Momci, sta postujete kod devojaka?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Betty

Elita
Poruka
21.481
Slučajna prolaznica mi je dala šlagvort, a i mene bašp interesuje, bilo je i ranij epriče o tome (neće oralni, baš je fina i kulturana, i slično)...Šta je to što kod devojaka zaslužuje poštovanje, koje su to osobine, ili postupci, kakve su to ličnosti koje vas privlače zaozbiljno? Vreme - SAD!
Poz.
 
Betty:
ma da dobro, svi to kažu. a kad ti takva dama kaže da si je začarao, bi li joj rekao "Tebe, koja zna gde đavo spava...čisto sumnjam..."; A? Ja tu vidim neki kvaR.

Pa ja to nikad ne bih rekao... Pa kad bih ja uspeo da 'zacaram' takvu damu, ja bih bio najsrecniji na svetu... Naravno, podrazumeva se da ta dama ima gore navedene osobine, tj. iskrenost i otvorenost, a ne da prica to samo 'reda radi'...

Pa to je isto kao onaj lik o kome je leiasw pisala poodavno... sto joj rekao 'ma proci ce te...' (ili tako nesto) kad mu je pokazala svoje emocije...

Takve muskarce ne mogu ni da shvatim... To je kvar, definitivno... Izuzev ako za takvu osobu iskrenost i otvorenost nisu vrline...
 
fightclub:
Da bude svoja, jak lik da moze da po*ebe muskarca a ne da se oseca *ebana da ima kakv cilj u zivotu a ne da blene i da je vuko ko tele.........

Evo na primer ja se necu naci u toj prici. Po mom misljenju u vezi ne mora neko da bude jeben ili da ****, to nije bash podloga na kojoj bih gradila musko-zenske odnose. Ta podela je suvisna.
Ili da malo preciziram - cim se na taj nacin izrazavas o zenama (imajuci u vid sklop cele tvoje izjave), nije cudo shto naleces na devojke "koje vuko ko tele".
 
Milojko Vasic:
Gugleta:
Pomalo mrzim ove teme sto su toliko apstraktne da je skoro nemoguce jednostrano razgovrati o njima.
Čuj - pomalo ! Ma smorno, brate do jaja ! Ima bar desetak otvorenih tema na ovo kvazi pitanje i na "Savremen muškarac" i na "Ženski kutak" i ovde...
I sve nešto kao očekuju konačnu istinu ili recept za apsolutni uspeh ili nešto tome slično.


Ni mene ne interesuje gomila (i to podobra) bljuvotina koje ste u stanju ti i tebi slični da postujete ovde, i jednostavno se ne uključujem! Sve što nema veze sa "kako da joj na kvarnjaka gurnem u ****", ili "mojoj devojci nešto curi", vama je dosadno. Iskuliraj se, ovo, za promenu, JESTE za svačije uši, you little pervert! :lol:
 
Betty:
Ni mene ne interesuje gomila (i to podobra) bljuvotina koje ste u stanju ti i tebi slični da postujete ovde, i jednostavno se ne uključujem! Sve što nema veze sa "kako da joj na kvarnjaka gurnem u ****", ili "mojoj devojci nešto curi", vama je dosadno. Iskuliraj se, ovo, za promenu, JESTE za svačije uši, you little pervert! :lol:
A zašto ti mala vređaš članove ovde na forumu ?
Samo sam rekao da je tušta i tma ovakvih tema na forumu, što je fakat. I nikoga nisam vređao.
 
Pre svega da ima domace vaspitanje, da je kulturna, da se snalazi u kuhinji, da joj nista nije strano, da je odgovorna, savesna, da ima smisla za humor, inteligentna,elokventna, po mogucstvu obrazovana i da nije zlobna...Hm, da li ovako nesto postoji?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top