uzas!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
J

joa

Gost
:cry: :( :cry: :x Moju drugaricu su silovali i jako joj je tesko.Ja pokusavam da je oraspolozim,ali ona je svakim danom gore.Place,u jedno trenutku samo cuti, znam da joj je tesko i zelim da joj pomognem samo ne znam kako?
 
pitanje za psihologa, ne za tinejdzere. nazalost
:cry: Da u pravu si ali ja moram da pitam za pomoc bilo koga pa sam eto pokusala i tinejdzere!Zao mi je samo sto znam da niko ne moze da pomogne.
 
joa:
:cry: :( :cry: :x Moju drugaricu su silovali i jako joj je tesko.Ja pokusavam da je oraspolozim,ali ona je svakim danom gore.Place,u jedno trenutku samo cuti, znam da joj je tesko i zelim da joj pomognem samo ne znam kako?
:shock: O,boze...pa,vidi,ona stvarno mora da se obrati psihologu,jer takve trume ne moze sama prebroditi. Ako to ne uradi na vreme,mogu da joj ostanu i mnogo gore posledice...znaci,ako zelis da joj pomognes,pronadji neku stucnu osbu i spoji ih. Nadam se da ce devojka biti u redu...a koliko ima godina?
 
Courtney:
joa:
:cry: :( :cry: :x Moju drugaricu su silovali i jako joj je tesko.Ja pokusavam da je oraspolozim,ali ona je svakim danom gore.Place,u jedno trenutku samo cuti, znam da joj je tesko i zelim da joj pomognem samo ne znam kako?
:shock: O,boze...pa,vidi,ona stvarno mora da se obrati psihologu,jer takve trume ne moze sama prebroditi. Ako to ne uradi na vreme,mogu da joj ostanu i mnogo gore posledice...znaci,ako zelis da joj pomognes,pronadji neku stucnu osbu i spoji ih. Nadam se da ce devojka biti u redu...a koliko ima godina?
Devojka ima 15 godina.Hvala na pomoci!Nadam se samo da ce joj biti lakse.Znam da ce joj to zauvek ostati kao trauma.
 
Anonymous:
Courtney:
joa:
:cry: :( :cry: :x Moju drugaricu su silovali i jako joj je tesko.Ja pokusavam da je oraspolozim,ali ona je svakim danom gore.Place,u jedno trenutku samo cuti, znam da joj je tesko i zelim da joj pomognem samo ne znam kako?
:shock: O,boze...pa,vidi,ona stvarno mora da se obrati psihologu,jer takve trume ne moze sama prebroditi. Ako to ne uradi na vreme,mogu da joj ostanu i mnogo gore posledice...znaci,ako zelis da joj pomognes,pronadji neku stucnu osbu i spoji ih. Nadam se da ce devojka biti u redu...a koliko ima godina?
Devojka ima 15 godina.Hvala na pomoci!Nadam se samo da ce joj biti lakse.Znam da ce joj to zauvek ostati kao trauma.
Stvarno strasno. Pa drago mi je da smo ti pomogli,a nadam se da ces ti njoj. Obavestavaj nas kako joj je,molim te. Pozdrav
 
moras je ubijediti da porazgovara sa nekim strucnim, ne da to drzi u sebi.nije fraza, ali su sad i druge devojke u opasnosti; mozda je jos jedna devojka precutala pre tvoje drugarice i to se desilo. :/ nece joj biti prijatno, sigurno je, ali sama ce sebi pomoci.
 
Шта је са њом сад? Ј.еботе пре 6 година је то било, па није умрла... Сигурно је то био шок за њу, али до сад би брате ја преболео да су ме 20 црнаца ј.ебали у рч 40 дана и 40 ноћи без престанка...
 
Шта је са њом сад? Ј.еботе пре 6 година је то било, па није умрла... Сигурно је то био шок за њу, али до сад би брате ја преболео да су ме 20 црнаца ј.ебали у рч 40 дана и 40 ноћи без престанка...

da su te 40 crnaca ebali u rch, ne bi ti poziveo to nama da ispricas! :lol: ;)

Nije to mala stvar biti silovan, pitanje je da li se takve traume mogu preboleti...ikad!
 
da su te 40 crnaca ebali u rch, ne bi ti poziveo to nama da ispricas! :lol: ;)

Nije to mala stvar biti silovan, pitanje je da li se takve traume mogu preboleti...ikad!

Рекао сам 20 црнаца, нећемо претеривати... z:mrgreen:

Брате ја да сам женско и да видим да је неизбежно, препустио би се... Секс ко секс бигаје...
 
Poslednja izmena:
Знам да није, али једно 5 другарица ми је рекло то исто... У фазону ако не може да побегне барем да не добије и батине приде...
 
Ma ebes sam cin sexa, nije to najteze..najteze tek sledi.
Inace drugarica mi bese silovana pre koju godinu..
Neki retard je pratio do stana i tek kako je usla on navalio za njom sa nozem..
Devojka i danas ima traume.
A pritom nije ni neka frustrirana niti slabic...
Ne bih nikome pozelela tako nesto..
 
Шта је са њом сад? Ј.еботе пре 6 година је то било, па није умрла... Сигурно је то био шок за њу, али до сад би брате ја преболео да су ме 20 црнаца ј.ебали у рч 40 дана и 40 ноћи без престанка...

Stvarno pametno i mudro, nema sta... :besan2: I gde su sad moderatori?
 
Ma ebes sam cin sexa, nije to najteze..najteze tek sledi.
Inace drugarica mi bese silovana pre koju godinu..
Neki retard je pratio do stana i tek kako je usla on navalio za njom sa nozem..
Devojka i danas ima traume.
A pritom nije ni neka frustrirana niti slabic...
Ne bih nikome pozelela tako nesto..

Ja никад нисам извалио те силоватеље у ком су они трипу? Није ваљда да то раде само из сексуалне жеље, па ја не знам да нисам је.бао 10 година, не би ми пало на памет да силујем неку девојку... За њих треба најстроже казне делити!

-Жвака-Кусур
У чему је твој проблем!?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top