Da li je sex za zene davanje a za muskarce uzimanje?

pa da, kada je žena samo objekat, sredstvo za postizanje zadovoljstva

Tako je. :)

- - - - - - - - - -

frankfurt-2013-sexy-girl-makes-911-50th-edition-look-good-live-photos-66762_1.jpg


Kresnite nju za Dz :lol: vidi koja kola vozi od ribice :aha: mozda ako se zaljubi u vas ali morate biti toliko sexy i lepi da se sama ponudi :zper: inace 5-10000 $$$ cenim :malav:

Ala sise naložio na nedostupne kao mačka na dzigericu. :hahaha:

Pa šta ti vidiš u njoj što ostale žene nemaju? Nečeš valjda da karaš auto? Ili sat na njenoj ruci? :hahaha:
 
Zavisi ko, zavisi gde, zavisi kako... A i to "kvalitet" je upitna forma. Kvalitet u smislu izgleda kao slika ili kreše se dobro? U velikom broju slučajeva to i nije baš u poklapanju. I jeste ali se dosta puta ljudi razočaraju. Tako da možeš dobiti, realno lagano.

a ono, kvalitet njenog karaktera, kako i koliko je formirana ličnost, kakav partner bi bila?


jedna žena mi je onomad rekla da su muškarci u suštini jako glupi
pojma nisam imala koliko je u pravu


i kako da se ne manipuliše vama kada ste tako površni i jednodimenzionalni?
i šta može žena da očekuje od vas ako jedino što bi je kao kvalitet istaklo jeste izgled i kako dobro se kreše?
takvi muškarci će uvijek biti iskorišćeni, bilo za sex ili udobnost 'besplatnog ručka'
jer su kao prazna, površna ljuštura
kako sa takvim graditi vezu uopšte? na osnovu čega, tj čime dđvla?
 
Tako je. :)

- - - - - - - - - -



Ala sise naložio na nedostupne kao mačka na dzigericu. :hahaha:

Pa šta ti vidiš u njoj što ostale žene nemaju? Nečeš valjda da karaš auto? Ili sat na njenoj ruci? :hahaha:

Zato sto je takva riba inteligentna i nije gloopa kao ove ostale :mrgreen: i lepa je i sexy i zna da ceni svoje darove :zper: samim tim je dobra i u krevetu - mastovita i sve :aha:

Kresnuti te lake nije izazov za mene :cool: :mrgreen:

A ti ovakvu ne mozes za DZ mozda ti nebi dala i da platis :hahaha: jer ona moze da bira i ima bolje od tebe :lol:
 
Sto je ok. Cela pompa oko sexualne objektifikacije je prenapumpani non-issue. Zena sa kojom ja zelim samo sex i nista vise se ni po cemu ne razlikuje od druga sa kojim pijancim samo vikendom uvece ili druga sa kojim provodim vreme samo u teretani.

sve dok su karte na stolu i ona tačno zna šta ti znači i ti njoj značiš isto; to je sasvim ok
 
Ako devojka pristane na sex za Dz onda se ne osecao da je nesto izgubila ili je porazena zato sto je muskarac kresnuo :lol:

A i ona njega :zper: :lol:

Mozda se kurrvice tako osecaju kada im lik ne plati :hahaha:

Ja ne gledam tako kao da sam nekom uzeo ne znam sta ili prevario pobedio , ponizio zato sto sam imao sex sa njom :aha:

Jednostavno kad se spojimo uzivamo :heart: druge misli nemam u tom trenu :malav: i uvek su zadovoljne i srecne :zaljubljena:

- - - - - - - - - -

Ili trebam pod punom ratnom opremom da je kresem i osvajam ? :rotf: smesno je :lol: ono - pobedicu te kada te kresnem hahahaha :hahaha: koja glupost :aha:
 
Kako one strankinje kapiraju sex lako ihhhhh ne moras im nista reci znaju sve sta muskarac zeli i uklapaju se odmah :zper:

Ove nase prvo rasprava nervoza pa onda sex :rotf:

- - - - - - - - - -

dovoljne su 2 recenice da ti daju :lol:

- - - - - - - - - -

Ove nase te vredjaju , ponizavaju , obezvredjuju srozaju i onda ocukuju da ih pozelis :malav: sto nije moguce :aha:

One preko te podignu , napale i navedu da ih kresens :zper: i paze da tebi bude lepo svo vreme :)

Zato njih zelim ne forumashice od kojih nemam erekciju kad sam ovde :lol:
 

Back
Top