pobeda !

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
dakle koliko vam znache pobede?....kakav ste gubitnik?....odushevljavate li se pobedama u sportu il nekim internacionalnih takmichenjima?....posedujete li neq medalju il odlikovanje(plakete zahvalnice i slichne pisanije...machq o rep) ?
 
pa...uvek možeš da kreneš ispočetka...bar ja mogu. :D
Ne volim da gubim kišobrane, eto :)
Volim da "pobedim" u nečemu o čemu nemam pojma, da uradim to kao stručnjak - volim i premije i nagrade i komplimente i tapšanje po ramenu :lol:
Volim da pobedim sebe, i da ponekad budem baš ok...da se odobrovoljim npr kad mislim d ami niej do toga :?
 
ja sam jednom osvojila neko prvenstvo u pucanju
u stvari, nisam jednom, nego čak dva puta
to je bilo pre nego što sam postala svetski prvak u skoku u dalj
a posle pobede na takmičenju za Miss Universe...
 
AntunTun:
dakle koliko vam znache pobede?....kakav ste gubitnik?....odushevljavate li se pobedama u sportu il nekim internacionalnih takmichenjima?....posedujete li neq medalju il odlikovanje(plakete zahvalnice i slichne pisanije...machq o rep) ?

Zavisi u čemu... U individualnim sportovima (mačevanju i tenisu) volim da pobedim i ne smeta mi kad izgubim.
Ali užasno se (i dalje) nerviram kad igram fudbal u ekipi koja je lošija. I trčiš, i daješ sve od sebe ali prosto, kad tim ne funkcioniše, ne vredi... Znam da je svako ko je igrao u timskim sportovima zna o čemu pričaš. Kad si potpuno nemoćan. E onda popizdim. I ne znam da gubim.
 
Ne podnosim da gubim. Ali uopšte. Svaka utakmica za mene je poslednja i igram je iz sve snage. Ne podnosim ni kada neko drugi neće da se bori, a ja poginuh. Na takmičenjima me zanima samo prvo mesto. Drugi je samo prvi od poslednjih.
Znam da će žene misliti da nisam normalan, ali muškarci će me razumeti. ;)
 
Mislim da smo daleko od zdravog navijanja.
Radi se o pravim malim ratovima izmedju dva tabora.
Deset na jednog.
To je fajt! Da se zna koji je tim jači!
To bi bilo na našem terenu.

Što se pak većih takmičenja tiče stvar je još crnja:
Nekako mi se čini da su nam pobede nad 'rvatima mnogo postale važne.
Čak važnije nego li da smo osvojili to prvo mesto.
A to je daleko od sportskog duha - više je odraz isfrustriranosti, politike i ličnog nezadovoljstva.

Brateeee, pobediliii smoooo!
Ala smo majmuuuniiiii!!!!
Eeee, vidi onu cavu!
Seeekooo kojeg bi od nas dvaest? A?

 
Ej, strvino. Pitanje je bilo o našim pobedama&porazima a ne o tome kako umemo da navijamo. Samo hrabro, ustaneš sa te navijačko&televizijske&internet fotelje, uzmeš loptu ili tako nešto i - na teren :)
 
GlasNick:
Ej, strvino. Pitanje je bilo o našim pobedama&porazima a ne o tome kako umemo da navijamo. Samo hrabro, ustaneš sa te navijačko&televizijske&internet fotelje, uzmeš loptu ili tako nešto i - na teren :)


Pa zar to nije usko vezano jedno sa drugim?
Najbolji uvek zna da je najbolji i nikad se neče potresti mnogo zbog sitnog poraza...
Baš kao i ja...

Što se lopte tiče... Hm... Da nije malo kasno?
Vidi: 0:43...
Misliš da se komšije neće buniti?
Aleee aleee
 
Najvise me cini srecnom kad pruzim maximum , i onda mi to u vecini slucajeva donosi pobedu. Pokazati sebi da ti to mozes i da si uspeo u necemu je najveca nagrada, pod uslovom da ne gazis preko leseva!
 
mene u sushtini prilichno zabole za pobede....ponekad se malko iznerviram.....al obichno u toq igre kad neko zaguljuje....kad pochnu raspravke o pravilima i te stvari....al to shto se igara tiche....a i inache mi je prilichno svejedno....nemam medalja....bio sam na jednom official takmichenju.....u 5tom iz matematike shkolsko....imao sam najmanje bodova na takmichenju....ja i josh jedan lik chini mi se neshto ispod 20 a maximum bio 100...meni proturio uchitelj jer kao ja sam dobar djak a fali im borj da popune....i ja ispushio odma....mrzeo sam matematiq...tako smara svo to pamtjenje i crcanje mozga oko smrdljivih cifara i grchkih slova....jednom sam recitovo na dan shkole....drzho zdravicu....imalo puno da se pricha...neshto o domatjim zhivotinjama i prosperitetu domatjinstva...i kako treba da bude dobra godina i te stvari....al sam reko samo dragi gosti....pa onda sam trebo tu zdravicu sve s podignutim chokanjchetom...ja sam reko dobro doshli....sveee zaboravio....bila feshta....svi kao plauz....a ja shtrafta....nikad nisam znao da recitujem....i ako sam mogo nisam teo....a kao izabrali me trebalo mushko....posle me nastavnica gledala popreko...al ja sam tad bio 5-6 osnovne i kao mali sam da mi **** kevu jel sam upropastio....to su neke dve exponacije koje sam imo....i drzho sam govor na sarani ....to je vetj bio trip....svi plachu...ma haos...moja baba down....al imala je brdo godina....i nije baash bila frka...jesam malko upado u gutanje knedli i te fore....al samo malo....al posle mi chestitali....kao cela familija mi prilazi i kao svaka chas....pomislih da im ponudim da mi daju kintu pa da drzhim govore i njima na saranama....al to ne bi razumeli....mora da nabavim mp3 dzeferson erplejna....super su i sve....al nemam....ma previshe pishem....ubitje me prejaka rech i te fore....al nedelja je veche....
 
držao govor na sahrani :lol:
Pa sledeći korak treba da ti bude na savetu stanara, dfa ih zadiviš invertovanim retoričkim akrobacijama - e, slušajte...ma,ne ni ne morate ako vam se neće, ovde smo zbog posla...dajte rektitj vašem preCedniku, oma....
marsa37.gif

Vaš preCednik
jer nemate boljeg!
 
e to dismis...al i ne samo to...nego svuda se protura ta neka slika pobednika...niko nikad nije prikazao 4 na takmichenju....a posle kao bitno je uchestvovati...mislim gluposti da zaoqpe mozak....a to za savet stanara to ne ide...ovo shto sam drzhao bilo je lako s obzirom da sam bioupoznat s onim shto govorim...a i slushaoci su bili vezani za me....stanari bi me raskomadali....unakrsna pitanja i te fore
 
logika -> ovde ne vole da gube - ne rizikuju u zhivotu da se ne izblamiraju -> puni su nagomilane energije (pleonazam???) -> prazne se na netu

eto ko ide na net
kako bre gubish DIS pa cela tema za tebe pola zhena ti se ovde baca ali ne, tebi nishta nije dobro.....shta ti hoces??

ajde napishi
 

Back
Top