vicevi

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Bio Perica sa odeljenjem na letovanju i nikako da zaspi.Uciteljica(mlada zgodna)pita ga sta mu je>On odgovori da ne moze zaspati ukoliko se ne skine go.Uciteljica dozvoli.Rece da nece zaspati ako nespava sa njom,jer je kuci navikao da spava sa majkom.I to dozvoli.Perica se i dalje migolji.Sad rece da i njegova mama spava gola,pa da bi on zaspao treba to uraditi i uciteljica.S mukom pristade.On se i dalje migolji.Sad rece da mora gurati prst u pupak da bi zaspao.Ona pristade pa ubrzo uzviknu:Ju Perice pa to nije moj pupak",a Perica ce:"Pa nije ni ovo moj prst"

Zasto plavusa ne greje vise mleko detetu?
Uvek dobije opekotine!(stavi sisu u serpu)
 
absonic:
Bio Perica sa odeljenjem na letovanju i nikako da zaspi.Uciteljica(mlada zgodna)pita ga sta mu je>On odgovori da ne moze zaspati ukoliko se ne skine go.Uciteljica dozvoli.Rece da nece zaspati ako nespava sa njom,jer je kuci navikao da spava sa majkom.I to dozvoli.Perica se i dalje migolji.Sad rece da i njegova mama spava gola,pa da bi on zaspao treba to uraditi i uciteljica.S mukom pristade.On se i dalje migolji.Sad rece da mora gurati prst u pupak da bi zaspao.Ona pristade pa ubrzo uzviknu:Ju Perice pa to nije moj pupak",a Perica ce:"Pa nije ni ovo moj prst"

Zasto plavusa ne greje vise mleko detetu?
Uvek dobije opekotine!(stavi sisu u serpu)

ove viceve su Iliri jos prichali jadan.
Stariji su i od Grchke
 
Izgubio ciga klesta, pa poredjao 10 sinova da ih ispita. CIGA:'de su klesta? S1: A, bre, ne znam, zimi majka. CIGA:Sto se kunes u majku a lazes. - i zakolje ga. CIGA:'de su klesta? S2: Ne znam. Ciga zakolje i njega. . . . CIGA:'de su klesta? S10: Evo ti klesta, 'bem ti klesta, zamalo svi da izginemo.


Zima '43 Resile svabe da postreljaju cigane u logoru, pa ih izveli, postrojili uza zid, i naredili da se skinu. stoje tako cige i smrzavaju se, a svaba nikako da repetira automat. CIGA: 'ajde, bato, streljavaj pa da se oblacimo.


Sede u kupeu mladi bracni par i ciga.U jednom trenutku mlada se pozali:"Dragi boli me glava".Na to on skoci i poce da joj ljubi glavu. "Dragi sad mi je mnogo bolje". Posle nekog vremena,ona se opet pozali:"Dragi boli me noga".On opet skoci i izljubi joj nogu".Posle toga njoj opet bi bolje. Posle nekog vremena,ciga koji je sve to gledao upita: "Je li doktor Dragi,a je l' lecis ti mozda suljeve?"


Pita ciga zenu: - Je l', bre, Ruzo, sta ti mislis o ovoj teskoj situaciji u Iraku? - **** mi se... - E, i meni, Ruzo, al' nisam znao kako da ti kazem...


Sretnu se dva ciganina! - Gde si poso Radovane? - Idem u radnju da kupim cipele! - Ajde majke ti kupi i meni jedne ako te ne uhvate!

Kako se zove cigan koji bezi? Ciganstura!

Resila ciganka da joj je dosta dece i otisla kod doktora. - Doktore, imam dece deset, dosta je bilo deca, sta da radim? - Evo ti ovaj recept, idi u apoteku i vise ne brini. Ode ona u apoteku, apotekar joj da neke pilule a ona pita - Sta da radim bre sa ovo? - Imas uputstvo pa procitaj. Dosla ciganka kuci, naravno nepismena, ne zna da procita i zovne muza - Nece vise dece da imamo, evo procitaj sta ovde pise... Uzo Ciga papir, okretao ga, obrtao, citao, sricao i najzad shvatio sta treba da se radi. Okrene on to vece da **** Ciganku u dupe. Ona kuka i pita - Sta to bre radis? - Pa kao sto pise u knjiga: KRKA NOVO MESTO!

Dosla ciganka kod ginekologa i ovaj joj rece da se skine i legne na sto. Kako je ciganka skinula gace, tako se lekar namrsti i rece: - Pa dobro, majku mu, zar nisi mogla prvo da se operes, pre nego sto si dosla ovamo, pa osecas li ti kako smrdis? - A bre doktore, ako ti to smeta a sto se nisi zaposlio u cvecarnicu a ne u pickarnicu!
 
Pitaju cigu:
- Koja ti je omiljena boja?
- Zuta!(i iskezi se).

Pitali ciganku na pijaci:
- A kako ubijate bube s tim sprejem?
- Pa... nista, juris bubu i kad je uvatis poprskas je sprejom! I onda ona umre!
- Aha, a sto je ne ubijemo sami, kad smo je vec uhvatili?
- Pa... Moze i tako...!

Pitali cigu djubretara:
- Kako vi to cistite ulice?
- Pa... mi tako vozimo, cistimo... po ulicama, troarima,...
- Hteli ste ste da kazete trotoarima?
- Pa, jeste... hteo sam...
 
Sede dve zabe na listu i skacu, ustvari, jedna skace a druga je gleda. I tako skace ova jedna, skace skace, skace, a ova je gleda... e ****** sad, zaboravio sam dalje!
 
izgoreloj babi u pozaru odajemo poslednju pocast uz pesmu -sve jos mirise na nju-.
idu dva ljudozdera pokraj starackog doma i pita jedan drugoga "hocemo na suve sljive ".
 
Sta kaze jedan golub kad sretne drugog:
Aj'mo na cugugugugugugugu....

Sta kaze galeb kad udje u kafanu:
Svi ste cugagagagagagaga....

Sta kaze pile kad udje u kafanu:
Daj mi pipipipipipipipipipivo... :lol:
 
komsijaaa pusili li tvoja krava??
nepusi a sto??
e onda ti gori stala
:lol:

idu dva krompira ulicom i naidje auto i pregazi jednog kaze ovaj; come on pire

idu 2 pomorandze isto tako naleti auto i prass kaze ova come on djus


idu 2 balona pustinjom i jedan ugleda kaktus; pazii kaktuuuussssssss a ovaj drugi; dje ga vidisssssssssssssssssssssssssssssss


tako ti se voze dve muve na biciklu kad odjednom ova stade ; sto si stala?
;pa zar nevidis da mi je komarac upao u oko
 
Kaze zena muzu da postar danas ide u penziju i da bi trebalo lijepo da mu se oduze jednim prikladnim poklonom
kaze on njoj: a j*biga zeno daj mu 5 maraka i sta ces mu ti
posto je postar obisao sve kuce dodje na red i njihova,pozvoni na zvonce kad ono ohoho pozamasna plavusa na vratima ,zamoliga da udje unutra ,ona je dotad sve pripremila za rucak ,posto su rucali zajedno ona ga povede u svoju sobu vodili su ljubav satima i kad je doslo vrijeme postaru da krene,ona mu dade 5 maraka on onako sav zbunjen upita :pa cemu to sve draga gospodjo? kaze ona njemu: znas ja sam sa muzem jutros razgovarala i on mi predlozio sex sa tobom i da ti dam 5 maraka ,a za rucak sam se sama potrudila :lol:
 
Cisti Ciga crno ispod noktiju,mirise ,proba ..
Pita zenu:
-jeli zeno ,jel` ovo ***** ili blato?
Proba Ciganka,mirise ,kaze:
-Ja mislim da je *****,
-Pa ja isto kazem ,sta ce blato u gacama!
 
ulazi ogroman covjek u dzamiju u kojoj ima dosta naroda koji klanjaju i pita "ko je od vas pravi musliman"?
sad frka svima sta ce se desit
al jedan kaze -ja sam musliman,
dolazi ovamo, kaze mu
i tako njih dvojica izadju
i ovaj grdosija zakolje ovcu
i daje je ovom muslimanu i kaze:
posto si pravi musliman evo ti nosi ovo kuci.
i sad opet ulazi onako krvav i opet pita
"Ko je od vas musliman"?
Asad unutra se svi uplasili vidjeli ga krvavog
mislili zaklo je onog
tek ce Mujo "Evo, evo hodza je musliman"
a hodza ce:
Cuti bre mujo ne zafrkavaj, aaa koji si ti zaje*ant.
 
Pita mali ciga tatu:
-Tato ,jel mozes da mi pozajmis tvoje carape za veceras , moje su se slomile juce?
-U redu , eno ih tamo pored kreveta ,naslonjene na zidu!
 
Tata ciga postroji svoja tri sina:
"Danas je dan za menjanje gaca. Ajmo...
Ti njegove, ti njegove, ti njegove!!!"


Pita mali ciga tatu:
-Tato, kako bre da obucem ove gace?
-Pa 'esam ti reko sto puta? Zuto napred, braon pozadi!!!"
 
Voze Lala i Sosa puna kola kojecega na pijacu. Negde usput oglasi se Sosa: - "Lalo, meni se vole." Prostru cilimce pod dud, zalegnu, pa posle produze za pijacu. Kad, nije proslo pola sata, a Sosa opet. Kad je proslo vec i treci put, kaze Lala: - "Znas sta, nije da mi je tesko, al' ipak bolje sedi sad malo na lubenice, nemoj vise da sedis na krastavce."
 
Lala dobio gangrenu pa su morali da mu amputiraju nogu. Posle operacije, pita doktora: - "Doktore, hocu li moci sada da imam odnose sa Sosom?" - "Naravno, zasto da ne?" - "Pa, dosad nisam imao..."
 
Je*avala se jednom jedna zena i tako ona se osvijesti i kaze da je to grijeh. I tako dodje ona do popa i kaze da je napravila grijeh. Njoj pop rece da ima jedno jezero preko sest brda i da se tu okupa. I tako ona pjesacila i pjesacila i pjesacila kad dole jezero, a tamo hiljadu zena ispiraju usta!!!???
 
Je*avala se jednom jedna zena i tako ona se osvijesti i kaze da je to grijeh. I tako dodje ona do popa i kaze da je napravila grijeh. Njoj pop rece da ima jedno jezero preko sest brda i da se tu okupa. I tako ona pjesacila i pjesacila i pjesacila kad dole jezero, a tamo hiljadu zena ispiraju usta!!!???
 
Dosao Perica i pita mamu moze li se i on kupati sa njom
u bazenu. Mama kaze dobro ali nemoj gledati ono dole. Dobro
odgovori Perica. I kada su se kupali Perica pita mamu sta je
to dole. A mama odgovori garaza. Sutra dan pita Perica oca
moze li se kupati sa njim ,a on odgovori :moze ali nemoj gledati ono dole. Dobro, rece Perica.Kada su se kupali pita Perica oca sta je to dole ,a otac rece fico. Kaze Perica kada ce fico uci u garazu.
 
VictorySun:
Je*avala se jednom jedna zena i tako ona se osvijesti i kaze da je to grijeh. I tako dodje ona do popa i kaze da je napravila grijeh. Njoj pop rece da ima jedno jezero preko sest brda i da se tu okupa. I tako ona pjesacila i pjesacila i pjesacila kad dole jezero, a tamo hiljadu zena ispiraju usta!!!???
:roll: :roll: ha,ha,ha
 

Back
Top