Et',konachno i Hrvati popushishe !

krivo mi je sto su izgubili,kao i slovenci.nadala sam se da ce neko od njih doci u finale.
a sada mi je prvenstvno blago receno dosadno...niti imam za koga da navijm niti me te ekipe interesuju. :roll:
i ne mogu da verujem da su svi u areni navijli za spance. :roll:
 
Критерујум суђења је у најмању руку био чудан.

Ипак...усташе су целу утакмицу погађале са 8, 9 метара...чак им је тројка призната 2 секунде после истека времена...нису заслужили да добију.
 
sta mislis da te spanci vole mnogo vise od hrvata?! :roll:
imaju oni bas lepo misljenje o ljudima odavde inace....naravno pricam generalno za spance i o tome sta siroke narodne mase imaju obicaj da kazu kada prokomentarises odakle si...
druga stvar je kada upoznas nekoga malo bolje...ali dobro,toje druga prica.
 
Banshee:
krivo mi je sto su izgubili,kao i slovenci.nadala sam se da ce neko od njih doci u finale.
a sada mi je prvenstvno blago receno dosadno...niti imam za koga da navijm niti me te ekipe interesuju. :roll:
i ne mogu da verujem da su svi u areni navijli za spance. :roll:

pa to shto su navijali je prirodno :(

ja sam navijo za hrvatsku... mada to i nije navijanje, vishe mi je bilo sve jedno

danas definitivno jesam, jer su meni slovenci kao pojava...
mada u ekipi retko da je ko slovenac...
 
Pa sto da navijamo za Hrvate? Pa oni nas mrze i satiru na svakom koraku, i ja treba za njih da navijam. Pa NIKAD necu za USTASE da navijam. NIKAD. Posle svega ja treba da navijam za njih, Pa ni mrtav. Kada vidim kako docekuju nase igrace kada igraju u hrvatskoj, kako ih muce, kamenuju navijace, pale kombije i sta vec ne. I citam posle na hrvatskim sajtovima kako se oni cude sto mi navijamo za Spaniju koja nas je pobedila,a ne kao za njih. Mislim, ono, kad oni dobiju priliku da organizuju nesto vece (a nece nikad) neka se tad pokazu.
Sto se utakmice tice, na kraju jesu sudije pomogle Spaniji, ali za ono sto su radili u produzetku, trebalo ih je izbaciti. Sreca pa opet nisu pobegli, kao i 95 kada su pobegli, bruka bre, ne znaju poraz da podnesu, nikad nece ni znati. Nisu oni dzaba USTASE!
 
Ljuba82:
...толико мало шири...да је готово могуће извршити уопштавање.

Само се сада као ограђују од свега...то се зове мењање прошлости искомплексираних јазаваца.
pa nije bas...kod njih nacionalizam jeste izrazen mnogo vise i agresivnije nego u srbiji(a ja necionalizam prezirem u bilo kojem obliku),ali ja sam toliko mnogo dobrih ljudi upoznala koji su liseni svih predrasuda i mrznje i koji su se pokazali kao skroz pozitivne i normalne osobe.
to jesu bili uglavnom istrijani i zagrepcani,a dalmatinci malo manje :roll: ali sve jedno...a bila sam vise puta u hr u poslednje vreme i posle toga (a ni pre toga iz nekih drugih razloga) ne mogu da kazem da su hrviati i usase isto.ne volim takvo generalizovanje,iz prostog raloga sto ne volim ni kada hrvati kazu za sve srbe cetnici ili ne znam ni ja sta jer se ja ne stavljam u isti kos ni sa jednima.
to mi je jednostavno ruzno nazvati ceo narod po jednom njihovom delu. :roll:
 
Tokan:
Pa sto da navijamo za Hrvate? Pa oni nas mrze i satiru na svakom koraku, i ja treba za njih da navijam. Pa NIKAD necu za USTASE da navijam. NIKAD. Posle svega ja treba da navijam za njih, Pa ni mrtav. Kada vidim kako docekuju nase igrace kada igraju u hrvatskoj, kako ih muce, kamenuju navijace, pale kombije i sta vec ne. I citam posle na hrvatskim sajtovima kako se oni cude sto mi navijamo za Spaniju koja nas je pobedila,a ne kao za njih. Mislim, ono, kad oni dobiju priliku da organizuju nesto vece (a nece nikad) neka se tad pokazu.
Sto se utakmice tice, na kraju jesu sudije pomogle Spaniji, ali za ono sto su radili u produzetku, trebalo ih je izbaciti. Sreca pa opet nisu pobegli, kao i 95 kada su pobegli, bruka bre, ne znaju poraz da podnesu, nikad nece ni znati. Nisu oni dzaba USTASE!

POTPUNO SE SLAZEM, NERAZUMEM OVE LJUDE KOJE MISLE DA SU HRVATI NASA BRACA, NEK ODU NA ODMOR U HRVATSKOJ PA CE ONDA VIDETI KOLIKO NAS MRZE
 
Banshee:
pa nije bas...kod njih nacionalizam jeste izrazen mnogo vise i agresivnije nego u srbiji(a ja necionalizam prezirem u bilo kojem obliku),ali ja sam toliko mnogo dobrih ljudi upoznala koji su liseni svih predrasuda i mrznje i koji su se pokazali kao skroz pozitivne i normalne osobe.
to jesu bili uglavnom istrijani i zagrepcani,a dalmatinci malo manje :roll: ali sve jedno...a bila sam vise puta u hr u poslednje vreme i posle toga (a ni pre toga iz nekih drugih razloga) ne mogu da kazem da su hrviati i usase isto.ne volim takvo generalizovanje,iz prostog raloga sto ne volim ni kada hrvati kazu za sve srbe cetnici ili ne znam ni ja sta jer se ja ne stavljam u isti kos ni sa jednima.
to mi je jednostavno ruzno nazvati ceo narod po jednom njihovom delu. :roll:

Видиш...ја сам српски националиста...и то је ствар којом се поносим, а да је сад други светски рат...сигурно бих био и у четницима...просто не могу да верујем да се четници још увек спомињу у негативном контексту...каква необавештеност влада. :roll: :roll: :roll:

Упознао сам и ја доста бивше браће...и моји утисци су најпозитивнији...највише што се тиче пристојности и културе истих. Поготово бих ту убројио Словенце које смо упознали на дочеку једне нове године. Али никад нећу моћи да признам њихове државе, националност...

Марко Поповић хрват? :shock: ...хахахахахахха

А данас се сигурно 70% хрвата може сматрати директним потомцима усташа (кад се узму у обзир укрштања и сл). Па погледај само 90-те...сви су били уз Туђмана...који је остварио оно што Павелић није...а сад се сви као одричу њега.

...али да не прелазим на политику много...
 

Back
Top