Koliko ste originalni u krevetu ?

ja sam jednom prdno....to je originalno zar ne?....mislim ne vidja se svaki dan....

huh...shta je uopshte originalno?....mislim ajd ubedi me da neshto nisu snimili(ako ne napisali) o tome

mozhda je najludje kad sam izgulio kolena...al to sam vetj piso chini mi se...pa ne znam nishta neshto preterano unikatno...manje vishe sve vetj vidjeno...a ti?....shta si ti uradio originalno?
 
izvinte ako se umešam ;;; ali najgore je kada žena naleti na nekoga ko pokušava nešto nevidjeno ,,, mislim ili ispadne smešno ili veštački ,,,,, najlepše su one varijante opušteni seks ,,lagano ,,, nežno

haha ,,,bio jedan koji hteo da se dokaže ,,, pa me bacakao kao lutku po krevetu ,,iz poze u pozu ,,menjanje na pet sekundi ---valjda hteo nešto originalno ,,, i na kraju pita " jel sam bio dobar """" haha ,,jesi jesi dušo samo ček malo da napipam gravitaciju
 
dragonfromdarkness:
Svasta samm pokusavao dok sam biJo mlad i glup (sad sam samo glup) i nekako mislim kasno shvatio da u krevetu moze da ti bude ok samo i iskljucivo ako si "originalan", tj ako si onakav kakav zaista jesi. Moze da se odglumi, moze da se odradi, moze svasta da se radi, ali ako to nije ono sto meni trenutno "lezi" onda je to gubljenje vremena. Ja sad, ako bih birao izmedju Sindi Kraford (a sex sa njom "na brzaka") ili sa druge strane sex sa nekom prosecnom zenskom (a sex na te nane, laganica....ono temeljno), ja bi izabrao ovo drugo, a Sindi bih se kulturno izvinio sto sam "umoran"

nema problema, bice bolje drugi put8-)
 
AntunTun:
ja sam jednom prdno....to je originalno zar ne?....mislim ne vidja se svaki dan....

huh...shta je uopshte originalno?....mislim ajd ubedi me da neshto nisu snimili(ako ne napisali) o tome

mozhda je najludje kad sam izgulio kolena...al to sam vetj piso chini mi se...pa ne znam nishta neshto preterano unikatno...manje vishe sve vetj vidjeno...a ti?....shta si ti uradio originalno?
Da pisao sam jednom kako sam stavio na kitu sprej za osveženje daha od peperminta, i kako su mi htele oči ispasti, utrčao sam oma u kupatilo da se perem, a kada je ona čula o čemu se radi, toliko se smejala da zamalo se nije polomila u kadi.
Drugo, probao sam sa njom da vodim ljubav na njene oči. Kako? Tako što je ona napravila pozu kolut u nazad, ja sam morao da savijem kolena i da u tom položaju prodirem, gde je ona imala direktan prenos, što je oduševilo.
 
avesic:
izvinte ako se umešam ;;; ali najgore je kada žena naleti na nekoga ko pokušava nešto nevidjeno ,,, mislim ili ispadne smešno ili veštački ,,,,, najlepše su one varijante opušteni seks ,,lagano ,,, nežno

haha ,,,bio jedan koji hteo da se dokaže ,,, pa me bacakao kao lutku po krevetu ,,iz poze u pozu ,,menjanje na pet sekundi ---valjda hteo nešto originalno ,,, i na kraju pita " jel sam bio dobar """" haha ,,jesi jesi dušo samo ček malo da napipam gravitaciju
Taj tvoj mora da je vlasnik Candy-a!?
 
dzordzV76:
Tako što ona se zaustavi u pozi, glava na podu telo savijeno tako da su joj kolena na zemlji pored glave i može da vidi svoju guzu. A može i da se drži na nožnim rstima akonije dovoljno savitljiva.
Brate ovo mora da isprobam :D :D :D ako uspem da ukapiram mehaniku....
Ako mi ne rascopa glavu kad joj predlozim , mozda i unesem malo svezine u sexualnom zivotu...ah da,malko bi pomog`o tehnicki crtez svega ovoga ;-)
 
marlon:
Zena lezi na krevetu rasirenih nogu, a partner skace sa ormana kao lasta. :lol:

ha, haaaaaaa

ma.....mislim da treba ovde gledati na josh neke stvari...sem na poze....
dodushe i promena poza ima -svoju car-
ali ...mene npr.izludjuje kada on to voli samo u krevetu....
jeste to najudobnije...i pruza -najvece- mogucnosti.....
ali...shto ne bi u kupatilu,na stolu, stepenicama.......
Jednostavno..nekome i kada kazes..ne vredi......voli covek samo u krevetu i to ti je...UH!!
 

Back
Top