Korist ili...

my_myself&J

Početnik
Poruka
12
Kako se vama cine ove danasnje veze, ja bas imam lose iskustvo, otprilike sve je laz i 1 veliko foliranje, decko ti prica sve super super, kao volite, prs'o je za tobom, a s 2str. posmatra te kao sexualni objekat za zadovoljavanje svojih potreba,mislim sve je to ok, svi mi imamo potrebe, al' gde je tu ljubav makar da znam da mu je stalo do mene, otprilike da se sutra desi nesto lose, umesto da ti pruzi podrsku, on bi te onako opusteno odjebao. Kakvo je vase iskustvo?
 
my_myself&J:
Kako se vama cine ove danasnje veze, ja bas imam lose iskustvo, otprilike sve je laz i 1 veliko foliranje, decko ti prica sve super super, kao volite, prs'o je za tobom, a s 2str. posmatra te kao sexualni objekat za zadovoljavanje svojih potreba,mislim sve je to ok, svi mi imamo potrebe, al' gde je tu ljubav makar da znam da mu je stalo do mene, otprilike da se sutra desi nesto lose, umesto da ti pruzi podrsku, on bi te onako opusteno odjebao. Kakvo je vase iskustvo?


Ma u pravu si, sve je to samo KORIST.

Imas npr. devojku i ona ti prica kako te vilo i nikoga drugog, a u stvari samo je s tobom dok imas kesha da izlazite, ili je videla dobru priliku da se uda i ode iz kuce, ili ostane u gradu, ako je sa sela, potpuno podrzavam tvoj stav!
;-)
 
Aleksej_BASO:
Ma u pravu si, sve je to samo KORIST.

Imas npr. devojku i ona ti prica kako te vilo i nikoga drugog, a u stvari samo je s tobom dok imas kesha da izlazite, ili je videla dobru priliku da se uda i ode iz kuce, ili ostane u gradu, ako je sa sela, potpuno podrzavam tvoj stav!
;-)

tvrd je orah vocka cudnovata,ne slomi ga al zube polomi ;)

samo napred Aleks,ja bi ih jos vise pljuvala,one meni nanu iz Novog Sada :lol: :lol: :lol:
stvarno ste grozne devojke breeeeeeee
 
AntunTun:
hahahhahha...koja sprdnja....i ti kao znash shta je ljubav....a sa nekim si ko bi te odjebao...hahahha super majkemi

A ti si kao najpametniji. Verovatno imas 150 godina i pun si iskustva pa su ti smesni problemcici danasnje omladine. A ti ih kao nisi nikad imao.
Devojka se ocigledno zajebala u proceni sto se desava stalno u zivotu, pa kad se prvi put ne zajebes i nadjes pravog/pravu, skrasis se. Ili se mozda i tad zajebes pa se razvedes...
 
esperanca137:
tvrd je orah vocka cudnovata,ne slomi ga al zube polomi ;)

samo napred Aleks,ja bi ih jos vise pljuvala,one meni nanu iz Novog Sada :lol: :lol: :lol:
stvarno ste grozne devojke breeeeeeee


Tako tako nego sta!? :evil:

:lol: :lol: ;-)

Jesi skontala ribu?

Ja kad sam video temu mislio sam da ce biti price o spponzorusama i onma koje su umerene sponke. Ej a on pod 'korist' misli sex!!!??? A ne novcanu korist???

Ne slomi ga...

Nego jel onaj moj citat iz GV? Mislim da jeste, ali nisam ga nasao u knjizi, prelistao sam je da proverim ali nisam nasao...
 
lara#1:
A ti si kao najpametniji. Verovatno imas 150 godina i pun si iskustva pa su ti smesni problemcici danasnje omladine. A ti ih kao nisi nikad imao.
Devojka se ocigledno zajebala u proceni sto se desava stalno u zivotu, pa kad se prvi put ne zajebes i nadjes pravog/pravu, skrasis se. Ili se mozda i tad zajebes pa se razvedes...

imam 250god i moje ime je hrenolid od zelirije...inache sam elf....davojka je napisala da je s likom kome nije stalo do nje....i ona pita ima li ljubavi....ako je vetj tako sigurna u tu ljubav koju pominje...el mozhe da bude sa nekim ko bi je odjebo?....jedno je zajebati se a drugo je biti zajeban i qkati kako je svet zao....mada to zaista nije ni bitno jer ja sam zao i mrizm tinejdzere i nosim naochare i imam 150g i 65god i bolujem od prostate i ne smem da pijem hladno gazirano alkoholno i pijem antibiotike 6meseci a svakih mesec dana idem na kontrolu...znash kako je neugodan pregled prostate?...naravno da ne znash....sad me pljuni kako ja znam i imam 150god a niko dugi ne zna.....huh
 
my_myself&J:
Kako se vama cine ove danasnje veze, ja bas imam lose iskustvo, otprilike sve je laz i 1 veliko foliranje, decko ti prica sve super super, kao volite, prs'o je za tobom, a s 2str. posmatra te kao sexualni objekat za zadovoljavanje svojih potreba,mislim sve je to ok, svi mi imamo potrebe, al' gde je tu ljubav makar da znam da mu je stalo do mene, otprilike da se sutra desi nesto lose, umesto da ti pruzi podrsku, on bi te onako opusteno odjebao. Kakvo je vase iskustvo?
Znas kakvo je moje iskustvo u zadnje vreme.
Na pocetku muvanja ili kako ti to vec nazoves, vrlo malo ima te ljubavi i neke preterane bliskosti i zalaganja jedno za drugog...kao sto si i ti primetila. Sve se na pocetku bazira na nekim interesima. Finansijskim, ispasti faca, udaja, kres...sta ja znam sta sve ne, ali samo i iskljucivo interesi.
Tek kasnije kad se dvoje prilicno zblize tek onda nastaje i drugi vid bliskosti i ljudskosti...pa i emocija... kad se dovoljno upoznaju...obicno to bude tek posle x tog sexa...pa tek tad ocekuj to o cemu pricas...ranije je uglavnom fol...
 

Back
Top