DEVOJKE SE PALE NA DUGU KOSU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
POa ovako...Imam poduzu kosu,ali ne kao ostali.Meni kosa ide na gore i sa strane :D .I uz to sve je loknasta 8) .
Prvo sam je pustio da bih se osisao kao Taribo West(dve kikice),ali mi je kasnije bilo zao da je skratim.
30% mi kaze da se sisam,a 60%jok(ostali su neopredeljeni :) ).Ja iskreno ne slusam ni jedne ni druge nego teram po svom. 8)
 
Ja vec rekoh da imam duzu kosu i svidja mi se. Ono, ako ceo zivot imash dugu kosu, naviknesh se i nije ti teshko. Mada, mene smara ono silno feniranje i pranje. Mislim, ja perem kosu jednom nedeljno, poshto mi se jako teshko prlja i nikad mi nije ono masna, tako da mi nije teshko. Samo bih leti da se oshisham na mushku... :x
 
kliford:
Fensi cure govore da NIKO ne voli momke sa dugim kosama....

Cure-klinke koje su napaljene na rok i metal (da bi bile "kul", ili "moderne", ili sta vec) se loze na momke sa dugim kosama.
Ali iskrene metalke ne moraju da vole samo momke sa dugim kosama.

Ja pustam kosu vec godinu i po dana i naslusao sam se svakakvih komentara, ali se svi vezuju za to "lepsi si", "ruzniji si", dok retki (metalci, rokeri) shvataju da je ne pustam da bih bio lepsi/ruzniji.
Ali neki ljudi (citaj: fensi i/ili glupi) neke stvari nikad nece ukapirati i ti si lud ako pokusavas nesto da im objasnis.

"Duga kosa uvek im je smetala,
Moj simbol zivota njma je iluzija,
Vekovi ce proci, al' ce jedno ostati,
Ratnici smo bili, bili i ostali...

Kao Samson, sa snagom u kosi bori se,
Ukroti lavove,
Kao Samson, sa snagom u kosi bori se,
Na zivot i smrt"

Ti si legenda, tako treba!!! Mene zivciraju cure koje vole rock ili metal, i nevole dugu kosu, ali se prisiljavaju da je vole zato sto su "rockerice" ili "metalke"... Daj budi svoj bez obzira na to sta slusas... Najgore mi je bilo kad mi je jedna cura rekla da ona nosi samo crno, pitala je ja zasto, kaze ona: "Pa eto slusam metal pa moram..." :confused: Ja slusam rock, i obozavam dugu kosu ali zato sto mi je preslatko to da dodjem svom momku i prodjem mu rukom kroz kosu... (Samo je meni problem jer mi momak ima SKROZ kovrzdavu kosu malo duzu od ramena :D )
Ali se naprimjer ne oblacim ko ona zesca rokerica... Obucem farmerice, majicu, ponekad, ali smo ponekad mozda stavim koznu narukvicu i to je to... Ali duga kosa je ZAKON!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top