Mp3 Player-i
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Mp3 Player-i

Početnik LadyMarmalade (avatar)
    Učlanjen
    03.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mp3 Player-i

Aj posto nemam pojma gde bi mogla da ostavim svoju poruku ajd rekoh ovde
    Hocu da kupim Mp3 player 128 ili 256 Mb.nalazila sam sve i svasta i za monogo velike pare i za mnogo male pare.Pomozite mi i predlozite neki player za relativno male pare(do 6 , 7 hiljada)
    pozdrav
    hvala unapred
    Plavusa Plave oci sportske gradje pametna...sve sto vas ostalo zanima pitajte me licno

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: Mp3 Player-i

Ja sam kupio Canyon model CN-MP3SE sa 512 MB za nekih 6900 din Ima takodje i FM radio koji memorise 30 stanica. Podrzava MP3 i WMA kao i mogucnost da radi kao diktafon ili da sa radia snima radi na USB 1,1. Evo gde sam ja kupio http://www.a-maze.co.yu

chika_doktor
    Guest

Rio je najbolji...Al akko ga nadjes

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

Cool Re: Mp3 Player-i

Creative Zen Nano...

Primećen član Sport_Billy (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Talking Re: Mp3 Player-i

Moj savet ti je :NE DAJ PARE LOPOVIMA!!!

Svi distributeri i prodavci u nasoj zemlji nevidjeno pljackaju kada su u pitanju elektronski proizvodi. Cene su umnozene tipicno~3,4 puta. Moja preporuka ti je da ili preko prijatelja iz USA, ako ih imas ili ako ne onda preko e-ducana porucis player iz USA. U ovom drugom slucaju, opet ces domacim otimacima platiti dosta kesa, ali ces opet za isti novac za koji bi kod nas kupila 256 ili 512 MB player dobiti 1GB. Moja preporuka za player je E-river ili Samsung. Preko Ebay-a je moguce nabaviti za smesnu kintu neke nemarkirane playere, ali trebas biti svesna da kod takvih uredjaja kontrola kvaliteta ne postoji i da im se danas sutra moze desiti nesto nepredvidjeno. Takodje, preporucujem da biras one playere koji rade na 1 AA ili 1 AAA bateriju, a ne da imaju neke svoje ugradjene koje se pune preko USB-a i sl. Ako rade sa standardnim baterijama, uvek praznu mozes za sekund zameniti punom i nastaviti slusanje muzike, naravno koristis punjive baterije, koje i ako otkazu jednog dana lako mozes zameniti novim za samo 100-200 din.
    Pozdrav
    It has to start somewhere....it has to start sometime...
    what better place than here, what better time than now!

Početnik
    Učlanjen
    10.10.2005.
    Reputaciona moć
    0

Mozes da uzmes "NEO" u "Tehnomarketu Evropa" za 4450 din. ima 256mb, radio, snima glas, manji je od upaljaca. Imas dobar izbor.

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92
    Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Elita Svabov (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    320

Citat Original postavio Sport_Billy

Svi distributeri i prodavci u nasoj zemlji nevidjeno pljackaju kada su u pitanju elektronski proizvodi. Cene su umnozene tipicno~3,4 puta.
    sto znaci da gorespomenuti Canyon moze da se nadje za 20e? njegova cena po e-prodavnicama je 70-100e, plus naplacuje se i postarina (gde je rizik da ti ga ukradu), a ako neces preko obicnog ptt-a, tu je recimo Dhl, koji je relativno skup...tako da slobodno kupuj kod nas.
    Well, of course it's a rat! You have rats in Spain, don't you - or did Franco have them all shot?

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5785

Citat Original postavio Sport_Billy
    daj primere cena nekih povolhnih modela koji se mogu naci u inistranstvu. I ja zelim da kupim a mozda "smuvam" drugaricu da mi donese tako da me zanima cena u inostranstvu jer mi je stvarno mnogo sta se ovdetrazi (ispod 6000 nemas normalan model)

Slične teme

1. dvd player
    Autor Zwone u forumu Muzika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 05.03.2006., 22:19
  2. Mp3 player
    Autor OKLAGIJA u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.10.2005., 19:24
  3. MP3 Player
    Autor rajkec u forumu Hardver
    Odgovora: 5