Panel za TA pec

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Volela bih nekom kreativnom idejom da osvezim izgled TA peci.Googlam ali nista pametno nisam nasla.Volela bih neki panel kao za radijatore ili tako nesto.Jednom sam je vec farbala,sada bih nesto dugo probala u svrhu ulepsavanja dnevnog boravka.
 
Peć možeš prekriti bilo čime ali moraš ostaviti slobodan otvore za uvlačenje vazduha i izduvavanje. Prema tome, možeš napraviti i tekstilnu navlaku od materijala koji podnosi toplotu.
 
Peć možeš prekriti bilo čime ali moraš ostaviti slobodan otvore za uvlačenje vazduha i izduvavanje. Prema tome, možeš napraviti i tekstilnu navlaku od materijala koji podnosi toplotu.

Dakle moze i tekstil?To mi nije palo napamet.Prosetacu po prodavnicama da vidim kako bi to izgledalo ali bih vise volela neki cvrsti materijal.Mozda neke ukrasne gredice ili mermerne ploce a da ostavim otvore za vazduh kao sto si mi pomenuo.Hvala ti na pomoci.z:poz:
 
Dakle moze i tekstil?To mi nije palo napamet.Prosetacu po prodavnicama da vidim kako bi to izgledalo ali bih vise volela neki cvrsti materijal.Mozda neke ukrasne gredice ili mermerne ploce a da ostavim otvore za vazduh kao sto si mi pomenuo.Hvala ti na pomoci.z:poz:
I drugi put! :D
Sve može samo te otvore moraš ostaviti slobodnim. Sa ostalim se igraj po volji.
 
Ја лично не бих стављао текстил на ТА пећ.
Текстил је запаљива материја а ТА пећ је извор топлоте.
Не иду заједно.
 
Ја лично не бих стављао текстил на ТА пећ.
Текстил је запаљива материја а ТА пећ је извор топлоте.
Не иду заједно.

Predpostavljam da je mislio na nezapaljivi tekstil kao npr onaj koji se koristi za vatrogasna odela ili slicno.Kako god,nekako mi je ta ideja za navlaku malo demodez:)jer bi izgledalo da sam parkirala mini moris u sobi.:zimag:
 

Back
Top