Explicitne slike
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 92

Tema: Explicitne slike

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Explicitne slike

Imam skoro savrsenu vezu vec godinu i po dana i vec oboje razmisljamo o zajednickoj buducnosti.Ali s vremena na vreme mi se javi bivsi decko koji hoce da se vidjamo bez obzira na moju vezu jer ga zanima samo sex.On mi je bio prvi decko i imali smo obicaj da se poneka vidimo u tu svrhu ali sada ne mogu da mu objasnim da ne zelim da imam vise nista s njim i da ne postoji ni najmanja sansa da na bilo koji nacin ugrizim vezu koju imam.Kad sam se tek smuvala sa sadasnjim ispricala sam mu sve o sebi i znao je sve u vezi moje proslosti i bivseg.Upravo jer je znao da mi je bio prvi i da sam ga volela onako kako sam jedino mogla da volim u tim godinama,ne moze da ga ponese.jednostavno ga mrzi,kao i pomisao da me je taj nekada imao.Izmedju ostalog pre oko mesec dana javi mi se bivsi i posto posle duzeg insistiranja nista nije postigao,posalje mi mms-om sliku na kojoj on i ja ''vodimo ljubav''.Slike su grozne i sto je najgore nisam imala pojma da postoje.Mutne su ali se mi jasno vidimo kao i ono sta radimo.On mi navodno ne preti tim slikama vec ih je samo poslao da me podseti ''nekadasnje strasti'',ali znam da me drzi u saci i da moze da mi unisti zivot kad pozeli.Decku ne smem nista da kazem,ali znam da kad bi video slike ostavio bi me istog trena.Iako su te slike stare 4-5 godina,mogao bi vrelo lako da poveruje da sam ga mozda cak i prevarila,da su skorasnje ili ko zna sta jos.Ja ga volim dovoljno da ceo zivot provedem sa njim ali znam da ce sve to pasti u vodu ako se tako nesto desi.Vec mesec dana ne mogu da spavam,cak i on je primetio da se ponasam cudno a kako i ne bi.Razmisljam da promenim br.mobilnog ali ne znam da li to ista pomoglo.Pomozite ako znate kako,ja vise stavrno ne znam sta da radim.

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Unhappy Re: Explicitne slike

Boze sto mrzim ovakve muskarce.Najradije bi mu slomila kosti. Moj savet je da ne popustis pred kretenom i da ispricas decku sve: o tome kako slike postoje i da su slikane bez tvoje saglasnosti,da ti preti i da sta trazi od tebe za uzvrat.I on je imao zivot pre tebe......Ne valja kriti,sve na kraju uzadje na videlo htela ti to ili ne.Ako te decko voli - podrzace te.Znam da nikom nije sve jedno da vidi svoju devojku/mladica na takvim slikama, ali ipak ako mu znacis bice sve ok. NEMOJ POKLEKNUTI NAD UCENAMA,JER KAD JEDNOM UPADNES U VRZINO KOLO NIKAD SE TI NEIZVUCE DO KRAJA.
    Budi hrabra malena i imaj vere,a psihopati ce vec neko da presudi pre ili kasnije.
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano Re: Explicitne slike

Па мораш му све испричати, нема друге...боље да чује од тебе истину, него да до њега стигне нека полуистина, па да мораш да се вадиш...
    Зашто мислиш да би те оставио ако зна да си пре неколико година била са тим типом?

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Ukradi bivsem mobilni to ti je jedino resenje. Kao pozovi ga na seks i dalje znas sama.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Hellen
    Па мораш му све испричати, нема друге...боље да чује од тебе истину, него да до њега стигне нека полуистина, па да мораш да се вадиш...
    Зашто мислиш да би те оставио ако зна да си пре неколико година била са тим типом?
    A zasto joj krivo govoris? Ako je tip ljubomoran ostavit ce je zato sto nece moci ziveti s tim kako je njegovu neko...

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Stvar savrsene veze je u tome da se govori istina, ali i da se neke stvari drze za sebe.

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Citat Original postavio sinnke
    Stvar savrsene veze je u tome da se govori istina, ali i da se neke stvari drze za sebe.
    Isqliraj ! Posveti se ovome koga volis jer ovaj ti salje slike da bi postigao bas to da patis ,da nisu slike nasao bi drugu pakost...

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Pa ako vec kazes da te ne ucenjuje, niti bilo sta u tom kontekstu, sto dizes frku ni oko cega.
    Koliko ti imas poverenja u tog tipa da nece uraditi neku glupost sa njima je sad vasa licna stvar koju mi ne mozemo znati. Ali ako vec za 4-5 godina nije nista lose uradio sa njima onda ja mislim da mozes mirno da spavas.

Kako je mogao da te slika a da ti ne znas...nevidljivi kamerman? Skrivena kamera...funiest home video.
    Poslednji put ažurirao/la Pera_Zdera : 25.09.2005. u 16:14

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Ukradi bivsem mobilni to ti je jedino resenje. Kao pozovi ga na seks i dalje znas sama.
    Ma naravno da sve to drzi u tel.Taj ti je namazan i prefrigan,ne pitaj.Eto sta mi je uradio a da pojma nisam imala,i to kad.Sigurno to ima bar na jos dva cd-a,na compu...a na tel je prebacio cisto da moze da mi prosledi.Volela bih da mogu da ga premlatim i naucim pameti,ali prvo sto ne mogu,a drugo sto bi mi se tek tada svetio.Volim decka i znam da on voli mene.Njegovi mu grade kucu i mene pitaju kako da je okrece,urede jer ce,kako kazu, na kraju biti moja,tj.nasa.On ceka da zavrsim fakultet i da malo sredimo zivote pa da se radi nesto konkretnije-vec me je pitao da se udam za njega.Doduse nezvanicno,ali skroz ozbiljno.Sam Bog zna koliko sam srecna bila.I ajde se ti kockaj s tim.

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

A zasto joj krivo govoris? Ako je tip ljubomoran ostavit ce je zato sto nece moci ziveti s tim kako je njegovu neko...
    Па не мислим да је криво. Сигурно је не бих злонамерно саветовала.

Прво, боље да чује од ње, него да те слике дођу до њега на други начин, зар не? Тек тад би избила фрка.

Друго, њен момак зна да јој није први, а ако не може да живи са тим да је она била са неким пре њега, онда је можда и боље за њу да је што пре остави...

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Pera_Zdera
    Pa ako vec kazes da te ne ucenjuje, niti bilo sta u tom kontekstu, sto dizes frku ni oko cega.
    Koliko ti imas poverenja u tog tipa da nece uraditi neku glupost sa njima je sad vasa licna stvar koju mi ne mozemo znati. Ali ako vec za 4-5 godina nije nista lose uradio sa njima onda ja mislim da mozes mirno da spavas.
    Da ali smo se za to vreme povremeno vidjali,tj dobijao je sta je hteo.Sad prvi put nailazi na blokadu koju ne moze da zaobidje i bojim se sta bi mogao da uradi.Ne verujem mu ni malo.Nikad nisam.I tad kad mi je poslao taj mmms,rekao mi je da -za sada shvata-.Bojim se dokle ce to,-za sada- da traje.

Iskusan esperanca137 (avatar)
    Učlanjen
    14.05.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    109

Wink Re: Explicitne slike

Па не мислим да је криво. Сигурно је не бих злонамерно саветовала.

Прво, боље да чује од ње, него да те слике дођу до њега на други начин, зар не? Тек тад би избила фрка.

Друго, њен момак зна да јој није први, а ако не може да живи са тим да је она била са неким пре њега, онда је можда и боље за њу да је што пре остави...
    Hellen je u pravu.Ali,mislim da bi trebala da iskuliras,za pocetak - znam da si sada u grcu i da ne znas sta da mislis......
    Kad malo bolje razmislim - ma mozda je tip samo hteo da te podseti kako vam je bilo lepo i da te navede da to ponovo pozelis
    Ako krene sa ucenama znas sta ti je ciniti,pa ako te decko prezre imas uvek kome da se vratis - zar ne
    "život je more,
    pučina crna,
    po kojoj tonu mnogi što brode,
    nije mi srce plašljiva srna,
    ja se ne bojim velike vode......"

Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Чекај, ти си се виђала са бившим повремено и док си била са садашњим? То већ мења ствар.

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Kako je mogao da te slika a da ti ne znas...nevidljivi kamerman? Skrivena kamera...funiest home video. [/QUOTE]
    Mozda je tebi smesno ali meni nije nimalo.Tuzno je.Nemam razloga da se pravdam ali svega mi nisam imala predstavu da tako nesto postoji.

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

ja ne razumem u chemu je bit tako "savrshene " veze kad ne mozhesh svom partner reci shta te muchi :?

mislim ako zaista verujesh da bi momak mogao da te ostavi zato shto te bivshi proganja sa fotkama, onda stvarno mozda nije zgored da se zapitash shta tu ne shtima
    I'm a whisper in water...a secret for you to hear...

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Ma samo ti njemu lepo i kuturno reci ovo sto i nama. Ne deluje mi bas kao neki kreten.

U strahu su velike oci.
    No tvoja stvar...

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Чекај, ти си се виђала са бившим повремено и док си била са садашњим? То већ мења ствар.
    Ne,ne,nikako!Povremeno sam se vidjala sa njim dok nisam upoznala sadasnjeg.Odprilike u to vreme je bivsi bio u Becu na par meseci,i kad me je prvi put zvao a ja odbila,mislio je da sam se prolazno zaljubila,sto mi je i rekao,i kao''ostavicu te da se oladis i shvatis da sam ti ja mnogo bolji''.Posto se to nije desilo,nastala je frka.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio marija888
    Ma naravno da sve to drzi u tel.Taj ti je namazan i prefrigan,ne pitaj.Eto sta mi je uradio a da pojma nisam imala,i to kad.Sigurno to ima bar na jos dva cd-a,na compu...a na tel je prebacio cisto da moze da mi prosledi.Volela bih da mogu da ga premlatim i naucim pameti,ali prvo sto ne mogu,a drugo sto bi mi se tek tada svetio.Volim decka i znam da on voli mene.Njegovi mu grade kucu i mene pitaju kako da je okrece,urede jer ce,kako kazu, na kraju biti moja,tj.nasa.On ceka da zavrsim fakultet i da malo sredimo zivote pa da se radi nesto konkretnije-vec me je pitao da se udam za njega.Doduse nezvanicno,ali skroz ozbiljno.Sam Bog zna koliko sam srecna bila.I ajde se ti kockaj s tim.
    Onda ce ti biti ko severini. Znas sta onda reci ako te tvoj sadasnji bude maltretirao zbog toga.
    Reci mu ja volim seks i to cu ponovo napraviti sa deset crnaca umri od muke. Khm...oprosti malo sam se napalio.

Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Imas ovu vezu godinu ipo, Za to vreme nisi spavala sa ovim. I sad dizes frku. Ma meni tu nesto ne stima...

No rekli su ti najbolje resenje: Ako pocne da ti preti onda reci decku. Do tad...opusti se...

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Onda ce ti biti ko severini. Znas sta onda reci ako te tvoj sadasnji bude maltretirao zbog toga.
    Reci mu ja volim seks i to cu ponovo napraviti sa deset crnaca umri od muke. Khm...oprosti malo sam se napalio.
    Ma ok.Evo prvi put da sam se bas nasmejala u vezi toga.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Evo evo stize James Bond on ce resiti krizu.

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Pera_Zdera
    Imas ovu vezu godinu ipo, Za to vreme nisi spavala sa ovim. I sad dizes frku. Ma meni tu nesto ne stima...

No rekli su ti najbolje resenje: Ako pocne da ti preti onda reci decku. Do tad...opusti se...
    Stvar je u tome sto bi u slucaju da vidi slike mogao da pomisli da sam ga varala sto po stoti put ponavljam nije istina.Jednostavno,grudi su mi iste velicine,kosa iste boje,duzine...razumes?A osim toga decko mi toliko mrzi bivseg da to nije normalno,ako ni zbog cega drugog ostavio bi me iz ponosa,u stilu-nece taj od mene da pravi kretena...

Početnik
    Učlanjen
    25.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

JA BIH TEBI PREDLOZILA DA TI BUDES SA TIM BIVSIM I ONDA DA SE SLIKAS PA KADA OVAJ SADASNJI NADJE SLIKE NA KOJIMA NISI TI, A TI MU POKAZES ONE GDE SI U STVARI TI
    SAMO SE POTRUDI DA BOLJE ISPADNES[

Primećen član Markoni_kv (avatar)
    Učlanjen
    18.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

E moram i ja da se umesam.
    Citam,citam i opet te nista ne razumem,jel si ti varala ovog sadasnjeg decka(ovog sto hoce da te zeni) ili nisi.Ako ste vec stigli do braka tu mora da postoji veliko poverenje,ako je decko iole normalan sredice stvari,drugo slike mogu da se vide kad su slikane,ima tu bezbroj mogucnosti da se opravdas ako ti ne veruje,lepo ce da olomi tog bivseg od batina i kraj,ili ce te da se razidjete sto je i bolje jer ako nema poverenja taj brak i onako ne bi uspeo.Lepo objasni decku sta se desava i nadaj se najboljem.

Nego jos mi nije jasno kako je neko mogao da vas slika a da ti to ne primetis???
    "... a bas si mi se dopala,od usana do stopala... ej sreco moja propala..."

Aktivan član Pop Relja (avatar)
    Učlanjen
    06.04.2005.
    Reputaciona moć
    61

Sad ti je pravo vreme da sa dečkom uspostaviš poverenje koje će ti vratiti samopouzdanje. Reci mu za te slike i sve što si ovde. Ako te voli, podržaće te i shvatiti koliko ti znači. Sve to ako je onakav kakvim si a opisala. Ako raskine, znači da te ne voli. U svakom slučaju, pokazaće svoje pravo lice, ili čoveka koji voli, ili ljubomorne budale koja ne zna šta ima! U ovom slučaju, takvo nešto bi te čekalo kad tad. Zar da ti se pokaže posle par godina braka i dvoje dece? Šta bi onda, celog veka plakala i patila? Ako mu ne kažeš, sama sebe ćeš pojesti od muke i straha da ne sazna. A kad sazna, a vrlo je lako moguće, NIKAD ti više neće verovati, jer ti nisi imala poverenje u njega! Ako želiš njegovo, moraš mu dati svoje poverenje.
    [font=Arial CYR]
    [font=Fixedsys]Qui non est mecum,[/font]
    [/font][font=Fixedsys]contra me est![/font]

Slične teme

1. Slike !!!!! (pomoc oko slike )
    Autor Dr.Nitro u forumu Muzika
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 27.03.2008., 02:44
  2. SLIKE
    Autor Noblak u forumu Humor
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 04.02.2007., 12:49