AMD Engeniring Semple XX

Uh, zagolicao si mi mashtu sa ovim. A na kojoj frekvenciji radi dotichni primerak, jer sam chuo da se ti procesori klokuju ko blesavi (sve u cilju ispitivanja). Shta kaze Cpu-Z? Koliko sam ja upucen, to bi trebalo da je novi 64-bitni Sempron (2500-3000+) 8-) 8-) 8-)
 
ne smem da ga klokujem ili diram to je procesor moje drugarice koja ken~ja i kad ka pipnem jer zna kakaw sam, radi na 1.4 napajanje 1.3V sto je malo neobichno....to je najverovatnije bilo greskom stavljeno u kutiju sa natpisom ``AMD Sempron 2400+`` Pa dobro i njima se greske desavaju........
pozdrav svima
 
A koja je plocha u pitanju (chipset)? Jer ako je socket 472, a proc radi na 1,4GHz onda neshto nije u redu (to je mala frekvencija), pa je moguce da je FSB umesto na 166 podeshen na neku nizu vrednost ( najverovatnije na 133, pa bi to bio Sempron 2500+). 8-) 8-) 8-)
 
jozza:
Uh, zagolicao si mi mashtu sa ovim. A na kojoj frekvenciji radi dotichni primerak, jer sam chuo da se ti procesori klokuju ko blesavi (sve u cilju ispitivanja). Shta kaze Cpu-Z? Koliko sam ja upucen, to bi trebalo da je novi 64-bitni Sempron (2500-3000+) 8-) 8-) 8-)


Covek je u pravu. Radi se o AMD Sempron procesorima nove generacije na Socket-u 754
 

Back
Top