dr.?
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: dr.?

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano dr.?

Draga dr.-ice, u cemu je vas problem? ovaj post je u vezi sa onim o parazitima ili ne. sta tebi smeta sto se covek lecio tako kako jeste?
    on je lepo napisao sta je bilo i kako je to resio i na kraju je upitao sta je to ustvari bilo! nije trazio nikakve kritike niti vase misljenje o njegovom lecenju, samo je pitao sta je to moglo biti? nije vase da sudite nego da pomazete ( ili gresim?).

Isto tako ste mene "spickali" kada sam vas pitao koliko se dugo zadrzava marihuana u organizmu. ja sam to objasnio i reci cu jos jednom, cuo sam od nekih koji konzumiraju da ostaje oko 7 dana, a na zvanicnom mup-ovom sajtu pise 7 nedelja.

bilo je jos slucajeva u kojima samo tako odbrusite bez razloga! ZASTO???
    Poslednji put ažurirao/la Vopi : 26.09.2005. u 01:09
    Live And Let Live

gost 4554 nije na forumu
    На тебе се, Господе, поуздах, да се не постидим до века
    Buduća legenda
    Učlanjen
    12.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: dr.?

Citat Original postavio Vopi
    Draga dr.-ice, u cemu je vas problem? ovaj post je u vezi sa onim o parazitima ili ne. sta tebi smeta sto se covek lecio tako kako jeste?
    on je lepo napisao sta je bilo i kako je to resio i na kraju je upitao sta je to ustvari bilo! nije trazio nikakve kritike niti vase misljenje o njegovom lecenju, samo je pitao sta je to moglo biti? nije vase da sudite nego da pomazete ( ili gresim?).

Isto tako ste mene "spickali" kada sam vas pitao koliko se dugo zadrzava marihuana u organizmu. ja sam to objasnio i reci cu jos jednom, cuo sam od nekih koji konzumiraju da ostaje oko 7 dana, a na zvanicnom mup-ovom sajtu pise 7 nedelja.

bilo je kos slucajeva u kojima samo tako odbrusite bez razloga! ZASTO???
    Moje nije da sudim o ponašanju dr jer to nije stvar obrazovanja, već njene lične kulture i poštovanja tuđe lučnosti.....
    Moje je da ti odgovorim na ovaj drugi dio pitanja. Kanabinoidi (skupina halucinogenih komponenti iz marihuane) pouzdano se mogu detektovati u urinu 4 nedelje po unošenju, a sa vjerovatnoćom od 60% i dvije nedelje posle toga...
    Nadam se da ovaj odgovor nećeš zloupotrebiti u cilju obmane roditelja...
    Pozz, mr ph sci spec, analiticar

Ističe se
    Učlanjen
    01.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

A zasto otvarate nove teme koje se odnose na teme koje nisu ni obrisane ni zakljucane?
    Čiste ruke
    Hladna glava
    I vatreno srce

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

tema o parazitima kao i tema o marihuani su zakljucane

hvala na odgovoru analiticar
    Live And Let Live

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

I ova ce pod kljuc.
    Zao mi je ali stvarno prica o drogama ,na nacin da je svaki tinejdzer zloupotrebi ,se nece ovde pricati.
    A sto se tice dokonog i bezobraznog forumasa...no comment.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •