Super predlog

I kakvi su?

  • ludi

  • dobri

  • nisu losi

  • losi

  • ocajni


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Nemanja 90

Zainteresovan član
Poruka
232
Da li je neko od vas cuo za mythbustere?

Za one koji ne znaju, to su dva coveka(i njihovi asistenti) koji na discovery chanell imaju emisiju radnim danom u 11:00 i 19:00, i jos nekim terminima. Oni u emisiji na interesantan nacin pokusavaju da "rese mitove", odnosno da otkriju da li su moguci, ili ne. To zapravo nisu mitovi nego neka uglavnom "naucna" tvredjenja, npr. Da se brod sa dna mora moze podici ako se napuni ping pong lopticama, da autici igracke pusteni nizbrdo idu brze od pravih automobila pustenih nizbrdo, i jos kilo stvari. Verujte mi da su ludi.

Za one koji su culi, mozete im postaviti neki zadatak na http://community.discovery.com/1/OpenTopic?a=cfrm&cdra=Y&s=6941912904&f=2991937776 .

Probajte da im postavite nesto dobro, ako nemate inspiracije, pogledajte koju emisiju.


P.S. Sta mislite o njima i ovoj temi?
 
Zanimljivi su i volim da ih gledam, ali neki put mislim da nisu dosledni u onome sto dokazuju/obaraju....

Gledao sam jednu epizodu u kojoj su isprobavali da li je tacno tj. da li je moguce da je Irca koji je mokrio po voznoj sini kroz koju je proticala struja ubila ista. Satro su dokazali da to nije moguce....ipak, kladim se da niko od njih ne bi smeo da to zaista uradi.

Ne znam da li sitnicarim, u sustini su dobri i dopadaju mi se njihovi prilozi.
 

Back
Top