ISPRICAJ NAM DAN.........

ZILOT IZ CACKA

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.421
Cesto imamo potrebu sa nekim da podelimo dobro i zlo........posto nam je forum najbolji prijatelj,tako se i odnosimo.......dobro ili lose ,ovde istovar........za danas moj dan je klasican nedeljni,ujutro vreme za crkvu,posle"agapa"trpeza ljubavi(pravoslavni obicaj za neupucene)zatim kuci,lalanje.....naravno forum...rucak...film o nekim klincima.....uporedo forum......i sad u grad na PIIIIIIIVO!!!!
34.gif
 
ustao u cik zore...umijo se ladnom vodom....pomolio se bogu....zatim otisho do shtale i silovo kravu.....zatim doruchak....pa molitva....pa kod komshije na neki popodnevni swing ekshn....pa sam otisho do crvke da zapalim svetju....na putu natrag pazario sam nekom koksa.....pa sam svratio do shkole...dao koks devojchicama od 8god....pa smo se zezali u parq....pa qtji na ruchak i molitvu....popodne standardno uz tv i krofne....one sa shetjerom u prahu....nedelja je lazhem da sam bio do shkole....bio sam kod nekog druga pa smo se igrali s njegovom sestrom....na koksu

amen
 
Ustala u dva, doruckovala, igrala igrice na kompu da ubijem vreme, izasla malo napolje, jela picu i cinku, malo forum, pa cu opet malo GTA, da spremim knjige sutra za skolu, istusiram se, operem zubice, medu pod misku i na spavanje!
 
ustala rano (oko pola 12), plela kikice sestri od ujaka do 4 popodne, blejala na kompu pola sata, otishla sa drushtvom da se dogovorimo za neku zurku, gledala tekmu s a bilion prijatelja koje sam mislila da nikada vishe netju videti, ishla ba pizzu sa drugaricom, doshla kutji, moram da perem kosu sad jer je sutra prvi dan faxa... i plashim se ... eto...
 
Evo me :D
Ustala sam u pola dva (ljuta na samu sebe zbog toga). Narednih sat vremena sam sam se razvlacila po krevetu,uz 'dorucak' i novine. Pokusala da ucim za ispit,al' mi nije islo. Otisla do mojih, slusala price iz sestrinog emotivnog zivota, pojela najomiljeniju mi cokoladu ('Najlepse zelje' sa keksom),pa se vratila u stan. Opet bezuspesno pokusala da ucim. Svratila na net, na kratko.
Potom sam citava dva sata vezbala trbusni. Uvece lepila neka obavestenja po celom gradu, sa sestrom i dva tipa koje smo slucajno srele a koji su se ponudili da nam pomognu. Pre dolaska na forum, pojela burek i zavrsila sa citanjem knjige 'Dobri u krevetu'.
 
Ustala juče u 7 po filipinskom vremenu. Otisla na dorucak. Spakovala kofer, okupala se. Odjavila se iz hotela u podne. Ostavila kofer na čuvanju. Kupila u molu Nemanji košulju i sebi majicu. Ostavila sve to u kofer. Otisla na kafu i ceđeni mango sok. Bazala po okolini. Pričala sa dečkom iz hotela o Srbiji. Otišla na ručak. U 17h došao vozač po mene. Na aerodrom stigli u 18h. Prošla sve kontrole lako, cariniku Peđa Stojaković i naša košarka idoli.
Avion kasnio. Ukrcali se u pola 9 uveče. Do Hong Konga sedela pored neke Kineskinje. Onda promenila mesto za ono odmah ispred TV-a (više mesta za noge). U Frankfurt stigli u pola 7 jutros po našem vremenu, nakon 14 sati leta. Otekli mi zglobovi. Šetala po aerodromu tokom sledećih osam sati, pričala sa jednom američkom gospođom i dve Kanađanke... Simpa su bile. Jela u Meku. Dočekala avion za Beograd. Sletela u 16:40. Nemanja me čekao. Došli kući. Raspakovala stvari, podelila poklone. Sad proveravam poruke i poštu.
A onda ću da spavam.
Konačno.
 
CaLiMeRo:
Ustala juče u 7 po filipinskom vremenu. Otisla na dorucak. Spakovala kofer, okupala se. Odjavila se iz hotela u podne. Ostavila kofer na čuvanju. Kupila u molu Nemanji košulju i sebi majicu. Ostavila sve to u kofer. Otisla na kafu i ceđeni mango sok. Bazala po okolini. Pričala sa dečkom iz hotela o Srbiji. Otišla na ručak. U 17h došao vozač po mene. Na aerodrom stigli u 18h. Prošla sve kontrole lako, cariniku Peđa Stojaković i naša košarka idoli.
Avion kasnio. Ukrcali se u pola 9 uveče. Do Hong Konga sedela pored neke Kineskinje. Onda promenila mesto za ono odmah ispred TV-a (više mesta za noge). U Frankfurt stigli u pola 7 jutros po našem vremenu, nakon 14 sati leta. Otekli mi zglobovi. Šetala po aerodromu tokom sledećih osam sati, pričala sa jednom američkom gospođom i dve Kanađanke... Simpa su bile. Jela u Meku. Dočekala avion za Beograd. Sletela u 16:40. Nemanja me čekao. Došli kući. Raspakovala stvari, podelila poklone. Sad proveravam poruke i poštu.
A onda ću da spavam.
Konačno.
SAMO DA POZELIM DOBRODOSLICU.
13.gif
 

Back
Top