Zasto danas zene biraju|?

ma ja bre

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Ranije su devojke birale onog kome se one dopadaju a danas onog ko se njima dopada (drugim recima danas zene biraju). Zasto se to promenilo? Naravno posledica toga su nesrecni brakovi, razvodi, jer prirodno je da muski biraju a ne zene, a zna se sve sto je kontra prirodnog je bolesno.
 
Ranije su devojke birale onog kome se one dopadaju a danas onog ko se njima dopada (drugim recima danas zene biraju). Zasto se to promenilo? Naravno posledica toga su nesrecni brakovi, razvodi, jer prirodno je da muski biraju a ne zene, a zna se sve sto je kontra prirodnog je bolesno.
a odakle ti to živ ti ja ?

- - - - - - - - - -

Ranije su devojke birale onog kome se one dopadaju a danas onog ko se njima dopada (drugim recima danas zene biraju). Zasto se to promenilo? Naravno posledica toga su nesrecni brakovi, razvodi, jer prirodno je da muski biraju a ne zene, a zna se sve sto je kontra prirodnog je bolesno.
a odakle ti to živ ti ja ?
 
zene su uvek birale I uvek birale pogresno
zato sto im pomesani prioriteti
I posle kuknjava
grabez u zivotu je nekompatibilan sa ispunjenoscu I vrednostima
racunarcic u mozgicu to ne moze da skapira

Ovo je tacno, zene su te koje biraju ali njihovi prioriteti tj kriterijumi su potpuno drugaciji od muskih i tu nastaje konflikt. Muskarci su tu vrlo jednostavni i bitno im je da im se devojka svidi na prvi pogled dok zenama to i nije bitno vec interesno procenjuju ko je kakva " prilika" . Ono sto je danas problem je sto je nekada za dobrom " prilikom" smatran neko ko ima obrazoanje, ugled itd a danas je to iskljucivo onaj ko je bogat a pozeljno i opasan pa se moze reci da su najcenjeniji kriminalci, narko dileri a potom ostali koji imaju kes.
 
U kratkim crtama, zakon ponude i potraznje. A i vise nismo patrijahalno drustvo tipa "e ovom momku se svidjas, bogat, lep, ima da se udas za njega".

No o ponudi i potraznji malo (vise). Misljenja sam da prosecna zena vredi vise nego prosecni muskarac, tj. ima vecu potraznju. Zasto? Mozda zbog libida, mozda jer nam je drustvo takvo, ali obicno muskarci se nude devojkama i svaka devojka ima veci izbor udvaraca nego prosecan muskarac. E sad, znam ja da ti "udvaraci" su katastrofa, pa bar 80% njih, koji bi samo da se ogrebu malo, ali ponude postoje. Prosecnog muskaraca ni jedna zena ne smara, a kamoli vise njih na nedeljnoj bazi. Zasto ne? Pa jednostavno imaju onog ko ih smara, tako da mogu da biraju od njih 10-ak, sto bi one smarale nekog prosecnog i obicnog muskarca? Ovo se jedino menja mozda ako im se neki muskarac svidja, pa daju signale, trude se, ali koliko se to cesto desava?

Izuzetaka ima, ako je on neki lepotan, smeker, baja, macan, lovator (ima i onih koje padaju na takve), pa se cimaju oko takvih i smaraju, tj. nude se. Ovo isto vazi i za neke lepe devojke, neko bi rekao ribetine, ali i ove prosecnog izgleda takodje smaraju, samo manje. Od tolikih silnih ponuda, postavlja se pitanje a sto da ne biraju nekog ko im odgovara? Mozda nije fer, jer i ja bih radije da se one trude oko mene, a ja trepcem okicama :trep: i kazem "e ti mi se svidjas". Nekako mi se cini da muskarci moraju vise da se "dokazuju", trude, tj. udvaraju da bi se dopali devojci. Nikada nisam video da se neka devojka udvara i trudi oko nekog, a njegovo je samo da pristane.

A i opet, u stanju veze, taj zakon ponude i potraznje dolazi do izrazaja, jer ako nisi dovoljno dobar, lako si zamenljiv, jer udvaraca ima pa ima (opet velika vecina ponuda je losa), dok vecina muskaraca se vraca na nulu.
Nepravda, ali tako je. :)

kalimero_36910.gif
 
Lol. to što muškarci cimaju neku, to ne znači da je automatski poželjna i da može to treptrep doveka, jer ako ne stave u nju u neku već hoće, a ni ta tražnja nije prava i ne traže oni nju zbog nje kao nje, već da bi negde stavili, tako da u procentu prave tražnje ništa ti ne zaostaješ za njima, a i svaki seks koji žena ima je sa muškarcem osim ako nije gej, tako da kad god se kreše ta neka kreše i taj neki, a svako od nas bira da bi tek onda bio izabran.
 
Ranije su devojke birale onog kome se one dopadaju a danas onog ko se njima dopada (drugim recima danas zene biraju). Zasto se to promenilo? Naravno posledica toga su nesrecni brakovi, razvodi, jer prirodno je da muski biraju a ne zene, a zna se sve sto je kontra prirodnog je bolesno.

I muskarcu biraju :manikir: - neki kao ja koji mogu :lol:

Zato sto im se glupi muskarci nude non stop :per: mozda su zato same jer ste ih smorili i dosadili :aha:
 
Ranije su devojke birale onog kome se one dopadaju a danas onog ko se njima dopada (drugim recima danas zene biraju). Zasto se to promenilo? Naravno posledica toga su nesrecni brakovi, razvodi, jer prirodno je da muski biraju a ne zene, a zna se sve sto je kontra prirodnog je bolesno.

Tako je, eto ja bih, da se priroda pita birao sebi tete Madjarice, a ovako ladim jaja, nijedna od tih Madjarica nece da me izabere, promenilo se to. :aha:
 

Back
Top