Poreklanjam epanjel bretona

Shushumiga

Obećava
Poruka
64
Poklanjam bretonca. Muzjak, po proceni veterinara ima 10 meseci (tek pocinje da dize nogicu kad piski, gledao mu je i zube i procenio da je jako mlad). Zdrav, lep, ima sve higijenske navike (nuzdu vrsi samo u setnji, nikad u stanu), naucen na voznju kolima (i lepo reaguje, miran je, lezi...), izuzetno mazljiv i pitom. Nasla sam ga uplasenog i smrznutog, i odvela kuci racunajuci na to da sigurno ima vlasnika. Medjutim, nije cipovan, niko ga ne trazi.... Obaveza buduceg vlasnika bi bila da ga u mom prisustvu cipuje na svoje ime. Ne trazim nikakvu nadoknadu za njega, ali trazim da on ima dobre uslove za zivot. Dakle:
-ili da bude u kuci sa vama ili da bude pusten u dvoristu ako imate bar jos 1 psa (izuzetno je drustven i mislim da bi tesko podneo da bude sam po ceo dan). Inace je jako prijateljski raspolozen prema ljudima, deci, drugim psima (i muzjacima i zenkama) ali mace ne voli.
-da ste punoletna, ozbiljna osoba koja moze da mu priusti sve potrebno za zivot (dakle redovnu hranu, vakcine, lecenje ako zatreba, setnje, ljubav)
-ikakvo prodavanje/poklanjanje trecoj osobi ne dolazi u obzir. Ako iz bilo kog razloga vise necete moci da brinete o njemu, zelim da ga vratite meni. Dakle trazim nekoga ko ce mu pruziti dom do kraja njegovog zivota, dom kakav treba. I ko ga nikad nece izbaciti ili zanemariti, Zaista je predivan pas i nista slicno ne zasluzuje. Ako je neko zainteresovan moze mi u pp pustiti e-mail da mu posaljem slike.
 

Back
Top