takmicenje-najveca NEBULOZA

fightclub

Obećava
Poruka
64
-pricala mi je kako su joj monasi na svetoj gori citali u camcu molitve pokraj istoimenog mesta (posto zenska noga tamo ne moze da kroci) da bi joj prestale nocne more, i zbog toga dok je pod tim tretmanom moze da se kara samo u bulju i da mi ga pusi da bi ostala cista pred bogom - to je ono cega se secam ostalo je izbrisano zbog dejstva alkohola
POST-ujte nebulozu koju ste culi od kakvog poremecenog mozga u cije ste telo nabijali da uporedimo tezine
.........pozeljna iskustva i suprotnog pola al one zaboga biraju skim se trpaju tako da ne verujem da ce da me prijatno iznenade kakvom nebulozom koje su cule
 
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu sto me nadje sa temom 8) ,pa jedan od mojih hobija je zapisivanje lapsusa i nebuloza koje su moji drugovi i ja izrekli pod dejstvom alkohola ili nekih drugih mracnih sila :D ,to je pocelo davne 97/98 pa sve do dana danasnjeg,hocete da pocnem od najzanimljivijih ka najlosijim ili obratno?
 
Leka:
Auuuuuuuuuuuuuuuuuuu sto me nadje sa temom 8) ,pa jedan od mojih hobija je zapisivanje lapsusa i nebuloza koje su moji drugovi i ja izrekli pod dejstvom alkohola ili nekih drugih mracnih sila :D ,to je pocelo davne 97/98 pa sve do dana danasnjeg,hocete da pocnem od najzanimljivijih ka najlosijim ili obratno?

Samo ti pocni;)
 
Covek (ili zena) naslusa se svakakvih nebuloza tokom zivota, tako da se ne mogu setiti najvece, evo secam se najskorije, od pre neki dan...Cula sam je od decka, koji mi se jako dopadao,a i ja njemu, izasli smo nekoliko puta i sve je kao bilo ok...i u fazonu kao da imamo jedno 10 do 12 godina (drzimo se za rucice, poljubili se ali kao dve bebe, vise u obraz...). Normalno, mislim nema nikakve veze, pa nigde se ne zurimo u bilo kom pogledu, on je jako pazljiv prema meni i kaze da mu se jako svidjam itd, itd...) Da ne pricam mnogo, tek ti negde treci put izjavi on da se ne oseca dovoljno romanticno sa mnom :shock: ...
Priznajem nije uopste na nivou price sa Svete Gore, al da je nebuloza, jeste i to bas velika...to je bilo pre tri dana, sad mi je vec smesno 8) ... a vise nisam bas ni sigurna da je citav u glavu...Dobro je jedino sto imam smisao za humor, samo sam ovaj slucaj ubelezila u neki spisak nebuloza, valjda neko odozgo vodi evidenciju o tome 8)
 
Evo jedna prica od jedno otprilike......5-6 godina kad je bilo vreme za eksperimentisanje sa raznim kombinacijama alkohola i ostalih sredstava....pa da pocnem:
Petak uvece,krecemo u grad,icicemo do Paradiza ali prvo negde da se zakucamo da ne trosimo pare na pice(kriza,nema se para) zunemo po koju rakiju kuci nadjemo se kod radnje u Maksima Gorkog pa zakuvamo Boj na Kosovu(vlasa vina Car Lazar i Carica Milica) pa crno pivo pa u Medison i tamo moj drug G sterne svoju tadasnju devojku S sa kojom se posvadjao prethodni dan i ona izadje napolje sa njim "da pricaju".Njemu nije dobro,ubio se ko zmaj,seli oni a ona samo melje "ovo vise ne moze ovako" "pa ti mene ne volis" "tebi nije stalo do mene" "hocu da raskinemo" a njemu,juju :D ,nesto mu nije bilo dobro)napokon kaze ona onu presudnu recenicu "Pa dobro G sta ti mislis o tome,sto samo cutis?!" a imala je tako finu haljinu,i dobila je odgovor "Pa znas S jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..." i to tacno u njeno krilo i to ispred Medisona.Mislio sam da ce ga ubiti,hahahahahahaha :) :D :lol: :lol: I nisu se vise nikad culi.
A sto se tice lapsusa:
-Sto je zima ova stolica
-Ti si mene pito ne
-Dve litre gutljaja
-Panipazo
-Sutla

Pa eto dosta za pocetak :wink: .Jel treba jos?
 
Crko mi procesor pre par dana, a moja lepsa polovina je ubedjena da je to zbog toga sto sam igrao Unreal Tournament.
Ja: Dobro, da li stvarno mislis da bi neko napisao program koji unistava procesore, koliko bi opstali na trzistu?
Ona: Ma oni imaju fabriku procesora, namerno to rade!
 
lapsusi:
-lad se ochajio... bilo je to bash davno ali s velikim uzbudjenjem
-pepovi popaju.. i to, secam se, glasna izjava u busu 23 kad smo prolazili pored Skupshtine...

Inache u firmi imamo jednu daktilografkinju, koja sada ima najmanje posla jer obichava da greshi..
one stare poznate 'shto na um, to na drum' ili ' ko o chemu, baba o ushtipcima' - u ugovorima, kod ugovornih strana kuca umesto kupac ... ( da se bash ne izrazavam)... ugovor, bre...
 
Pa da nastavimo:
-Mogao mi je ispasti hambuge!
-Shta to pena,shto to pena
-Ti si popio pola vishe piva od mene
-Hoces ti push*ti gumice
-Ima vishe razlicitih przeva(misli se na prdeza)
-Obrati fazon
-Ko mi mazno bulju i nokte?
-Ortopegija
-Ko je taj kupus?

to be continueted...
 
koliko ja nebuloza cujem svaki dan od svojih musterija!!!
npr sve hoce da im dam probe(bez kupovine)jer na njima svi parfemi menjaju notu,njihove koze su osetljive pa ne mogu svaku kremu da stave na lice,mora muz da oseti parfem da vide da l mu se svidja,mora da vidi da l je to taj koji je mislila da kupi...i tako bezbroj.
 
U autobusu pre jedno 5-6 god, guzva nenormalana, stojim na jednoj nozi a zena do mene mi kaze:"Devojko, izbacila si me iz ose moga tela!!!"
Ja zbunjena:"Izvinite..."

Burazeru isto u busu: on ustaje nekoj starijoj gospodji a ona se izdere na njega sva potresena:"Nisam ja toliko stara!"

P.S.Mrzim autobuse!
 
sve je vec zauzeto:
U autobusu pre jedno 5-6 god, guzva nenormalana, stojim na jednoj nozi a zena do mene mi kaze:"Devojko, izbacila si me iz ose moga tela!!!"
Ja zbunjena:"Izvinite..."

Burazeru isto u busu: on ustaje nekoj starijoj gospodji a ona se izdere na njega sva potresena:"Nisam ja toliko stara!"

P.S.Mrzim autobuse!

ahahahaahha
 
Cekajte…. Covek sa pocetka price (i.e. postavljac teme) mislio je na SEKSUALNE nebuloze – pa, vidite da je ona njegova rekla ga vise nece, na vrlo grozan i neverovatan nacin..

A najvise mi smeta ono
“POST-ujte nebulozu koju ste culi od kakvog poremecenog mozga u cije ste telo nabijali”

Gospode!
Predlazem bojkot teme, ili da nastavite u maniru u kom ste zapoceli. Leko, super je ona prica sa drugom…
:wink:
 
Snezna_kraljica:
Cekajte…. Covek sa pocetka price (i.e. postavljac teme) mislio je na SEKSUALNE nebuloze – pa, vidite da je ona njegova rekla ga vise nece, na vrlo grozan i neverovatan nacin..

A najvise mi smeta ono
“POST-ujte nebulozu koju ste culi od kakvog poremecenog mozga u cije ste telo nabijali”

Gospode!
Predlazem bojkot teme, ili da nastavite u maniru u kom ste zapoceli. Leko, super je ona prica sa drugom…
:wink:

Ma sta ima veze, bas se fino razvilo... Niko se jos nije bunio!!! Ali takvi uvek dodju pre ili kasnije... A i sta znas sta sve ljudi podrazumevaju pod seksualno?
 

Back
Top