Roletne i venecijaneri

Ne traži nikad majstora preko interneta !
Ne kažem, ima i dobrih majstora i poštenih ljudi.
Ali, većina su protuve i prevaranti !

...e Grofe nisi daleko od istine na zalost..
...i oni koji se u pocetku predstave kao ok, korektni, posteni, na kraju pokazu pravo lice, nesto i negde ce vec da zakinu, zase*u...
...do pre nekog vremena sam bila ubedjena da je poljuvanje po majstorima uglavnom kao ribolovacka prica, a onda sam se na moju
veliku zalost uverila da je istina, sto se prica...to uverenje me kostalo i zdravlja poprilicno, jer nikako nisam mogla tek tako da prihvatim
situaciju gde me neko pravi budalom...znaci strasno....
...elem, posao je ostao nedovorsen, koliko ce me kostati dovrsavanje istog samo Bog zna iako sam sve do poslednjeg srafa i eksera
unapred i dogovorila i platila kako je dogovoreno...:dash: :zblesav:
 
Zavisi šta ti treba.
Ako ti treba ugradnja novih roletni nije bitno da li je firma iz BG ili nije. Prave firme rade po celoj Srbiji. Ovde je zabranjeno reklamiranje pa ne mogu da ti kažem detaljnije. Najbolja firma za roletne u Srbiji - radi svuda, uključujući, naravno, BG - nije iz Beograda. (Da ne bude zabune: nije ni iz mog mesta!z:))
 
Pa nije problem da se kaze ksko se zove firma koja je zaista dobra, kao sto yreba reci i ime firme koja ne odtadi posao kako yreba a uzme pare, ako se jedan zezne ne moraju i drugi da pune dzepove klosarima prevatantima :ok:
 
Bolje potrazi neku firmu koja radi pvc i alu stolariju, oni uvek imaju u ponudi i roletne i venecijanere. Sigurno ces dobiti i garanciju, i proverenog majstora. Ako i ne rade proizvodnju, saradjuju sa ljudima koji to rade pa im nije u interesu da se osramote. ;)
 
Nije problem ali ako kažem naziv i sedište firme to je reklama. Reklama je na ovom mestu zabranjena. Mogu da kažem samo na pp ako nekoga zanima.
Žao mi je što je tako ali nemam kud. :)

aj ne seri moderatoru. kapiram da ozbiljno svhatas svoj "posao" ali nemoj da mislis da je to neka privilegija ;)

ako imas savet reci. niko (osim vas mudrosera) to nece svhatiti kao neko reklamiranje
 
Sad vidoh natpis na majici ovom radniku. Nikako da se setim gde sam to vido pre, pa žena mi tad reče da smo njih zvali da nam zamene sve prozore u kući. De se seti, svaka ti čast. Komšija mi se konačno rešio da se ponovi za prozor
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top