Grobari su smesni

shalle87:
Komentar nije potreban, ali ocekujem stotine glupih grobara da nesto kenjaju ... naravno samo do 15.oktobra a onda svi u misju rupu... tj.u zimski san hahaha

sta je tebi? opterecen si partizanom. za koga zaista navijas? idi gledaj svoj klub koji je podjednako smesan kao i ovaj moj. priznajem i nije me sramota. jel moguce da jos uvek postoje ljudi koji porede c.z i par? isto sranje samo malo drugacije upakovano
 
tobabvs:
Divim se tvom entuzijazmu obzirom na tvoje godine. Sve sto ti pamtis u vezi zvezde je dobijanje po ushima. Cudi me da zelis da budes gubitnik od malena. U stvari me i ne cudi. Cudi me onaj ko te je naterao da navijas za zvezdu i napravio te debilom od malena.

Hahahaaaaaaaa :-D

Ljudi pa vi me stvarno iznenadjujete... pozitivno!
 
Cekaj a tebi su moji komentari smesni ? A sta kazes na komentare xy grobara koji su krajnje neshvatljivi.Ne zayebavam nikoga sta se tripujes ? Jedino sto ne dozvoljavam da mi neko blati voljenu Zvezdu !!!
 
Grobari nisu smesni naprotiv vi romi ste smesni.Pa vi sto ste osvojili to je bilo pre 15 godina i jos se o tome pricate kao da je bilo pre mesec dana,sramota.
Tadasnji klub je imao koliko igraca iz bivse Jugoslavije,ko ne zna evo:
-Belodedic.......
-Prosinecki......
-Pancev...........
-Najdovski........
I jos ne mogu da se setim cigana........seticu se.........
Ma i to je sve nebitno zato sto je bilo davno,ali sada je nase vreme,nasih generacija i sada treba da pricamo ko je bolji a ko ne.

poz8-)

 
brate kako vas shalle vuce.
Covek isprovocirao a vi se primili kao mlad majmun.
to samo pokazuje da su zvezdasi pametniji a grobari napaljeniji.
takve poruke treba ignorisati a svi poceli da prosipate pamet i uvrede na shalleta.
neverovatni ste.
Inace za onog ko spominje "strance" u zvezdi. Nemoj zaboraviti ni
Rupnik, Mance, gerasimovski, trenevski, sadriu, vokri i jos gomila i gomila "srba"
realno partizan je uvek imao vise ne srba nego zvzda. Ja stvarno nemam nista licno protiv toga jer stvarno nikad nisam delio ljude po nacinalnoj pripadnosti ali ipak nemojte potezati ono sta nije tacno.
 
e glodari gubite 3-2, imali ste vec dva penala, zar je moguce da kupujete i evro tekme??? hehe
svejedno makabi tikva vas uci fudbala, tuzno i zalosno...
al valda cete dati gol da imamo bar jednog predstavnika u kupu uefa ako zvezda be prodje!

poz
 
Ееееее моји гробари...које сте ви јајаре...

...мислим...боли мене паја што себе брукате...на то сам навикао...али брукате ову земљу пацови једни...:x
 
Evo, uprkos svemu recenom zelim da cestitam navijacima CZ na velikom uspjehu i zelim im sve najbolje u pohodu u Kupu UEFA! Srecno u finalu momci! Fenomenalna partija, samo tako i nastavite! Takav je fudbal!!!

Za druge se navija... PARTIZAN SE VOLI... yebi ga!
 

Back
Top