Ne mogu da nadjem devojku

Sta da radim?
Imam skoro 20 godina i nikada nisam imao devojku.Znam da ce mnogi reci da je jos rano I da nepotrebno kukam, ali ja vise ne mogu.Jednostavno izgubio sam volju za zivotom.Pokusao sam kod par devojaka,ali su me sve redom odbile,bez imalo nade da bi nesto moglo da bude. Izgubio sam samopouzdanje (ako sam nekad I imao), I ovaj problem je za mene neresiv.Zivot mi je postao pakao, stalno sam depresivan,bezvoljan, po ceo dan ucim, sve sa nadom sa cu nekada nesto steci tim znanjem, ali onda vidim da je sve to uzalud.Prodje mi zivot u ucenju, a za devojke ce kasnije biti kasno.Posto stalno o tome razmisljam ne mogu da se koncentrisem,popustio sam na fakultetu, taj problem je polako poceo da me ubiija. Jos na sve to da dodam da sam veoma nezadovoljan svojim izgledom, I sve vise mislim da je to I razlog zasto me devojke odbijaju.I tako najlepsi deo zivota meni prodje u ocaju I razmisljanju da li cu ikada imati devojku?
Sibica se ne trazi da bi se drzala sibica, nego da se upali sterika, a sterika se ne pali da bi gorela sterika, nego da bi mogao da citas knjigu... Pa necu da ti dam moju djevojku ni moj savjet kako da nadjes djevojku da bi imao djevojku. Uostalom, sve te fore ti jako dobro znas - to sto je popularno, jer ti pratis modu i popularnost - svi vide da bi ti da imas djevojku da bi ispostovao modu, a ne da nadjes neku koju ces postovati. Ali ima nesto sto te odaje da ti prinosis zrtve modi: izraz lica. To ti niko ne moze kupiti savjetom - neki koji te ne odaje, ni majka molitvom pred ikonostasom najsvetijeg pravoslavnog mjesta...
 
Poslednja izmena:
Ni pod tackom razno nemoj zene da postujes iskoristi ih i sutni tako ces uvek biti srecan i zadovoljan a one ce da te jure i proganjaju.Sto ih vise budes hebavao vise ce da te cene
U pravu covek. Nije to lepo al je tako.
I ja imam 16 i nisam imao devojku. A i brate mrzi me da se dopisujem. Ja se pokazem kakvim jesam tek kada nekoga bolje upoznam pa me zato smatraju malo povucenim. A drugovi i drugarice kazu lud(u pozitivnom smislu). :D
Ma valjda cemo i mi naci nek. Drz` se :d
 
Ni pod tackom razno nemoj zene da postujes iskoristi ih i sutni tako ces uvek biti srecan i zadovoljan a one ce da te jure i proganjaju.Sto ih vise budes hebavao vise ce da te cene

što mrzim da se složim sa ovim šugenzijem ali i ja sam došao do tog zaključka...
a sve lažem sebe da nije tako...
ali izgleda da jeste,čast monahinjama u manastirima i veoma rijetkim poštenim ženama izvan njega...-smajli glavom u zid razbija sve živo...- :malav:

- - - - - - - - - -

Kad pročitam sebe i ostale ovde, čini mi se da se postavljaču nameće samo pomoć da vidi kako su drugi (mi) u još gorim tripovima od njega.

što se mene tiče trenutno...potpuno si u pravu...:super:
zato mu i rekoh,tek ga čekaju žešći problemčići...:malav:
 
Pastuv: vezacu ti ruke za krevet
enna: slobodno
enna: ja za to i sluzim
enna: da zadovoljim
enna: u tvojoj sam milosti
enna: tvoja sam igracka
enna: mmm i ocekujem
enna: da mi udaris samar

To vole, zato nemozes naaci devojku, nisi pervy :mrgreen: ne tretiras ih kao sto one vole i zele :zper:


Birsanjem necete promeniti istinu ovaj svet jer je takav kakav je :aha:

ali enna ja nisam tvoj sinn zapamti to...biće ti kasno...z:cry:
yebote jesi ti stvaran neki lik ili radiš za ovaj forum???
 
Nikad zene nisam cenio niti sam ih smatrao posebno bitnim u mom zivotu a redom su padale i proganjale me.Stric me je kao tinejdzera odveo kod jedne polovnjace da je opalim posle je izvadio jednu novcanicu i pokazao mi koliko to kosta i rekao mi da toliko vrede zene pa da spram toga treba da ih i tretiram .Posle toga sam torbao sve curice po skoli a drugarima sam dao adresu gde mogu da zavrse obuku:znamiguje:E onda je krenulo praksanje i usavrsavanje tehnike.Sto sam ih vise nipodostavao i izivljavao se nad njima to su me vise trazile i patile zamnom. Danas u vremenu krize i sveopste nemastine zene su vam najjeftinija zabava
 
Nikad zene nisam cenio niti sam ih smatrao posebno bitnim u mom zivotu a redom su padale i proganjale me.Stric me je kao tinejdzera odveo kod jedne polovnjace da je opalim posle je izvadio jednu novcanicu i pokazao mi koliko to kosta i rekao mi da toliko vrede zene pa da spram toga treba da ih i tretiram .Posle toga sam torbao sve curice po skoli a drugarima sam dao adresu gde mogu da zavrse obuku:znamiguje:E onda je krenulo praksanje i usavrsavanje tehnike.Sto sam ih vise nipodostavao i izivljavao se nad njima to su me vise trazile i patile zamnom. Danas u vremenu krize i sveopste nemastine zene su vam najjeftinija zabava

nece takve metode svakom da uspeju
a postavljach sta da radi kad se pati prosto se pati, to je lichno pa pati da prodjes najmanje grozno, nekako da ispetljash :III
bavi se nekim sportom rekreacijom
 
Jedana od najbitnijih stvari je da budes zadovoljan sobom i ako si sam, to treba ljudi da nauce.

I ja sam bio u istom sranju kao i ti sada, samopouzdanje nula, drugi problemi psihicke prirode, pravo je cudo kako sam smuvao nesto uopste :D, da nisam imao ljude da me upoznaju verovatno bih imao slicnu temu.

Poenta je da ne propustas mnogo to sto nemas devojku. Nije ni u vezama sve super, treba truda, cimanja, tolerancije, neces moci da sedis i gluvaris po gradu do 3 ujutro ili da igras Counter svaki dan a da ona trepuce okicama i ceka.
Veza je obaveza, zahteva trud, nije sve med i mleko. A trebas nauciti da budes zadovoljan i kada si solo, ne da misls "ja sam luzer, nista mi ne valja, nula, cim ne mogu da nadjem neku".

To ti kazem ne kao uvredu, vec jer celu svoju vrednost, samopouzdanje i srecu baziras na jednoj osobi na taj nacin. I znas sta ce biti ako se zaljubis? Imas da obozavas tu devojku, da je gledas kao boga, i ako kojim slucajem raskinete opet ces da se verovatno vratis na ovo "ja sam niko, da vredim ne bi me ostavila".
Vidis obrazac? "Ja sam niko jer me nece niko". A to nije tako. Ti vredis kao osoba i bez devojke i ne treba padati u ocaj zbog toga jer nemas devojku.

Ne kazem da ne trebas da volis devojku, normalno da trebas, ali realnost je da devojke dodju i prodju, a ti ostajes sam sa sobom i svojim problemima, tipa samopouzdanje. Zato je kljucno da naucis da cenis sebe koliko-toliko, a ne da svoju vrednost gledas kroz druge ljude, tj. imas li devojku ili ne.

Sto se fizickog izgleda tice, svakakvi momci imaju devojke, ruzni, glupi, bubuljicavi, mrsavi, debeli, ali znas sta je bitno? Biti uporan. E sad kada nemas samopouzdanja ni volje kapiram da je tesko, ali moras biti uporan.
I jedna stvar jos, smanji malo taj deprimirani stav u nastupu sa devojkama. Ne kazem da mozes da "ugasis" kako se osecas, ali ne moras da budes u fazonu "sve je crno, sve je sranje" vec eto, nasmej se, zezaj se, budi prijateljski nastrojen :) jer mnogo vise to privlaci ljude nego neki deprimirani stav.
 
Sta da radim?
Imam skoro 20 godina i nikada nisam imao devojku.Znam da ce mnogi reci da je jos rano I da nepotrebno kukam, ali ja vise ne mogu.Jednostavno izgubio sam volju za zivotom.Pokusao sam kod par devojaka,ali su me sve redom odbile,bez imalo nade da bi nesto moglo da bude. Izgubio sam samopouzdanje (ako sam nekad I imao), I ovaj problem je za mene neresiv.Zivot mi je postao pakao, stalno sam depresivan,bezvoljan, po ceo dan ucim, sve sa nadom sa cu nekada nesto steci tim znanjem, ali onda vidim da je sve to uzalud.Prodje mi zivot u ucenju, a za devojke ce kasnije biti kasno.Posto stalno o tome razmisljam ne mogu da se koncentrisem,popustio sam na fakultetu, taj problem je polako poceo da me ubiija. Jos na sve to da dodam da sam veoma nezadovoljan svojim izgledom, I sve vise mislim da je to I razlog zasto me devojke odbijaju.I tako najlepsi deo zivota meni prodje u ocaju I razmisljanju da li cu ikada imati devojku?

Dozvoli sebi da Ona nadje tebe... z:)
 

Back
Top