hocu da zivnem

ma ne znam....meni deluje nekako okrepljujutje...mada kad pogledash mozhe bit i antipozitivno...ma nem pojma....valjda ono s chashom i te fore....ja sam to poqpio od neke ribe i sad svuda proturam....vezan sam emotivno....razumetjesh....
 
AntunTun:
el si ti piaf?...el mi komuniciramo?....daj avatar nedostaje ono u shta se gleda....kako ko d tebe?....aj zachatujemo temu i onako ne obetjava.....
Shta? Ja GlasNick? Shta ti pada na pamet? Pa taman sam prebacio 1000-arku, nemam nameru da pochinjem ponovo sa drugim nickom.
 
lako je tjerati shegu...tebi je lako....ti si ovde dugo....ja sam nov i sad moram da trpim....al nema veze....porashtju i ja....ne tuci me chiko vratitju ti kad porastem....a i nije da mi je previshe stalo...mozda malo...il nimalo....imam bunar i imam kofu....ne treba mi neko da okretje vratilo....a to za hiljadarq i te stvari....i meni je ovo tek dve iljade shesto neki....nik
 
my_myself&J:
moze malo zivotnih filoyofija, onako one koje vracaju u zivot, posto sam vec duze vreme u depresiji, i sad mi je doslo iz ... u glavu, da ipak hocu da zivim. Pozdrav


Postovani gospodine my_myself&J,


Ja bih hteo samo da Vas razalostim konstatacijom da ukoliko Vam je doslo iz penisa u glavu onda Vam sigurno nece biti bolje, jer je zapravo trebalo da se dogodi obrnuto!
 
Možda da probaš da 'digneš' nekoga pored sebe...to bi moglo da pomogne
...kod mene je iskustvo pokazalo da baš kad sam 'down' ako pogledam oko sebe i pomognem nekome to me nekako izvuče iz depre...neznam kako to da objasnim.....valjda ono minus i minus su plus...(znači samo na neko vreme promeniš ovo 'me,myself&I' u 'you,yourself&you'......pokušaj)
a evo ti i jednog možda korisnog sajta s citatima po temama...http://www.quotationspage.com/subjects/
 
još nešto....iako je ovo već bajato od ponavljanja...ali ja bi svejedno mantru ako treba napravio od toga...
ljudi...puno ljudi..... ne razume značaj reči 'DANAS'....kukaju za starim vremenim ili čekaju 'bolje dane'.....prekrštenih ruku naravno...čekaju valjda da im nebo ili sudbina dodele ono šta žele...
ja sam pre neko vreme ukapirao da će mi život proći 'čekajući'.....
Moj savet: zaboravi juče, zaboravi sutra....danas živiš....ŽIVI U OVOM TRENUTKU!...u njemu se dobro osećaj...izvuci maksimum iz njega. Danas možeš da napraviš ONO ŠTO ŽELIŠ...uključujući i stvari koje su teške i na koje se nisi do sada odvažio, a znaš da bi ti popravile kvalitetu života....trudi se...nemoj se bojati neuspeha...a još manje toga ako će drugi da komentarišu taj neuspeh....probijaj granice....ograničenja koja si sam sebi postavio... ....ako ovako razmišljaš onda za svaki dan imaš plan, i svaki može biti zanimljiv...od svakog (od ovog) možeš da napraviš avanturu.... that'd be all.....sve najbolje!
 
puer:
Možda da probaš da 'digneš' nekoga pored sebe...to bi moglo da pomogne
...kod mene je iskustvo pokazalo da baš kad sam 'down' ako pogledam oko sebe i pomognem nekome to me nekako izvuče iz depre...neznam kako to da objasnim.....valjda ono minus i minus su plus...(znači samo na neko vreme promeniš ovo 'me,myself&I' u 'you,yourself&you'......pokušaj)
a evo ti i jednog možda korisnog sajta s citatima po temama...http://www.quotationspage.com/subjects/
da, mozda bi upalilo u svakom slucaju hvala
 
Moji favoriti:

Filozofija koju najviše mrzim je: ''Život ide dalje''
Najdelotvornija: ''Ko zna zašto je i to dobro''
Najduhovitija: ''Boj se ovna, boj se govna, a kad ćeš živeti?''
Najpraktičnija: ''Use i u svoje kljuse''
 
Veruj u sebe i budi strpljiv, svaki covek ima svoj cilj na planeti, energija se vrti u krug, sve se vraca, i dobro i lose, pogledaj u sebe sta stvarno zelis i zarko zeli da budes ono sto hoces i docice sve na svoje. Veruj u sebe, i znaj vreme brzo prolazi...
 

Back
Top