life after penzija

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
dakle...ide mi majka sa mesechak dana u penziju...kao daju neki kesh ko ode...a ona vetj ima uslove i te stvari....e da a nije joj se ishlo bash...i ja se neshto mislim....kooooja beda...dakle samo u jednom trenutq sve stane...posle 40god ti vishe nemash obaveza....jednostavno shta chiniti?....dakle mi smo u "gradu" u zgradi...znachi nema neq bashticu da okopava...il neshto...e al otje od tog kesha da qpi neko staro domatjinstvo u selu(e da a to je ovde kod nas baash dzabe)...shta mislite o odlasq u penziju?....otju da joj qpim machq da bi imala s kim da pricha dal je to pametno?...imatel planove za penziju?....i uopshte ovo je tema o penziji i penzionerima

HIVELI GOSPODA PENZIONERI !!!

ps...a to shto su penzioneri satanizovani u drushtvu kao glupi i zatucani ljud....to je zato shto su oni old school...mi tjemo biti drugachiji (: shatro
 
Pa sta se ti nerviras ne ides ti u penziju nego tvoja majka.... I nemora da znaci da ce joj biti lose mozda se zena malo i odmori od posla i obaveza...Moj cale je otiso u penziju pre 2 godine imao je tada samo 52 godine i ja sam mislila da ce da skrene kuci jer je navikao vecito nesto da radi ali on se super organizovao tako da mu to uopste nije palo tesko. Pozdrav..
 
ps...a to shto su penzioneri satanizovani u drushtvu kao glupi i zatucani ljud....to je zato shto su oni old school...mi tjemo biti drugachiji (: shatro

Drugacija su sad vremena, celo drustveno uredjenje je drugacije i nije nikako isto sad i oni kad su bili u nasim godinama, a tek ti kad odes u penziju.Ko zna sta ce biti dotad.

No ja sve misli da necu imate neki steretipni zivot tipa 40god. idem na posao pa onda penzija.
Ja cu definitivno ziveti neki free style fazon.
secret_smile.gif
 
hranitjesh golubove ne sedetji na klupi...nego stojetji na njoj (: extreme pidgeon feeding (:

za machq se nisam zezao...sad je u fazonu da ja ne pricham s njom...i neprestano me tutka klopom i tako tim...kontam da tje to da prenese na machq...to za prezentacijama ne mere....jer je moja stara ipak klasika domatjica i te priche...nije joj do nekog preteranog exponiranja...

chekaju u redu indeed...no ako stanesh pa prebrojish...masa njih su sasvim poshteni ljudi koji su izbegli demenciju i changrizavost koje godine nose...a prinudjeni su da zhive ko zadnji skotovi

a ovo da se ne nerviram jer ne idem ja vetj majka...to je bez komentara
 

Slične teme


Back
Top