Časopisi za savremenog muškarca

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Ništa posebno...
Od muškarca redakcija časopisa zahteva sledeće odlike, naravno uz obilje slika jednog tipa muškarca:

- atletski gradjen i samim tim najjači zato što tako mora
- da je potentan tj priplodna stoka zato što to tako mora
- da lupa glavu kako da šarmira ženu i da pogadja šta ona misli dok ni ona sama ne zna
- da je pažljiv otac povrh svega nabrojanog?!

Aman, ko čita ta sra**a?
Još gore - ko veruje u te nebuloze?
Teško da normalan muškarac može sve ovo da strpa u 24h i još ako je zaposlen...
A teško da svi imamo iste gene...
 
Ja jedino sto redovno citam je CKM.I to uglavnom zbog rubrike o navijacima,nekih istorijskih dogadjaja,nekih tehnickih novina,trenutne situacije negde u svetu i jos neki zayebancija koje me nasmeju.Doduse u poslednje vreme sve manje.
Da kupujem neki muski casopis zbog par sissa na naslovnoj strani ne pada mi napamet.Ionako ne prepoznajem te manekenke,pevaljke... kao sto ih moji ortaci prepoznaju na ulici.
Toliko ooneome sto ja znam o muskim casopisima.:)
 
Dlakava_Strvina:
Ništa posebno...
Od muškarca redakcija časopisa zahteva sledeće odlike, naravno uz obilje slika jednog tipa muškarca:

- atletski gradjen i samim tim najjači zato što tako mora
- da je potentan tj priplodna stoka zato što to tako mora
- da lupa glavu kako da šarmira ženu i da pogadja šta ona misli dok ni ona sama ne zna
- da je pažljiv otac povrh svega nabrojanog?!

Aman, ko čita ta sra**a?
Još gore - ko veruje u te nebuloze?
Teško da normalan muškarac može sve ovo da strpa u 24h i još ako je zaposlen...
A teško da svi imamo iste gene...

Dlakavi, pogresno postavljas stvari, nisu ti to prirucnici za savrsen zivot. To je jednostavno skup saveta, pa ti lepo izaberes ono sto ti je pristupacno i eventualno primenis. Men's Health citam od prvog broja i slazem se da ima cak i previse sugestija i da retko ko, ako ne i niko, ne moze sve to da uklopi. Medjutim, nasao sam, sa druge strane, dosta korisnih saveta za treninge i ishranu, primenio ih i dali su rezultate. Jednostavno, to nije nesto cega se striktno drzimo, ali moze biti svakako poucno.
 
pa dobro... neka i vas malo frustriraju časopisi kao i nas žene
kao, moraš da izgledaš ovako
da se ponašaš onako... da se oblačiš, šminkaš... bla, bla
izlaziš, čitaš
ma daj... ja nisam nikad ništa pametno pročitala osim ako nisam ja napisala... sada, zavisi od časopisa ili je bilo edukativno ili je bilo neko dobro zezanje
 
CKM mi je najbolji časopis. A moram da pomenem onaj Men's Health koji je takvo ***** od časopisa da je to za medalju. Kradu fore iz "lepota i zdravlje" i sl. A ko još stavlja polugolog muškarca na naslovnu stranu muških novina? Jedino što valja u tim novinama je kurton koji dele, mada je i on bio crvene boje.

p.s. lepotu i zdravlje čita moja sestra. da ne bude zabune
 
Povracanje.jpg


Osim većine pobrojanih časopisa za muškarce ( pride, PLEZBOY :razz: ) čitam i "Lepotu i zdravlje", fr. "Esthe'tiques" alias - Novosti u kozmetici, "Beauty Forum", "Kosmo"...od malih nogu volim da čitam časopise namenjene ženkicama ( dosta dugo čitao "Bazar", "Praktična žena"...)

P.S. Da ne bude zabune: čitam i ne bunim se :wink:
 
mens health je najvetje smetje koje sam imao u rukama....dakle ono ne da je gadan chasopis....nego bi se pre pretplatio na neq literaturu o uzgajanju nutrija nego mens health....ono je daleko najgori chasopis ikada....ono je tako prepuno bljutavih tripova i stereotipa i tako neverovatnih sranja da je to smeshno....zhiveo jbni politikin zabavnik.....zhivelo bilo shta normalno.....
 
Meni se dopada FHM.
Men's health sam samo jednom u zivotu uzela..odnosno, kupili smo ga zajedno ja i tadasnji moj decko, ismejali smo se za citav zivot. To je bio prvi i jedini put da smo procitali to njesra od casopisa a koliko sam shvatila niko ga ne voli ni od mojih prijatelja. Idealan casopis za homice (ne, nemam nista protiv njih)
Pa bez uvrede ljudima koji vole da ga citaju, sto neko vec rece, o ukusima ne treba raspravljati.
 
Sto je najcrnje, ja stvarno ne znam o cemu vi pricate. :lol:

Ok, stereotipi, bez toga nema nijednog casopisa ni za zene ni za muskarce.
Men's health ima toliko korisnih informacija i sto se tice zdravlja i sto se tice vezbanja.
Mislim , bolji je od svih zenskih i ostatka muskih casopisa kad je ta tematika u pitanju. I jedini je bas, bas ozbiljan u tekstualnom smislu.
U tom CKM-u nemas tri proste prosirene da procitas! :lol:
Drugo, protiv zenske golotinje ama bas nemam nista. Podrzavam skroooz.:-P
 
nije tachno za ckm...ja ga ponekad qpujem....ima u svakom broju po par jako dobrih tekstova....bio je npr jedan o onom liq shto je najcrnji masovni ubica u jozhnoj americi....nije sad neshto ne znam shta....al je zanimljivo za prochitati....a u healthu tek nema3 proshirene da prochitash....sem textova koji prichaju o onim gadnim likovima koji se smeju plastichno....i zhive plastichno....i misle plastichno....i piju prirodni od pomorandze....i trabunjaju o jesen leto 2005te....i mirishu previshe....i imaju previshe ulja na glavi....i super su jer mogu tolko da podignu....i sere mi se kad chitam takve textove o takvim ljudima.....s druge strane ti si mozhda neko ko voli da brine o zdravlju i o kondiciji....shto je super dobro....malo...
 
ja ne podnosim zhensq golotinju u ckmu npr....sve ih slikaju po 876 puta...pre toga ih shminkaju 3sata a onda nalaze neke kvazi egzotichne lokacije i bekgraunde....mrzim sve i iz plejboja....i fuj fuj fuj....****** ih karleusha i bekvalac i sva druga ogavna prezimena u javnosti....dobra je fora bila neki post ovde....kao karikatura.....kao bog kazhe adamu "datjemo evi sise....da mozhemo da prodajemo pivo"...tako neshto....ma masovna qltura kicks ass
 
AntunTun:
sve ih slikaju po 876 puta...pre toga ih shminkaju 3sata a onda nalaze neke kvazi egzotichne lokacije i bekgraunde....mrzim sve i iz plejboja....i fuj fuj fuj....****** ih karleusha i bekvalac i sva druga ogavna prezimena u javnosti....dobra je fora bila neki post ovde....kao karikatura.....kao bog kazhe adamu "datjemo evi sise....da mozhemo da prodajemo pivo"...tako neshto....ma masovna qltura kicks ass


E, tu se vec slazemo. :-)
 

Back
Top