro odradi to bi moglo značajno da u unapredi položaj Srbije na međunarodnoj sceni - imajući u vidu i članstvo u EU kao cilj.
http://www.kurir.rs/vesti/politika/stampa-na-nemackom-o-predsedavanju-srbije-oebs-u-clanak-1650412



ahahahaha......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
И Косово!
И Војводину!
И Санџак!
И Русију!
И Младића!
И КАраџића!
...
И Своју Децу да продамо!????????????????
*************************************************************

ГЛАСАЋУ ЗА ШЕШЕЉА! Леба ми!
Учлањујем се у СРС!
Живео Шешељ! Онај исто што им је рекао У БРК са оптуженичке клупе:
ЈЕ6ЕМ ВАМ МАЈКУ СВИМА! и : МоЖЕТЕ ДА МИ ПУШИТЕ КУРРАТС!

Напред Војо. Уз тебе смо!

(е, једино им хвала за Милошевића! Ту су се нешто заје6али те га средили. Али ко ради тај и греши).

- - - - - - - - - -

Није битно о коме се ради , ако дође до издаје ..знају се методе скидања са власти
До издаје је дошло. Одавно!
Скидање са власти не иде како мислиш. Мора да се скине ОКУПАЦИАЈ прво. А то ти је НАТО, ЕУ, Америка! Скини ти вучића, дачића...они ће довести опет своје. Ено већ извлаче Боту из прашине...пеглају му одело...чисте ципеле...четкају га...косу зализују. У случају да Шешељ млатне Вућка и Томицу, да брзо убаце Боту и Чеду.

Размисли о овоме.

верник сам , то нема везе са мојом идеологијом

Заје6и ти то, Мала! Немош да будеш Комуниста и Верник. Немогуће! Немош да се је6еш и да останеш поштена.
Батали дечје приче из ОШ. Не ради овде.
 
Poslednja izmena:
ahahahaha......aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
И Косово!
И Војводину!
И Санџак!
И Русију!
И Младића!
И КАраџића!
...
И Своју Децу да продамо!????????????????
*************************************************************

ГЛАСАЋУ ЗА ШЕШЕЉА! Леба ми!
Учлањујем се у СРС!
Живео Шешељ! Онај исто што им је рекао У БРК са оптуженичке клупе:
ЈЕ6ЕМ ВАМ МАЈКУ СВИМА! и : МоЖЕТЕ ДА МИ ПУШИТЕ КУРРАТС!

Напред Војо. Уз тебе смо!

(е, једино им хвала за Милошевића! Ту су се нешто заје6али те га средили. Али ко ради тај и греши).

- - - - - - - - - -


До издаје је дошло. Одавно!
Скидање са власти не иде како мислиш. Мора да се скине ОКУПАЦИАЈ прво. А то ти је НАТО, ЕУ, Америка! Скини ти вучића, дачића...они ће довести опет своје. Ено већ извлаче Боту из прашине...пеглају му одело...чисте ципеле...четкају га...косу зализују. У случају да Шешељ млатне Вућка и Томицу, да брзо убаце Боту и Чеду.

Размисли о овоме.

- - - - - - - - - -



Заје6и ти то, Мала! Немош да будеш Комуниста и Верник. Немогуће! Немош да се је6еш и да останеш поштена.
Батали дечје приче из ОШ. Не ради овде.

Не би ти било на одмет мало пристојности
 
Не би ти било на одмет мало пристојности

Извињавам се на грубим изразима, али ти знаш да сам то употребио у фигуративном смислу речи. Тј. преносном смислу...Дакле не буквално. Такав је Српски језик, са својим сленговима.
Хтео сам да кажем да је немогуће бити и комуниста и Православац. То двоје не може. Толико.

- - - - - - - - - -

Зашто се онда жалиш на покојног председника , он је био наш ...

Није био Наш. Био је ЊИХОВ! Агент циае. Најбољи доказ: погледај шта је Србима направио за своје владавине. Не обраћај пажњу на то шта је причао...већ на то шта је радио и УРАДИО!? Дакле: њихов 100%. Србождер 100%. Зато су га и средили, да не може да сведочи против њих. Јер је од њих директно примао налоге шта да ради и које потезе да вуче у рату.

Размисли мало дубље...казаће ти се само. Не мораш овде да коментаришеш уопште. Само схвати и биће ми драго. :)
 
Извињавам се на грубим изразима, али ти знаш да сам то употребио у фигуративном смислу речи. Тј. преносном смислу...Дакле не буквално. Такав је Српски језик, са својим сленговима.
Хтео сам да кажем да је немогуће бити и комуниста и Православац. То двоје не може. Толико.

Наравно да може , комунизам није религија него идеологија.

Мислим да грешиш по питању скидања са власти , ако Вучић изда руски народ изгубиће гласове и онда је лако скинути га са власти.

То што овде сви трубе о његовим процентима нема никакве важности , то се може променити већ сутра . Србија није стабилна земља , данас те има а сутра те нема.

Данас имаш 80 посто гласова , сутра те руше са власти .

Они морају да науче , да раде за сопствени народ а не за Брисел .За разлику од тебе , ја верујем да народ има снаге и воље да се супротстави.

- - - - - - - - - -

Извињавам се на грубим изразима, али ти знаш да сам то употребио у фигуративном смислу речи. Тј. преносном смислу...Дакле не буквално. Такав је Српски језик, са својим сленговима.
Хтео сам да кажем да је немогуће бити и комуниста и Православац. То двоје не може. Толико.

- - - - - - - - - -



Није био Наш. Био је ЊИХОВ! Агент циае. Најбољи доказ: погледај шта је Србима направио за своје владавине. Не обраћај пажњу на то шта је причао...већ на то шта је радио и УРАДИО!? Дакле: њихов 100%. Србождер 100%. Зато су га и средили, да не може да сведочи против њих. Јер је од њих директно примао налоге шта да ради и које потезе да вуче у рату.

Размисли мало дубље...казаће ти се само. Не мораш овде да коментаришеш уопште. Само схвати и биће ми драго. :)

Глупост , покојни председник је био човек који им се супротставио и ратовао са њима, због тога су га убили
 
Наравно да може , комунизам није религија него идеологија.

Причаш Маркове конаке, где је Марко некад ноћивао!? Комунизам забрањује Религију. Те ако хоћеш да будеш Комуниста не можеш ићи у цркву, славити, молити се Богу...(немој мени другом неком. Одрасто сам у Комунизму. Где си ти рошена?...и пре колико година? Јеси ли запамтила Комунизам уопште? Или си само читала из књига, те на основу тога причаш?...ако је судити по аватару, ти си дете, које није живело за време Комунизма у Србији.
Они морају да науче , да раде за сопствени народ а не за Брисел .За разлику од тебе , ја верујем да народ има снаге и воље да се супротстави.
И ја имам воље да им се супротставим. Одакле ти то да немам?

Глупост , покојни председник је био човек који им се супротставио и ратовао са њима, због тога су га убили
Не могу те убедити уколико сама не дозвољаваш. Рекох ти доле испод да размислиш...али ти то априори одбијаш. Заљубила си се у своје мишљење. ?
 
Наравно да може , комунизам није религија него идеологија.

Pa da... Zato je Kapitalizam i ideologija, ali i religija. Ne verujes? :think:

images


:whistling: :whistling: :kez:

_nobody_
 

Back
Top